+1 oy
521 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,101 puan) tarafından

Anam bi nevresim takımı alim dedim kızıma elim boş döndüm  2 tane Bime baktım yok hele ilk girdiğim binde karının teki bütün bebek eşyalarını yığmış ya arabayı dağa çevirmiş resmen karı saskınlıkla dona kaldım görmemişler gibi saldırmışlar ya herseye talan etmişler yine bişe alamadım ;)

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dün gidip ayirtsaydin yaaa
-Reklam-
0 oy
(460 puan) tarafından

image

bende bunları alabildim ikizlerime millet resmen talan etmiş
(460 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
(3,823 puan) tarafından
Battaniyeler güzel değil canım aldım ben ondan geçen sene hiç kullanmadım bir yere gidersek altına oturması için seriyorum
(460 puan) tarafından
Bnde onun için aldım canım pusetin altına sermek için
(3,823 puan) tarafından
Pusetin altın da yakar canım bu bebeği ben bi altına direk serdim de kızadı hemen kızım dikkat et yine de sen
(460 puan) tarafından
Kış ya canım bilmiyorum bakalim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Millet kuygruga giriyo kiz bizim yan tarafda bim var resmen beles dagitmislar gibi kuyruk oluo :D balkondan sabah baktimda
tarafından
Sen gtmedinmi edoş araba alcam diyodn , valla bende gidemedim bu saatten sonrada bişey kalmamıştır diyip oturuyorm :)
(22,070 puan) tarafından
Yok kanka yaaa ay başı anca alirim :D
tarafından
Bnde alamadm kanka kızı bırakcak kimsem yoktu sağlık olsn cnm
(22,070 puan) tarafından
Aynen kiz nasilsa gelir surekli
tarafından
İnş bakalım :)❤️
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Bende eşimi göndermistim kuvet seti için alabilmiş :)
0 oy
tarafından
Bende müslin örtğ almaya gittim sadece 1 tane getirmişler o da kız içindi alamadım ya oyuncak aldım :(
0 oy
(878 puan) tarafından
Eşimde ise giderken mama sandalyesi kapmış arkadasindan göndermiş sağ olsun bizde bı onu kaptık
0 oy
tarafından
Benimde eşim gitti mama sandalyesi kalın battaniye nevresim takımı tırnak bakım seti biberon temizleyici muslin battaniye almış gorumcemde öbür bimden ana kucağı almış :D kârlı bir gün oldu Allah bereket versin 
0 oy
(5,877 puan) tarafından

image

yetişebildiğim sadece bunlardı yelekler vs hepsi bitmişti ve daha gittiğimde 9u 10 geçiyordu.. 10dkda nasıl talan ettilerse.. 
(5,132 puan) tarafından
Kaç tane getiriyorlar ki
(5,877 puan) tarafından
Benim gittiğim bim baya büyük fazla gelmiştir oraya çünkü hep öyle oluyor diğerlerine oranla oraya daha fazla geliyor büyük diye.. Ama yinede mama sandalyesi falanda uygundu alırım diyordum hiçbiri kalmamıştı hatta sordum adam abla senden önce hepsini aldılar dedi 10 dkda nasıl aldılar anlamadım
tarafından
Aldım geldim kız mağazalarda ateş pahasii beğendim bende
(5,877 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın :) oh miss :))
tarafından
Çok hoşuna gitti hepimiz sağlıkla kullanalim
0 oy
(606 puan) tarafından

image

Ben sade bunları buldum ya hiç birşey kalmamiştı
tarafından
Çok güzel ya bende küvetle maşrapa alacaktım. Ama çok kuyruk varmış   güle güle kullan çok güzel miş
(606 puan) tarafından
Tşk lr... Aynn bizim burdada çok kuyruk vardı son 1 tane kalmıştı hemen kaptım.
0 oy
(669 puan) tarafından

Yoksa benmiyim o kız :D napim uygun oluyo 200 tl harcadım valla akşam maç var dogum gününde toplamıştım kumbaraya at demisti öyle derim artık :P

0 oy
tarafından
Bebeği olacak demek ki herşeyini bimden almış :) 
0 oy
tarafından

Ellerim bombos yuregimde bir sizi <3

Heheheh ben de ogleden sonra cikabilcem disari muhtemel ben de alicam sazi elime ellerim bombos u soylicem :D

0 oy
(119,346 puan) tarafından
kismet degilmis        
0 oy
(9,009 puan) tarafından

Ayy ben geçen yıl mama sandalyesi almak için sabah 8 buçukta evden çıktım güle oynaya gidiyorum en erken ben gidiyom ben alır gelirim deiye Bir gittim bir kuyruk var şaştım kaldım kadının biri iki sandalyeyi sırtladı götürdü ben daha içeri girmeden. Bide diyo sabah namazından sonra uyuymadim dua ettim alırım diye :D

(5,132 puan) tarafından
Hahah yaaa
(9,009 puan) tarafından
O gün akillandim erken gitmiyorum. Ne kalırsa bahtima deyip alacağım bisey varsa geç gidip bakıyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 160 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aslıhanınannesi (2,039 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 339 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ahsenli hayat (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 282 göst.
7 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 541 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde DeryaDenizz (1,015 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...