0 oy
236 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Arkadaşlar seyahat belgesi aldım iç işleri bakanından Msj geldi onaylanmış belgem bunun bı çıktısını almam gerekiyor mu yoksa polisler sorduğunda gelen msji göstermem yeterli mi yoksa ne yapmam gerekiyor 

8 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kaymakamlığa gidip belge alcan 
-Reklam-
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Mesaji göstersen yeterlidir bence sonuçta izim verilmiş 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
E devlette seyahat izin belgesi var, ordan bi bak istersen. Çıktı gerekiyorsa yazar orda
(1,108 puan) tarafından
Evet canım e devletten baş vuru yaptım ama ile izin verdiler ama e devlette hala gözükmedi onay
0 oy
tarafından
Babama.birturlu vermiyorlar ya
(1,108 puan) tarafından
Benimde şehir dışında hastane isim var canım o yüzden verdiler
0 oy
(841 puan) tarafından
Nerden aldın canım belgeyi nasıl alınıyor
(1,108 puan) tarafından
E devletten baş vuru yaptım dün onay SMS o geldi bu gün seyahat izni verdiler ama sadece bu yeterli mi onu düşünüyorum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Mesajı göstersende oluyor ama benim gibi garanticiysen cıktısını da al canım yanında bulunsun

(1,108 puan) tarafından
Çıktıyı nerden alıyım canım e devlette daha onay düşmemiş gözükmüyor ama SMS ile onay geldi seyahat izni verildi
0 oy
(13,870 puan) tarafından
Canim babamlar köyden hastaneye gelirken sadece telefona hastaneden gelen randevu mesajinı göstermişler. Bence yeterli olur mesaj. 
(1,108 puan) tarafından
Şehir dışına gideceğim canım o yüzden tedirginim :(
(13,870 puan) tarafından
Bence yine yeterli olur canim.
0 oy
(314 puan) tarafından
Biz belge almadık telefona indirdik pdf olarak bir de mesaj var zaten.
(1,108 puan) tarafından
Tamam bizde öyle yapalım.o zaman SMS geldi zaten ama çıktı yapın filan demiyor e devlette de var baş vuru ve sonucu insaAllah problem olmaz ya :(
(314 puan) tarafından
Bizim de e-devlette gözükmüyordu çıktık yola çevirme olursa mesajı gösteririz dedik yolda geldi e-devlet. Çevirme olmadı ama siz garantiye alın vaktiniz varsa. Çıktı almaya gerek olacağını sanmıyorum.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 161 göst.
0 oy
4 cevap 159 göst.
7 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Esra.sivaslii (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
6 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Ayselll3 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu

380,074 soru

11,377,620 cevap

34,864 kullanıcı

...