0 oy
157 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,007 puan) tarafından
Kızlar şuan annemlerin yanındayım ve İstanbul'da hasatene randevum var sabah saatine buldum istanbul diisndayim randevum olduğu için seyahat izin belge basvurusunda bulundum pazar gece yarisindan sonra yani çıkmamız gerek ama izin belgesi onay vermiyor sürekli reddediliyor .uzaktan gelicem napcam bilmiyorum randevum var ama başka şehirden başka şehire gidicem polis cevirse ceza yazar mı seyahat belgem onaylanmiyor sürekli reddetti

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yasaklar kalkmadı mı ben diyarbakır mersin arası bilet kestim 
(12,927 puan) tarafından
Şas beş sjsjsjs hafta sonu için lazım belge hafta içi serbest
tarafından
Gıcık ahahha haftasonu da bişey olmuyor gene yasak vardı ben gidince hatta kapatma vardı polis çevirmedi bile 3 4 tane kontrol noktasından geçtik umursamadı ek olarak hastaneye gideceğini söylersen bişey demezler
(12,927 puan) tarafından
Valla pazartesi saat 9 u geçiyordu bizi çevirdiler bı ara sokakta nereye diye sordu eve dedik ne işiniz vardı hastaneden geliyoruz kağıda felan baktı gönderdi burdakiler acımasız  :)
tarafından
Kız hastaneye gidip geliyorsun korkma
(12,927 puan) tarafından
Yok kız zehirlendim galiba ondan gittim bidaha zaten gitmedim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canm yadak yokki :Dben daha dun otobusle geldim esim yoğundu diye 

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sadece kısıtlama saatleri içinde seyahat etmek yasak. Yani akşam 9 dan sabah 5 e kadar yasak geçerli. Sabah 5 te çıkarsınız yani yola
tarafından
Otobüs biletlerine bak :Dd ben geceye aldım gündüz uzun sürüyor
(25,224 puan) tarafından
Tamam yalan söylüyosun demedim ben haberlerde okuduğumu yazdım sadece :)
tarafından
Bacım tepki değildi zati :DD bi poh gelirse başıma sıçtım demeye getiriyorum ahshhs
(25,224 puan) tarafından
Sokağa çıkma kısıtlaması olmayan süre ve günlerde seyahat serbest aslı bu ama toplu taşıma farklıysa orayı bilemem
tarafından
Diyarbakır mersin arası gece 11 sabah 8 arası bilet kestim :DD bi poh olmazsa inşAllah ahahha
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Toplu tasimaa ulaşımda (kisitlama saati de olsa) yasak yok
(1,007 puan) tarafından
Özel oarackabgelcez cnm sıkıntı olur galiba yasak saatinde randevu var diye erken çıkmamız gerek
(2,075 puan) tarafından
Trafige takilmazsnz inşallah o zaman. Bizim burda herkes vizir vizir geziyo yasakta fln

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 154 göst.
7 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Esra.sivaslii (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
7 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Seda_asya (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 239 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Duruduru (6,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 409 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde brvnhan (15 puan) tarafından soruldu

378,354 soru

11,324,991 cevap

34,776 kullanıcı