0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sizce neler olacak kızlar, 1 hafta uzatılacak diyorlar ama yeter ya vallaha bunaldık artık, napacaklar sizce ?

24 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Turistler rahat rahat şampanya patlatsin diye çekiyoruz böyle. Virüsü her kesim için düşündüklerinden değil yani. Para kazanacağimiz yerler kapalı ödeyeceğimiz yerler açık :). Keşke herkesi düşündükleri için kısıtlama gelse...
tarafından
Ah keşke kuzum keşke ama bizi düşünen mi var
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gereksiz gereksiz gereksiz.
tarafından
Hemde çok
0 oy
(17,645 puan) tarafından

Aşağı tükürsem virüs yukarı tükürsem pandemi bitmez bu dünyanın dertleri :D

tarafından
Aynen aynen :D
0 oy
(3,337 puan) tarafından
Amannnnn oldu olacak kırıldı kırılacak salakoydum artik zaten yeni dogum yaptim cikamiyorum disari ben cikmiyorsam kimse cikmasin modundayim:)))))
tarafından
Kız zaten çıkamıyoruz ama kalksın şu yasaklar zaten kimse uymuyor :D
(3,337 puan) tarafından
Valla yaa alemin salagi bizmiyiz ki evdeyiz millet haril haril parklarda orda burda ama hakimi helal etmiyorum o cikanlara kim olursa olsun istese babam olsun
tarafından
Ben hiç helal etmiyorum vallaha haklısın
0 oy
tarafından
Yasakmi var heryer insan kayniyo cok az kisi dinliyo yasagi galiba disarisi ana baba gunu resmen uzasa nolucak
tarafından
Biz dinleyenler olarak bunalimdayiz :D
0 oy
tarafından
Uzatma yokmuş canım geçen biri açıklama yapmıştı. Sosyal medya da uydurulmuş sanırım bu uzatma. 
tarafından
Hiç sorma kalbime inecekti bunaldık artık
tarafından
Normalde de çok fazla dışarı çıkan biri değilim ben aşırı evcilim :) benim için pek bir şey değişmedi ama bogulmuyorum da değil bazen çıkmak istiyorum bende
tarafından
Kız bende hiç çıkmam ama artık insan ihtiyaç duyuyor
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Akşam bakan açıkladı uzatma yok canım ama çok sıktı artık yeter vallaaa çocuklar evde sıkıldı patladık gezmek tozmak istiyoruz şu güzel havaları evde geçiriyorum ya başka bişey diyememm
tarafından
Kız he ya doğurdum çocuk 6 aylık olacak dışarı yüzü bile görmedi
0 oy
tarafından
O değilde market yasakları saçma sapan. Çiçek bile yasak olur mu ya amaç ne anlamadım valla 
tarafından
valla salıverin gitsin canını seven de kendine dikkat eder zaten üzerimizde bir oyunlar dönüyor ama millet bunu ne zman akledecek bilmiyorum
(7,441 puan) tarafından
Ahaha az önce eşime market kısıtlamalarıni anlatıyordum ilk aklına gelen şey eee ampul de mi alamayacagiz dedi bizi evde ayda bir ampul patlayınca adamın aklına ilk o geldi:,-)
tarafından
Hahah o da güzel :D
tarafından
:D artık girmediğiniz odalardaki sağlam ampulü patlayanin yerine takacaksınız:D
(7,441 puan) tarafından
Zaten öyle yapıyoruz canım gittiği yere kadar diyoruz ama sitenin elektrik sisteminde bı sorun var galiba bazen arka arkasına patlıyor eşim gidince stokla alıyor resmen :-)
0 oy
tarafından
ismail yk nın da dediği gibi Allah belanı versin Allah seni kahretsin:D virüsü ortaya çıkaranlar için 
tarafından
Amin amin :Dd
0 oy
(10,207 puan) tarafından
Kız hangi yasak millet sokakta çok afedersin sürtüyor biz de camdan bakıyoz
tarafından
Biz camdan bakanlar için sorum zaten kuzu :D
(10,207 puan) tarafından
Uzamaz kuzum daha bence. En fazla 19 mayıs sonunu görür. Zaten sayı düşme eğilimine girmiş hafifler tedbirler yaz boyu da düşük olur ki turist kaçmasın. Çok sıkıldım ama ben de artık pikniğe bile gidemiyorum eşimle kızımla hava desen ısındı çocuk eve hapis resmen
tarafından
Ay inşallah kuzum ya bıktık vallahi
0 oy
tarafından

Şimdi burdan bi küfredecem onlara da ondan sonra edepsize çıkar adım oyüzden neyse

tarafından
Et benim yerime de et kız
0 oy
(339 puan) tarafından
2 yıldır dışarı çıkmadım bi hastaneye gittim geldim ama bayramdan sonra yeter bu virüs ü ben mi bitirecem bi tek ben evdeyim şöyle bisi varki yasak bitse bile ben maskesiz yapamam artık o kadar çok alışmışım ki bi yere gideceğim zaman merdivene gidiyorum hemen dönüşmüyorum çocuğumu unutmuş gibi oluyorum o derece :)))) 
tarafından
Hahaha güldürdün kız :D
(339 puan) tarafından
Yanlış da yazmışım bak işte virüs un etkisi :))(
0 oy
(699 puan) tarafından
Valla ben hiç yasak görmuyrm hala gezen geliyor. Sinirlerim bozuluyo. Benim oturduğum yer biraz uzak sehire oturduğum yer ayrı bir şehir gibi. Öyle olunca çarşı isim olmuyor herseyi burda bulabiliyorum yürüme mesafesinde. Sadece arkadaş es dost görmüyorz oda yani 1 yılı geçti zaten ne gelen var ne giden hamile de olunca ben kimsenin dili olmuyor 
tarafından
Kafayı yicez en son sıkıntıdan sonumuzu çok merak ediyorum gerçekten
(699 puan) tarafından
Valla herkes öyle sokakta birini gördüm mü kafasına bisey atasm geliyor balkondan. O gün balkon yıkıyorum çocuklar binanın önünde bağıra bağıra oynuyor ben de kızımı indirmyrm kolay kolay. Hortumu üstlerine tutasm geldi. Aman dedim anaları bisey der de
tarafından
Yerinde olsam tutardım gelsinler desinler yiyorsa
(699 puan) tarafından
:)) valla ne olur ne olmaz işte başıma is almayım dedim
0 oy
(841 puan) tarafından
Rus kızları Antalya'da rahat gezsin diye kapandık açılır her yer kendi ulkemizde biz değil de onlar rahat nasıl sistem anlamadım 1 hafta uzatilsa nolcak sanki parası olan cezayı bile göze alıyor her türlü geziyor inşallah açılır valla doğum yapcam gelen yok 
tarafından
İnşallah açılır ya haklısın gerçekten
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Turist olarak yaşamak istiyorum türkiye de :D bazı kesimde bu son yasakmış bir daha yasak olmayacak diyor 

tarafından
Bende bende :Dddd
(3,276 puan) tarafından
Kendi ülkemizde hapisis burda yasak yok o ayrı da :D
tarafından
Herkes fildir fildir yollarda kimse birşey umursamıyor ki
(3,276 puan) tarafından
He valla bir bize farz geçen eşim işten gelirken polis kimlik resmini çekmiş izin kağıdını iş yeri almış yeni yetismemis bir üst sokakta da herkes dışarda
0 oy
tarafından
Çalışana yasak sorumluluk sahibi olanlara yasak var yoksa bizim mahallede gençler maskesiz dolaşıp duruyorlar son ses müzikle araba tturu atıyorlar motorla geziyorlar yazıklar olsun binlerce kişi böyle vurdum duymazlar yüzünden geçim sıkıntısı na düştü çocuklar ekrana bakmaktan hepsi gözlüklü olacak hiç adaletli olmadı bence
tarafından
Adalet diye birşey yok ki bence
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Önceden yasak gelsin bi an önce bitsin derdim bu yasakta anladım ki devletin mağdur vatandaşı düşündüğü yok esnaf kapalı çoğu battı yazık günah 2 3 turist gelsin diye çoğu küçük esnafı bitirdi bu yasaklar uzamasının da zaten bir anlamı yok bence dışarısı insan kaynıyor 
tarafından
Olan bize oluyor sadece işte
(1,772 puan) tarafından
Ay zaten bitsin daha durmam evde doğum yaptım 8 aylık kızım aşıdan aşıya çıktı dışarı bide ben pandemi başından beri evden çıkmadım da noldu ne kimseye gittim ne kimse geldi korona oldum lohusa halimle gezen arkadaşlarım var evden çıkmıyorum diye abartıyorsun diyorlar valla 1 senedir sokaktalar maşallah daha bise olmadı onlara
0 oy
tarafından
Ben sürekli evde oldgum icin normal bir gun benim icin çocuklarım için sıkıntı yok
tarafından
Bunaldık vallahi ya sonumuzu merak ediyorum sadece
tarafından
Sonumuz yaz kum sahiller turist dolcak gelsin cirolar
0 oy
tarafından
Yasak gelsin diye postlar açılıyordu burda gelince bunaldık diyorlar anlamış değilim 
tarafından
Yasağı takan yokki bizler dışında dışarısı insan kaynıyor
0 oy
(291 puan) tarafından
Valla az önce hastaneye den geldim millet hep dışarda geziyor hıc yasak yok gibi sadece araba sesleri az komşular kapının önünde oturmuş dedikodu yapıyorlar üstüne polis de geziyor hemde akreple 
tarafından
Keşke hepsine ceza yazsalar da hakkımızı yemeseler

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 562 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Yesim0361 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bbttnnmm (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 330 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...