0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (329 puan) tarafından
Ya ben artık bazen kendimi tanıyamıyorum cok cabuk sinirleniyorum Bi sorun oldugunda kendimce cok abartıp olaydan kaçmak yerine üstüne dogru yürüyorum buna yasadıklarımında etkisi varda bekarken de böyle biriydim bazen kendimi hiç kadın gbi hissetmiyorum erkek gibi yapar. Ederim keserim biçerim gbi düşüncem var cok tuhaf acaba bu bir hasyalıkmı takımtımı psikologa gitmeliyim bana sorarsanız evet ama gidecek zamanda yok parada haziran sonu ikinci cocuk olacak dahada kötüye gidecek diye korkuyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İşte böyle yaptigimiz icin zarardayiz sakin kalmaya çalış kendini odaya kapat sinriirnin yatismasini bekle cnm öfke en büyük zarardir insana
(329 puan) tarafından
Artık Bi olay anında öyle yapcm evim için cocukları için sükür sorunlarımızı birazda olsa hallettik tekrar olmaması için bu yöntemi deniycem
-Reklam-
0 oy
tarafından
canim adi ustunde evlilik agzima geleni yeri geldiginde soylerim lakin gecer onemli bir sorun yoksa sonucta kussek ne olacak bosanmadigin surece yarin gene adamin suratini gorucen o yuzden takmam kafama
(329 puan) tarafından
Aynen bnde onu dıyorum inan bosanmak cok zor burda bazen denk geliyorum söyle oldu dava acıcam böyle oldu bosancm dye ama olmuyo öyle hemen gecen haftalarda bnde soun yasadım avukata gittim danıstıö herseyi Bi parayı verip dilekçe işi kldı donuna kadarda alcktım ama sonra baktım yani tm sövdü itekledi canımda acıttı ama bn sakin olsam cok cevap vermeseydim blki olay bu duruma gelmeyecekti cocugun biri dha dogmamiş karnımda bn ona bakama dogar dogmaz babasına vercem dedim büyük oglum ada ben bakcm dedim sonra düşündüm dogacak olanın  ne sucu var yanımdaki cocugun ne sucu var kardesinfen ayrı büyütmek ona da haksızlık en önemlisi biri babasız biri anasız büyüyecek oturdum düşündüm yinede eşim kötü Bi insan degil evimize dört dörtlük bakar eder beni korur kollar kmseye laf söyletmez tek anlaşmdgmz nokta bni akrabalarıma yollmzdı artık onuda aştık cok şükür bşde işte ailelerle sorunumuz vardı işte annen sunu syle yptı kardeşsin böyle yptı dedi bnde karsılık sennkide sunu bnu yptı dynce dha da beter oldu smdi onuda aştık sayılır ama cok zor yollardan gecti ve artık cocuklarımızın düzeni için sakin olmk istiyorum
tarafından
yaa itis kakis olur elbette kastim bir tarafin dovmesi degil yeri geldi sende bisi yapiyorsun karsindakine hicbiryer de kolaylik yok.. bazen bakis acisini degistirmek hayati degistirmek yani ben tutup kucuk bir seyi buyutsem bana ne kari var bence yok haaa bu evlendigin adama da bagli bazisi karim kustu die pervane olur benm esim oyle degil.. senin anlattiklarinin bazilarini bende yasadim yasiyoruz ama gercekten buyuk birsey yoksa evlilik dagilmamali ztn kendinden cok cocugu dusunuyorsun cunku oyle olmasa ztn anne olmanin anlami kalmaz.. sende bence iyi etmissin.. insallah daha da iyi olursunuz
(329 puan) tarafından
Amin cnm rabbim herkesin evine huzur versin
0 oy
tarafından
Kalamiyorum ki sorun orda zaten 
(329 puan) tarafından
Klmk lazım cnm arkasında dedigi gbi Baska Bi odaya gitmk dha ii
0 oy
(11 puan) tarafından
Benim normalde çok sınırlı bir yapım var ama   ben sinirlendigimde eşimi bırakıp başka bir odaya geçip salavat çekerim ve sinirim geçiyor çok şükür öyle öyle öfkemi kontrol  edebiliyorum artik
(329 puan) tarafından
Mantıklı aslında yok bazen basit sorunlar öfkeyle kocaman yangın topuna dönüyo bu sefer ailelerde bzle rezil oluyo sorunumuz illki olck ama bnu ailelere yansıtmak istemiyorum kndi aramızda cözelm istiyorum
0 oy
(10,988 puan) tarafından
Sakin kalmıyorum ki =D
(329 puan) tarafından
Ama olmk lazım cocuklar için
(10,988 puan) tarafından
Yok sana birsey diyim mi ne kadar ısırrsan o kadar datlı oluyorsun.
(329 puan) tarafından
Ahaha diyorsun :)
0 oy
(964 puan) tarafından
Canim ilk bas bende cok sakindim cocuk olduktan sonra artik yorgunluktan uykusuzlultan tahammul kalmadi hatta bosanmlara kadar gittik bu yuzden sonra baristik
(329 puan) tarafından
Ben artık sorun vıkmasın istiyorum cıkarmıycamda dıyorum ama Bi bakıyorum hoop yine sinir tavan yapıyo bnde aynı duruma geldm yni
0 oy
tarafından
Sen yine iyimissin ben yakiyorum yıkıyorum dağıtıyorum bağırıp kavga çıkartıyorum öyle bir durumda direk aklıma mutfaktan bıçak alıp karşımda beni kizdirana saplamak istiyorum ciddi anlamda ve birgun yapacam bunu çünkü hep aklımda özellikle eşime kızdığım zaman onu bıçaklamak istiyorum
(329 puan) tarafından
Sakin olmak lazım cnm Allahın verdiği canı anck allh alır dye düşünmek lazm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 348 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sakineer (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 260 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 130 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,089 puan) tarafından soruldu