0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
4 yaşında kızım var öyle çok yaramaz bi çocuk değil ama evi dağıtmayı kagitlarla oynamayı çok sever birde çok iştahsız ben evi dagitmasinda kirletmesinde değilim hiç umurunda değil hatta hiç yemek yemez bugün sabah kahvaltı hazırladım hiç birsey yemedi üstüne gitmek istedim 12 gibi çorba verdim yine istemedi zorladım yemedi hastane gittik geldik saat 5 oldu yemek hazırladım zar zor yedirmeye çalışıyorum yok yemiyorum ağlıyor istemiyorum karnım ağrıyor midem bulanıyor saat 7 gibi bari yoğurt yesin dedim yine mız mız artık dayanamadım bağırdım vurdum butane ama artık açlıktan ölecek yani cocuk bitmiş hali yok kilosu yok hep böyle hergun böyle ağzına lokma sürmeden tüm gün dolaşır böyle babası işten geldi yediği 5 kaşık çorbayla yedi uyudu benide böyle vicdan azabıyla bıraktı sabah uyunacak yine aynı şekilde akşama kadar aç gezecek sabrım yetmiyor bazen bide hamileyim kendime hakim olamıyorum 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yumruklari mi dislerimi sıkıyorum:))
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
gece 3 te 4te balkona gecip sigara iciyorum sonra iceri gecip sakinlesmis oluyorum 
0 oy
tarafından
Kalamıyorum sakin bağırıyorum malesef sonrada vicdanım sızlıyor 
(75 puan) tarafından
O kadar küçük kaldı ki haline üzülüyorum kaç tane doktor gezdik ne isterse yapıyorum sürekli elim onun üstünde ama hiç değişmiyor hergun aynı bir insan pilav ekmek yemez mi hiç yemiyor
tarafından
Yemeyen çocuk çok zor Allah yardımcın olsun
(1,920 puan) tarafından
Bir tane 3 yaşında bende var aynısı yaşıtlarınin yanında 2 yas gösteriyor ya
0 oy
(444 puan) tarafından
Benim bebeğimde bi yaşında ne mama yiyor ne bişey yalvarıyorum oyun yapıyorum video açıyorum herşey yapıyorum yoookk. Beynim zonkluyo artık 
(75 puan) tarafından
Benim kızımda doğduğu günden beri aynı hiç değiştirmedi
(444 puan) tarafından
Gerçekten çok kötü ya. O açken bende yiyemiyorum hiçbişey.
0 oy
(681 puan) tarafından
Bizde sabır küpü değiliz valla oluyor bende sinirleniyorum dişlerimi sıkıyorum diş kalmayacak ağzımda bu gidişle 
(75 puan) tarafından
Bende dış kalmadı artık
0 oy
tarafından

Bol bol la havle çekiyorm :) 

(75 puan) tarafından
Onuda yapıyorum canım sürekli yapınca etki etmiyor artık
tarafından
28 aylık kızım var bende aynı senin gbiyim canm bağırmakta kızmakta çözüm değil sesimi yükselttiğimde daha çok hırçınlaşıyo . Mesela benm kurallarım var sabah mutlaka yumurtasını yicek yemicekse eğer biliyoki istediğini yapmıcam . Mesela yemeğini bitir parka gidelim diyorm yiyo eğerki yemezse parka gidemeyiz parktaki arkadaşlarının göbüşleri doymuş eğerki sen yemek yemezsen çok acıkırsn eve erken dönmemiz gerekir sende daha fazla oynayamazsn diyırm yiyorz çıkıyorz mesela . Baktmki inatlaşıyo yememek için kendimede bir tabak çorba ben dolduruyorm mesela hadi yarış yapalım kim önce bitircek diyorm yada ben bitirdiğimde parka çıkıcam sen bitiremezsen çıkamayız diyorm bu şekilde yaklaşınca bunalmıyo canm . Emin ol benm kızım kadar aksi bi çocuk yoktur doğdupu günden beri mızmız herşeye ağlıyo
0 oy
(237 puan) tarafından
Canım kan değerlerine baktırdıniz mi vitamin eksikliği olan olunca da iştahsızlık oluyor ya belki doktor iştah açıcı birşeyler verir olmadı 
(75 puan) tarafından
Baktırdık canım biraz  değerler düşük ama yemek yemiyor ilaç vermeye korkuyorum versemde bir işe yaramıyor
(237 puan) tarafından
Hmm iştah açıcı bitkisel macunlar var onlardan dene olmadı belki işe yarar. Yemeyen çocuk yemiyor işte insallah iştahı açılır.
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Sinirlenmeyen var mıdır acaba bende de iki tane var bi gece uyurken dinleniyo kafamın içi sabah tekrar basliyolar:D

(13,099 puan) tarafından
Bu ben :)))
Çocuklar uyuyunca da hemen vakit geçiyor :))
(1,726 puan) tarafından
:)))aynen öyle Sabah olmasın diye bakıyorum valla çok yaramazlar
0 oy
(976 puan) tarafından
Baktım sinirleniyorum herife dalıyorum sinirimi atıyorum sonra kızımla ilgileniyorum şamar oğlanina döndü ben yanına gidince hemen savunmaya geçiyor hahah :)
0 oy
(683 puan) tarafından
Zühre ana macun ve balık yagı denedin mi canım bende sabırsızım çok hareketli oglum maşallah hiç durmuyor yeri geliyor sürekli aglak iştahı biz bu zühre ana kakaolu macunn la çözdük şimdide balık yagını aglıcam benim oglum 2 buçuk yaşında bu macunu verdim vereli baya iştahla dı maşallah yemedigi. Şeyleri yiyor mesela macunu 2 3 gün vereyim yemiyor tam düzenli kullandığımda gerçekten çok faydası oluyor dene istersen sende birde ben böyle önüne koyuyorum kendi kendine hadi beraber yiyelim gibi bazen de sırf yesin diye döksün açsın umrunda degil içeri oturma odasına götürüp tepsiye kendi kendine yiyor 
0 oy
(121 puan) tarafından
Ah ahhh aynı benimkini anlatmışsın seni çok iyi anlıyorum benimki dr 3 yaşında aynı bir lokma yedi sene kadsr canım cikiyo oturmuyo yerinde pesinde gezecem illa valla artık öyle yoruldum ki bırak yemesin ac kalsın diyolar o zamn yer diyolar ama yemiyo diyorum karni ac olsa bile oturamiyo yerinde illa pesinde koşturacam çok zor valla ya
0 oy
tarafından
Valla benim gorumcrmin 2 zi var 3 ay küçük oglumdan oda premature dogdu 7 aylık suanda benum kadar olmuşlar herseyi yiyorlar benum oglumda beni bıktırdı her sabah türlü türlü seyler yaparak kamditip veriyorum hic yemiyo keske yese doktot geçen kurt ilaci verdi.
0 oy
(3,279 puan) tarafından
Kan değerlerine bi baktır canım benim oğlum da aşırı iştahsız bi çocuktur ve inattır herşeyi zorla yapar uykusu giyinmesi yemesi vs ama bu zamana kadar vurmadım sinirleniyorum en fazla of puf yaparım bağırmadan anlatmaya çalışıyorum baktım olmuyor elimi yüzümü yıkarım kendi haline bırakırım görmezden gelirim üstüne gitmem yoksa daha fazlasını yapıyor. Mesela yemek istemiyor ya sen yeme zaten sakın yeme bana kalsın ben yerim diyorum inadından hayır yicem deyip gelip yiyor deneyin belki işe yarar. 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Doktora götürdünüz mü iştahı için 
0 oy
(18 puan) tarafından
Sabahları aç karnına 1 kaşık karadut özü iştah açıyor hem doğal hemde hiç bir yan etkisi yok tavsiye ederim :))) 
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Başka odaya geçip sakinleşip öyle iletişim kuruyorum çoğu zaman konuşaeak anlaşıyoruz ama benimde bağırdığım oluyo ay

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 227 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Metinin annesi (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 341 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 235 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 358 göst.