+5 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Burda paylaşım yapan arkadaşlarım beni yanlış anlamayın lütfen ama sabahtandr baya post görüyorum anneme bunu mu alsam ne alsam diye yanlız bu sayfada annesi olmayan arkadaşlarımız olabilir lütfen daha dikkatli davranalım beni yanlış anlamicaginiza eminim hepinizi cok seviyorum❤️

2 Cevaplar

+7 oy
tarafından

Peki. Neden herşeye mualifet siniz neden dert oluyor. İyi o zman evlatlarinizi da paylaşmayın.  Burda bende dahil evladını kaybeden bir dünya anne var. Gebe kalamayan insanlar var çocuk hasreti ile yanıp tutusanlar var.    

Eşinle güzel bir anı pay yaparsın.  ( Kasasından şiddet gören var 

Kahve pay yaparsın.  AAA OLAN VAR OLMAYAN VAR. 

Sohpet olsun diye menü sorarsın.  AAAA aşerenler var 

Anneler günü için fikir istersin AAAA annesi olmayanların var.  

Peki evladını kaybedenler.  Hamile kalanayanlar. Ne yapsın.   

Ramazanda pay yapanları linclediniz.  Peki bu linç edenler kaç tane ailenin sofrasına umut olmak için koli alıp yardım ettiniz 

LÜTFEN AMA LÜTFEN.  BU DUYGU SÖMÜRÜSÜ PAYLAŞIMLARI NIZI KENDİNİZE SAKLAYIN.  

(15,984 puan) tarafından
Helal be büşra ne güzel yazdin
tarafından
Ben duygu sömürüsü yapmiyorum sadece insanların acılarını tekrardan göz önüne sermemeye dikkat edelim diyorum .
Sizin adınıza üzüldüm bende evladımı kaybettim burda bana cemkirmek yerine  bu sizin bahsettiginiz paylaşımları yapanlara tepkinizi koyun burda bana degil lütfen herşeyden önce benim ne demek istedigimi anlayin daha sonra cemkirin olur mu
tarafından
İyi o zman kimse pay yapmasin burda
-Reklam-
0 oy
(134 puan) tarafından
Keşke birileri bu yazıları paylaşınca ya da paylaşmayınca birilerinin acısı dinse şunu bilmeliyiz hiç bir insan kulu deva olmaz dertlerimize o yüzden birileri atmış atmamış çokta tın ben varlıklarıma şükrederim... 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 688 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 488 göst.
0 oy
10 cevap 257 göst.
27 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,202 cevap

34,855 kullanıcı

...