0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde (940 puan) tarafından
Sorum yukarda :))))

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önceden değil ama çocuk oldugundan beri sanki hayallerime yaklasiyor tabi ins degismezse
-Reklam-
0 oy
(479 puan) tarafından
Yanından bile geçmiyor yani okdr abartıcak bir bekelntim yoktu ama bildiğin kalas odun 3 yılldır evliyim bir kez bile seni seviyorum demedi daha ne bekliyim 
0 oy
(470 puan) tarafından
Tam tersi cikti 
0 oy
(964 puan) tarafından
Ypk valla 1 2 ozelligi tutuyor gerisi malesef :D
0 oy
tarafından
Biraz çalışkan olsa iyi olurdu aslında birazda cilveden anlasa yoksa çok çok çok iyi biri inşallah hep böyle iyi gider
0 oy
tarafından
Nerdeee alakası bile yok 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Biraz daha romantik ve süprizler yapan biri olmasını isterdim onun dışında iyi":)))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ev işlerinde ve çocuk bakımında yeterince yardımcı olmuyor onun dışında herşeyi hayal ettiğim gibi :)
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Valla hayal edemeden evlendim :-)) ama cook olgun az bn gibi deli doluu eglenceli olsun isterdim.

Ama cook guzl bir baba vok merhametli bir estir sagolsun..
0 oy
tarafından
Benim tam hayalimdeki eşim :) Rabbim nasip etti şükürler olsun.
0 oy
(2,375 puan) tarafından
var ya benm esim yobaz patstvsz hiç birşeyi dısınöez anca ben dicem yönetcem agrasif tembel bi işi sevmez .. bende yanımda kapı gibi bi adam Dursun cok isterdm herşeye sinirlenmeye ılımlı yaklasan yobaz olmayan ancak önemli konularda benle ıddıalasıp kızdım isterdm yok yere herşeye kızar ortamda  degısık davranır uyumlu olmaz 
0 oy
tarafından
Tıpkısının aynısı ettiğim bütün duaların karşılığı sadece maddi yönü çok içten dilememiştim :) 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Çok fark var maalesef hiç düşündüğüm gibi olmadı tam tersi çıktı iyi anlamdaki tabiki hayır tam hayal kırıklığı malesef
0 oy
tarafından
Hayalinmin yanından geçmedi eşim :))))))
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Yüzde 60 70 fark var 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür Rabbim gönlüme göre verdi Allah herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde Aysegull (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 345 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ervaaa (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
9 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sevmm (1,966 puan) tarafından soruldu

381,084 soru

11,408,790 cevap

34,945 kullanıcı

...