0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (339 puan) tarafından

Kizlar ben 15 yaşında evlendim bi kızım oldu sonra kızım 3 yaşındayken eşimle ayrildik aradan 1 buçuk yıl geçti ben tekrar evlendim başkasıyla kızımın velayeti bende ama babasında kalıyor genellikle önceleri 2 hafta bendeyse 2 hafta babasindaydi şimdi büyüdü 7 yaşına geldi şu an ki eşim de kızımı çok seviyor kendi öz evladından ayırt etmiyor kızım da onu çok seviyor bize geldiği zaman benden çok eşimle oynar ondan hep oyuncak felan ister ama bu şu son 1 yıldır babası gilde kalmak istiyor çünkü bizim burda hiç cocuk yok yaşına göre en küçük çocuk 15 yaşında e haliyle onlar da oynama yaşını geçti babası gilde kuzenleriyle felan hep oynuyor e haliyle burda çok kalmıyor biz elimizden geldiği kadar bir dediğini iki etmiyoruz herseyini alıyoruz ama ben kendimi çok kötü hissediyorum yanımda kalmıyor diye kendimi kötü anne olarak görüyorum bazen keşke ayrilmasaydik da kızım bensiz kalmasaydı diyorum ve ne yapacagimi şaşırdım kızım beni çok seviyor bunu iyi biliyorum şu an ki eşim den bide oğlum var 47 günlük artık delirecem siz olsaydınız napardiniz hayatimi anlattım kusura bakmayın 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yapacak bişey yok canım keşke en baştan hep senin yanında kalsaydı kardeşi varmış o doğunca heves etmedi mi senin yanında kalmaya 
(339 puan) tarafından
Canım orası kalabalık biz evde sadece 3 kişiydik eşim ise gidiyordu bende oynuyordum onunla ama o orda cocuk lar var burda kimse yok diip durdu telefon istedi tablet istedi oyuncak aldım her gün sadece istekleri diil sabah tan akşama kadar vaktimi onunla geçirirdim sonra cocuk oldu kardeşini de seviyo felan ama geliyo kalırsa kaliyo kalmazsa gidiyo 3 günde bi geliyo bazen hafta oluyor bilmiyorum artık ne yapacagimi
tarafından
Akışına bırak canım nerde istiyorsa orada kalsın bence üzülme düzelir inşallah
(339 puan) tarafından
Inşallah canım eşim de dio az daha büyüsün anlar şimdi o daha cocuk oyun zamanı sosyalleşme zamanı dio ama napim bende üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim yardımcı olsun inşallah  keskelerle hayat devam etmez  kardeşi azıcık ele avuca gelsin kalır bence üzülme  
(339 puan) tarafından
Oda öyle dio anne o daha bebek anca seviliyo onunla oyun oynanmıyor dio bana Inşallah ya bilmiyorum inan ben üzülünce eşim de uzuluyo şimdi de pandemi var çıkıp gezdiremiyorum bile
(6,919 puan) tarafından
Evladın nasıl mutlu olursa olsun   sabır et  Allah korusun  kötü insanlar denk gelebilirdi eşin istemeye bilirdi eski eşin evlimi bilmiyom ama  kızın ortada kalabilirdi bide öyle düşün iki ailede seviyor kızını
(339 puan) tarafından
Eski eşim evli diil o tamamen hayatini kızıma adadi hep onunla ilgili aynı bizim gibi
Benim 2. Evliliğim çok zor oldu 2 ay boyunca kızımı göremedim şimdiki kaynanam yüzünden ilk başta ama şimdi varya en gözde gelin ben oldum ve kızımı da seviyo artık onu alır gezmeye götürür kızımı bi yerde cenazede düğün de felan görsün elinden tutar bana getirir şu an çok seviyorlar ilk başta evlenip ayrıldığım için beni istemiyorlardı kızımı da tabi bana ev yapılana kadar 2 ay kadar kaynanam la oturdum evime geçince kızım geldi hemen tabi sonra kaynanama babaanne diince heralde onun da hoşuna gitti sonra kızımı sevdi hep
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım şimdi çocuğun psikolojisi içinde ne istiyorsa onun olması daha önemli hicmi kalmıyor sizde 1 yıldır
(3,099 puan) tarafından
Canım dediğin gibi çocuk sonuçta yanına yasitini ister oynuycak birini biraz daha buyusun düzelir bu senin kötü anne olduğun anlamina gelmez kendini böyle strese sokma şöyle düşün benim çocuğumun psikolojisi herseyden önemli sıkmayın evet ozluyorsun ama çocuğunun iyiliği için belkide bu doğru olan biraz daha olgunlassin emin ol şimdiki gibi olmaz küçükte bir bebeğin var çocuğun böyle istiyor diye kötü anne olmuyorsun aksine çocuğunu kisitlamadigin için çok güzel bir annesin♥️
(339 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ya sağol çok güzel anlattin ya ne bilim ben o üzülmesin her istediği olsun diye elimden geleni yapmaya çalışıyorum inşallah büyüyünce anlar
(3,099 puan) tarafından
Anliycak canım merak etme:) zaman herşeyin ilacı ♥️
(339 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yaa bana vakit ayırıp derdimi dinlediğiniz icin
(3,099 puan) tarafından
Ne demek canım rica ederim ♥️
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim yani yapacak birşey yok aslında olmuş bikere yollariniz ayrılmış tabiki keşke böyle olmasaymis ama olmuş herşeyde bir hayır vardır canm bundan sonra yoluna bakacaksın bak daha yeni doğum yapmışsın üstelik , kendini kötü hissetme bide kızın hem sende hemde babasında kalmaya hakkı var yani çoğunlukla babasının yanında kalıyor diye sen niye kötü olasın ki 
(339 puan) tarafından
Tabi babasıyla kalmaya hakkı var ama kendimi yetersiz hissediyorum anne ben burda kalıcam biraz daha dio sonra cok üzülüyorum
0 oy
tarafından
Bende boşandım bı kızım var seni çok iyi anlıyorum biliyormusun aslında bu iç güdüsel galiba sürekli yetinememe acaba ben ona yetiyormuyum iyi bir annemiyim bunu her anne düşünüyor birde yeni doğum yapmışsn birazda onun verdiği psikoloji ile düşünüyorsun yeni çocuğum oldu acaba kızıma haksızlık mı yaptım düşüncesi oluyor. 
(339 puan) tarafından
Hmm bakan yoksa zor ya benimde kızım ayrildigimizda 3 yaşındaydı ama baba annesi dedesi bakabiliyorlardi
tarafından
Kızıma da babaanne ve dede bakacak ama adam Alzheimer kadında yaşlı nasıl bakacak diyrum bakarlar diyor
(339 puan) tarafından
Benimkiler de yaşlı 60 65 civarında ama onlar benden genç:))) babası bakar canım baba sonuçta bide özlemiş tir belki götürmesin ama bi gün sabah tan akşama kadar dursun bence cocuk ta babasını unutmamış olur
tarafından
1 ay alacak canım çalışıyor nasıl baksın mahkeme kararı ile alacak
(339 puan) tarafından
1 ay mı hmm bilemedim şimdi canım rabbim yardımcın olsun inşallah almaz dua edelim
0 oy
(2,898 puan) tarafından
Kızının yaşı itibariyle böyle olması ve düşünceleri çok normal diye düşünüyorum,çocuk kalabalığa da alışmış orda geçirdiği vakiti senin yanında da aynı şekilde geçirmek istiyor çünkü alışmış olduğu bir ortam var,bu senin yetersiz bı anne olduğun anlamına gelmez asla,mesela sana gelse sen de onu devamlı gezdirsen yada evin devamlı kalabalık olsa sende de çok fazla kalmak ister böyle düşün canım üzme kendini hem kardeşi büyüdükçe daha çok gelmek kalmak isteyecek
(339 puan) tarafından
Aynen öyle tam bizi anlattınız gezdiğimiz zaman felan sıkıntı yok evde oturunca kızı durduramıyorum o da son 1 yıldır zaten pandemi belası bizi eve kitledi
(2,898 puan) tarafından
Çocuklar hep böyle canım biraz bu durum üzücü bişey ama senlik bir durum değil bu anneliğini sakın sorgulama,bak benim de kızım bende oda senin kızının yaşındayken asla babasına felan gitmek istemiyordu,şu düşünce vardı kızımda annem bensiz biyere gider felan diye düşünüyordu ama simdi 14 yaşında gitmek istiyor, büyüdükçe değişecek merak etme
(339 puan) tarafından
Inşallah çok teşekkür ederim desteğiniz için oda büyünce anlar diye düşünüyorum
(2,898 puan) tarafından
Ne demek canım,kendini çok üzme sana ihtiyacı olan bir bebeğin var unutma
(339 puan) tarafından
Biliyorum çok sağol ben iki yavrumu da üzmek kirmk istemem tabi bide çok erken evlendim ondan hayatım berbat oldu galiba bilemedim herşeyin hayırlısı diyorum ne diim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 187 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Havva&BerKin Annesi (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 427 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 363 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
5 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayze (33 puan) tarafından soruldu

380,386 soru

11,389,407 cevap

34,894 kullanıcı