0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde (401 puan) tarafından
Ben 17 ysda evlendim 1 aylik evliyken esim ben ona romatiklik olsun diye böyle kalblerle dolu bir oda hazirladim kendim ertesi günü beni aldattığını öğrendim ve ***** gibi ona hemen baristim bidaha olmaz dedi 1 hafta geçti yine aldatti bu sefer de 1 haftada affettim kaynanam öğrenince bana dedi ki eve taşımassa o olayi sen bisy diyemezsin deli oldum hamileydim 2 aylik düşük yaptım sonra eşim beni sorumlu tuttu dövdü beni ondan 4 defa boşanmak istedim babam her defasinda engelledi akrabayiz diye simdi benj sevdigini söylüyor askerde şuan ama bir turlu ona ısınamıyorum ve 24 haftalik hamieyim sters ve uzuntuden surekli agliurim ne yapacam bilmiyorum 

15 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ah be güzelim hadi 1. Düşük oldu da 2. Niye yaptın böyle adamdan 
-Reklam-
+2 oy
(27,353 puan) tarafından

Ah keşke başta affetmeseydin Allah yardımcın olsun

(401 puan) tarafından
Amin cumlemize
tarafından
.......+1
+1 oy
tarafından
Ne yapacağını bilmiyorum ama yerinde olsam bunları yapan bir adama çocuk vermezdim
(401 puan) tarafından
Sence istedim mi ben zorla hamile kaldim
tarafından
İnşallah askerlik düzeltir eşini
0 oy
tarafından
Donunce akıllanan çok var
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Tutulacak hiç bir yanı yok olanların, 1kişi bile doğru olanı yapmamış ne denir ki Allah ıslah etsin 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun eşini de ıslah etsin 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Adam yapmaması gereken herşeyi yapmış kuzum o kadar haklısın ki. Belki aklı başına gelir askerde. Ağlayıp da bebeğini strese sokma zamana bırak gelince bakarsın yürümüyo babanın evine dönersin. Sen daha küçücüksün bir de bebeğin olacakmış Rabbim sağlık ve huzur versin. 
0 oy
tarafından
Evli adamlarla sevgili olmayı marifet sanan kasarlar yüzünden evlerinde oturan hanımlar yıpranıyor ki sizin yaşınızda çok küçükmüş aceleniz neydi eşinizde askerde olduğuna göre oda küçük bide hamileymissiniz daha siz 17 yadindasiniz bi bebeğe bakmak kolaymı daha evliliğin sorumlulugunu alamamışken birde bebek yapmissiniz amacım sizi üzmek değil sözüm sizede değil dize yetişkin musmelesi yapan eski kafalı buyuklerinize yazik 
0 oy
tarafından
Iste olan çocuklara oluyor 

Keske basta cocuk olmadan afdetmeseydin canm
0 oy
tarafından
Ne denirki kuzum Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Kizlar artık anlayın bir kere yapan ikinci yi de yapar erkeklerde alışkanlık yapiyo böyle durumlar haram kılınan herşey tatlı geliyor onlara sen istedigin kadar affet adam gene yapacak sen evde elinin altindasin onun o seni gormuyo nasılsa elimin altında diyo gözü dışarda geziyo 
0 oy
(1,312 puan) tarafından
Yine olan çocuğa oldu 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Yok kuzum yok bir insan 7 sinde neyse 70 dede odur
0 oy
(366 puan) tarafından
Yavrum sen çocuksun daha bu kadar şeyi kaldırmak çok zor Allah yardım etsin sana ben 25 im hala kendimi küçük görüyorum. İsteyerek severek mi evlendin. İnşallah askerlik düzeltir kocanı
0 oy
(42 puan) tarafından
İnşallah askerlik adam eder onu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma1996 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 312 göst.