0 oy
160 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba hanımlar yasaklar sebebiyle şehir değişikliği yapamıyorum izin vermediler izin almadan hiç yola çıkan şehir değiştiren oldu mu?

3 Cevaplar

0 oy
(2,572 puan) tarafından
Bende bekliyim oğlumu sünnet ettireceğim izin vermediler
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Zaten herkes totosunun üstüne otursun diye yasak var gerçekten geçerli sebep olana izin veriyorlar. 
(4 puan) tarafından
Hanımefendi zaten yasak çiğneyen insanlar değiliz. Mecburi bir durum olduğu için sorma gereği duydum 35+3 günlük hamileyim yasak bitene kadar doğum yaparsam ailem gelemezse tek kalırsam diye korkuyorum
(13,203 puan) tarafından
Bu haftadan sonra yine geçen haftaki gibi olur canım korkma. Sen yine şehir dışı yasak diye korkuyorsun ben hop oturup hop kalktım annem sağlık çalışanı izinler iptal edildi az daha hiç gelemiyordu. Allahın izniyle korkma bu hafta bitince düzene girer. Ama bu onlar için maalesef geçerli sebep değil hastane desen var aynı sünnet gibi arkadaşın vermezler izin.
0 oy
(3,823 puan) tarafından
17. Sinden sonra kesin kalkar yasaklar acil değilse o zamn şehir değiştirirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 150 göst.
7 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Esra.sivaslii (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 234 göst.
26 Nisan 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...