0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu aralar bişey oldu bana en ufak şeyde ağlıyorum haber olsun dizide kavuşma sahnesi olsun Çarşamba günü sadakatsizde anne oğul sahnesinde ağladım Perşembede camdaki kızda sedata ağladım bu akşamda başka biseyede ağladım eşimle ayrıyz kaç aydır gelemiyor özledim diye ağlıyorum oğlum başkalarını babası sanıyor birde öyle ağlıyorm ya sinir stresten bir hal oldum hamile değilim ki hormondan diyeyim. Taşınma stresi var ailemden ayrılıcm yine evimi bırakıp gidecem bunları düşünürken bile ağlıyorm

Şu tayin açıklansn artk kafam milyon tane şeyle dolu durup dururken ağlıyorum sinirim boşalıyor birden 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben öyle herşeye ağlasaydım başıma zor işler gelmezdi 
tarafından
O ne demek kız??
 ben böyle ağladım da ne oldu yaşadığım sıkıntının onda birini yaşasalar bir dakika dayanamazdi kimse
tarafından
Yorumda bir sıkıntı paylaşmayınca boşuna üzüldüğünü görünce öyle yorum yaptım
-Reklam-
+1 oy
(70 puan) tarafından
Hemde çok canım 
0 oy
tarafından
Ayy hemde nasıl cok sulu gözüm ben
tarafından
Bende öyleyim birde balık burcuym :/
tarafından
Bende ikizler ama burclara cok inanmiyorm ben ya
tarafından
Haha bende inanmıyorum ama balik sulu gözlüdr öyle deniyor :)
0 oy
tarafından
Ay valla bende öyleyim. Çukur izliyordu eşim geçen, hiçte sevmem o diziyi emmi diye biri ölmüş nedense ona ağlamaya başladım, sinir oldum bir yandan da ağlamama gülüyorum felan iyice dengesizleştim 
tarafından
Bende öyleyim kız birde kızıyorum kendime niye ağlıyorm diye
tarafından
Çok sinir bozucu ya. En ufak sinirleniyim gözlerim dolar, bebeğimi severim ağlarım haha
(17,876 puan) tarafından
Enee emmi ölmüşmüü niyeee
tarafından
Amca öldürdü
(17,876 puan) tarafından
Belliydi onun böle bişi yapacağı
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kız analık beni cok degüştirdi. Her seye mi aglar insan ya :D hele bebek görmiyim. Bu sıralarda her dizide bebek var
tarafından
Kız ben bekarkende böyleydim ana olunca kat kat arttı ://
(1,175 puan) tarafından
Yok bende duygusaldım da herseye değil acıklı sahnelere aglardım. Şimdi müge anlı izliyom aglıyoasm geliyor:D
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Ay hamileyken yaprak dökümü şevketin hapisten çıkış sahnesine ağlamıştım:D

0 oy
(1,690 puan) tarafından
Komedi filmi izlerken bile ağlayabiliyorum öyle bir yeteneğe sahibim :) :) 
0 oy
(339 puan) tarafından
Ben sadece tv deki o çocuklar felan  yurda bırakılıyor yada anne evladını bırakıp gidiyo o tür şeyler e ağlıyorum mesela kırmızı oda ya çok ağlıyorum çocukluktan travma geçiriyorlar sonra hayatlarını anlatiyolar
0 oy
(183 puan) tarafından
Biraz önce tiktokta  bı bayan video atmış iki oğlu üç ve dört yaşlarında yanarak ölmüşler bir sattir ağlıyorum kendimi bura attım ((
0 oy
(356 puan) tarafından
Çok duygusalım bu huyunu hiç sevmiyorum koca insan önünde bile oturup ağlarım herşeye o derce 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Anneler günü reklamına gözlerim dolduğu doğrudur. Hele şu çilek reçeli reklamı, geçen sene de verilmişti ama yine beni duygulandırıyo
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Çok fazla ağlamak iyi olmaz derler güzel düşünmeye çalış üzme kendini canım
0 oy
(2,529 puan) tarafından
asla ağlamam öyle şeylere 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Halkbankın anneler günü reklamını gördüm bu ara ona hemen gözüm doluyor her gördüğüm de 
0 oy
(102 puan) tarafından
Geçen gün savaşçı dizisini izlerken ordaki adama kimse inanmıyor herkes üstüje gidiyor diye kesintisiz 10 dk ağladım eşimde karşımda oturup hayranlıkla beni izledi teselli etti :D 
0 oy
tarafından
Bende bu aralar öyleyim çok duugusalım 
0 oy
(48,733 puan) tarafından
sen dolmussun iyice ondan 
0 oy
tarafından
Hamileyken ağlardım.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 140 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esina11 (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 278 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 575 göst.

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı

...