0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (785 puan) tarafından
Varsa eğer doktor tavsiyesi verebilirmisiniz

5 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Direk hastaneyi tavsiye etmiyorum doktor geçtim bı sure orda oldu rakibim mecbur 30 dan sonra şehir hastanesi ne basladim çok memnunum burdan ama orda insanı tiksindiriyiolar herseyden
(785 puan) tarafından
Şehir Hastanesi'nde de randevu bulamadım bı türlü
(4,962 puan) tarafından
Sabah erken gidebilirsin randevusuz ben hep öyle gittim sıkıntı olmyor canım.. 1o 11 gibi gider kayıt actirirdim bazen milletin isteyip randevu alamadığı doktorlardan kayıt açılırdı .. Necati hoca var mesela ama bana göre hepsi iyiydi
(785 puan) tarafından
Evet biliyorum Necati beyi çok iyi bir doktor off napicam yaa birde çok uzak bana şehir hastanesi
(4,962 puan) tarafından
Bende sincandayim banada uzak 3o haftamda kadar minibüs ile gitmiştim ama dediğim gibi 1o da falan orda ol 9 da olablr sıkıntı olmadan kayıt açılır..
(785 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından
Sehir hastanesi en iyisi takibimide orda yaptırdım dogumumda orda oldu cok memnun kaldım 
(785 puan) tarafından
Bende aslında orayı istiyorum ama  randevu bulamadım bı türlü
(351 puan) tarafından
Erken almak gerrkiyor yada 8 gibi gidiceksin randevu alabilirsin
(785 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim cevabınız için
0 oy
tarafından
Yetkin Karasu kesinlikle canim 
(785 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
tarafından
Rica ederim benim dogumumu o yaptirdi mukemmel di
0 oy
(565 puan) tarafından
Yetkin karasu canim ben hep ona aliyodum ve cok memnundum cok iyi bi doktor 
(785 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Yetkin karasu hoca gebe okuluna gitmiştim 2 sene önce yetkin hocayla cok güzel gecti sanki özelde dogum yapmışım gibi oldu şimdi nasıl bilemeyecem dogum tek odada başlıyo orda bitiyo eskiden iyi degilmişti ama ben cok memnun kaldım canım
(785 puan) tarafından
Peki hastaneden de memnun kaldı mı kuzum çoğu kişi hiç iyi değil felan dedi
(1,028 puan) tarafından
Ben cok memnun kaldım asistanlara bile defalarca soru sordum her gidişimde hic kotusuyle karşılaşmadım cinsiyetini felan hep söylediler 2 cocugumu etlikte dogurmuştum yıllar önce tabi 3 cü ankara hastanesine nasip oldu konturollerimede ankara hastanesine gittim benden duyan 3 tanıdıkta memnun kaldı
(785 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim canım içimi rahatlattin inşallah bende sen gibi iyi kişilerle karşilasirim ilk defa gidicem gebelik için

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
1 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
23 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...