0 oy
750 göst.
Diğer kategorisinde (2,770 puan) tarafından
Dun kizimdan oturu haber izleyemesdim şansima erdogan aciklama yapmis bu ayin 20sinde randevum var yasaklar ne zamana kadar uzadi kayinbabam gidemezsiniz yasak var diyor eger oyle birsey varsa randevumu iptal eder pazartesiye alirim bilgisi olan varmi

16 Cevaplar

+1 oy
(1,284 puan) tarafından
Yasak varken de gidiliyor ben 3 gün önce gittim kontrole polis durdurunca  randevunu  goster cnm  sorun olmuyor 
(2,770 puan) tarafından
Ben carsiyada ugriycakdim canim hastane bir saat uzaklikda arabayla carsida hastaneden 10 dk uzaklikda hazir hastaneye gitmisken son hazirliklarim icin alisveris yapicaktim o yuzden benim icin onemli yasak olup olmamasi
(1,284 puan) tarafından
Himm  anladım o konuda fikrim yok canım mağazalar kapalı olur yasak devam.ederse
(2,770 puan) tarafından
Isde magazalara gitmem gerekiyir o yuzden yasak yokken gidim dedim acaba varmi yokmu yasak
(1,284 puan) tarafından
Malesef bilmiyorum cnm
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bilgim yok ama.internetten bakarsan öğrenirsin 
(2,770 puan) tarafından
Bakdim canim hic bisey gormedim hep 2020den bahsediyor internet 2021 hakkinda aciklama yok
(1,343 puan) tarafından
O zaman uzamamıştır ben.hiç duymadım oyle birşey ama
(2,770 puan) tarafından
Kayinbabam ısrarla uzadi diyor heryere bakdim  internetten gazetelerede baktim ama yok yasak gozukmiyor
0 oy
(764 puan) tarafından
Yasaklar uzadı mı bilmiyorum ama hastane randevusuysa eğer yasakta da gidebiliyorsun canım. Polis denetleme yaparsa randevunu gösteriyorsun. Ben geçen salı gittim öyle çocuğumla. 
(2,770 puan) tarafından
Hastane randevusu ama hep gidemiyoz sehire diye hastaneden sonra carsiya gitmeyi dusunuyorduk bebegime alisveris yapmak icin dogum yaklasdi hazirliklarim bitmedi canta hazirlamam lazim canim nasil ogrenebilirim ben ua yasaklari internet 2020den bahsediyor
0 oy
tarafından
yasak bitiminde hâlâ düşüş olmamışsa uzayabilir demişler ama yürürlükte şuan öyle birşey yok 
(2,770 puan) tarafından
Ay dun buyuk bi dusus var ama ölu sayisi ayni diyorlardi ama geri kalanini izlemedim erdoganin aciklamalarini falan gormedim ya insAllah oyledir
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Evet canım 19mayısa kadar uzatıldı
(2,770 puan) tarafından
19 mayisda sabah mi bitcek yoksa 20 mayis sabahimi bitcek
(1,192 puan) tarafından
20mayıs sabahı bitecek galiba
(2,770 puan) tarafından
O zman beni etkilemiyor insAllah oyle olur
0 oy
(5,706 puan) tarafından
19 mayıs dyorlar 
(2,770 puan) tarafından
19 mayis sabahimi bitcek yasak eger oyleyse benim randevuyu ve carsiyi etkilemiyor insAllah oyledir ya
0 oy
tarafından
Ay inşallah biter ya bıktım artık esimsiz gece vakit geçirmekten doguda dagda bayirda gezerdi jandarma özel harekatci olduğu için 10 gun yalnız kaldığımı bilirim burda da allah versin yasalardan bıktım aksam gidiyor 7 de sabah 6 da geliyor bunun olmadığı gunler de sabah 7 ertesi sabah 9 da nobete kalıyor usandım artık geliyor yatıyor hiç bir şekilde vakit geciremiyoruz
(2,770 puan) tarafından
InsAllah canim bende oyle biktim yasaklardan bir yere cikamiyorum hastaneye gidicem polisler durduruyor sanki bi suc islemis gibi sorusturma yapiyorlar
0 oy
(91 puan) tarafından
Canim bende muaynen varsa gidebiliyorsun yasaktan muaf bende anlamadim birsey zaten 19 mayis kesin yasak olur 20 si cuma zaten ondan sonra hafta sonu allah bunlari bildigi gibi yapsin benim ev bulup tasinmam lazim 
(2,770 puan) tarafından
20si persembeye denk geliyor kuzum insAllah yasak olmaz ya
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Yasak zamanı gidiliyor doktora izin alabilirsin e devlet üzerinden

(2,770 puan) tarafından
Canim ben hem hastaneyi hemde carsiyi ayni anda yapip doguma hazirlanmak istiyordum canim o yuzden yasak olmadigi anda gitmek istiyorum
0 oy
(1,244 puan) tarafından
5inde kızımın göz muayenesi vardı arabayla gittik kimse birşey de demedi. Sağlık için yasak yokki
(2,770 puan) tarafından
Ben hem muaynemi yapip hemde bebegime esya almak istiyordum canim doguma sayili gun kalfi daha cantam bile hazir degil
0 oy
tarafından
Pazartesi günü kabine toplantısı var ondan sonra Cumhurbaşkanı açıklama yapacak ama şuan gündemde uzatılma gibi birşey yokmuş
(2,770 puan) tarafından
InsAllah yasak olmaz ya
0 oy
tarafından
Yetkiliden açıklama yok cnm sosyal medyada yazanlara inanmayın olsa tvlerde yazar zaten..uzatmayı düşünmüyorlar ama belli olmaz..resmi tatil o gün maalesef..randevun varsa da her türlü gidersin cnm yasak olsa da farkrtmiyor
(2,770 puan) tarafından
Randevuyu degilde ben carsiyi dert ediyorum canim bebegime bisey alamadik daha  iki hastane cikisi var sadice
0 oy
tarafından
Kuzum şu an kesin değil ama yasak uzasa bile 19 unda sabah 5 te bitecek diye biliyorum ama henüz uzaması kesinleşmedi 
(2,770 puan) tarafından
InsAllah uzamaz canim ya
0 oy
(2,980 puan) tarafından
Canım polis randevu mesajını görünce bişey demiyor bide yorumlarda mağzaya uğrucanı demişsin ama mağazalar kapalı suan ama uzatmadı diye biliyom yasaklar çünkü 3 kademeli normalleşme olacakmış 17 mayıs 1 haziran 1 temmuz diye
(2,770 puan) tarafından
Ben genede bakarim o gun magazalar acikmi diye ama yasak olursa hic gitmeyi dusunmuyorum pazartesiye almayi dusunuyorum randevuyu
(2,980 puan) tarafından
Olmaz canım yasak
(2,770 puan) tarafından
InsAllah canim olmasin ya benim temuzun ilk haftasi dogum var ve cantam hazir degil hic bisey almadim acil alisveris yapmam lazim
(2,980 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(120,784 puan) tarafından

kiz netin cokmu idareli kullan bak snr 2 hafta giremiyon :D <3 bebegin adini ne koycaltin

(2,770 puan) tarafından
Kaynanalara geldim canim bugun carsi acikya gizliden geldim onlarin wifisi var bebegimi nasip olursa eymen koyucak esim yaninada ben mustafa dusunuyorum
0 oy
tarafından
20sinde yasak yok cnm 19una kdr 
(44,840 puan) tarafından
O yönden değilde market işi bize zor oluyo eşim yetisemiyo ben cikamiyom bakkaldan alıyoruz herşeyi ama iki katı veriyo
(2,770 puan) tarafından
Ohhh sukur canim olmasin ya alisveris yapamiyoz
tarafından
Hiram arasım bizde aynı konudan muzdaripiz cnm eşimin işi 7 gibi bitio yetişemio marketlere
(44,840 puan) tarafından
Yarın izin alıp gelcek markete gitcez ne hallere dustuk
tarafından
Sorma ya tez vakitte bitseydi şu illet

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 296 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sevda18 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Nehirhanim (41 puan) tarafından soruldu
0 oy