0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (68 puan) tarafından
Sorum yukarda cevaplayın lutfen

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
uzasa da blsey olmaz. e devlette seyahat lzin islemlerinden izin alip gelebilir
-Reklam-
0 oy
(44,748 puan) tarafından
19 mayisa kadar diye duydum
(68 puan) tarafından
Çok üzülüyorum hastaneye yatmam lazımmış  onların gele bilmesi için evde 20 aylık kızım var insallah uzamaz
0 oy
(5,534 puan) tarafından
17 mayısta duruma göre açılma olacakmış sanırım canım 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
2 3 gün uzatılmış beybimm
tarafından
Kesin bir açıklama geldi mi buna dair ?
tarafından
Kesin değil gündemimizde yok dediler
tarafından
Aynen kalbime inecekti bende şimdi baktım Cumhurbaşkanı yardımcısı demiş gündemde böyle birşey yok diye
tarafından
Bir haftadır çalışamıyor çoğu kişi kirada olanlar var uzatmasınlar zaten toparlanmak kolay olmayacak zaten yardım da çıkmadı..çalışana çıkıyor
(2,589 puan) tarafından
Bende taksiciden duydum eşime söyledi umarım yoktur 100 lira zam yaptılar diye 2 ay evde tutar bunlar
0 oy
(712 puan) tarafından
Polisi arayıp yada e devletten birinci dereceden akraba doğum refakatçi izni ile oluyor diye biliyorum kuzum
(68 puan) tarafından
Cnn aradım 199 hastaneye yatmam gerekiyormus onların gele bilmesi için ben vandayim ailem cankirida
(712 puan) tarafından
Aynen belge istiyorlar galiba kuzum benimkide il dışında pazartesi doğum var annem yasaktan sonra gelebilicek
0 oy
(842 puan) tarafından
Bizimkiler de 21mayis bilet aldı insalalh gelebilirler ya doğum yapcam insan yok 17 den sonra açılsa bari 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayri sehirlerde misiniz canm 
0 oy
tarafından
Şimdi okudum da Cumhurbaşkanının yardımcısı şuanlik yasağın uzatılması söz konusu değil demiş 17 Mayıs'ta biter bence yasak, çok çok 19 Mayıs gençlik bayramı diye 19 Mayısa kadar uzatılırlar 2 gün daha 
0 oy
tarafından
Gündemimizde yok dediler cnm..duruma göre belli olur ama uzatmasınlar çalışamayanlar çok var 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 647 göst.
0 oy
3 cevap 144 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Nehirhanim (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 655 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde seda merey (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 237 göst.

381,062 soru