0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Hayirli kandilli kizlar  benm kiz kardesim  yanima qeldi yasaklardan once istanbuldan  qeldi   simdi yasaklar bitmeden qitmesi qerekiyo calisiyo olduqumz yerde otobusler calismiyo yasak bitimine kadar bi saatlik mesafesi olan kayseride var otobus  ordan binebiloyomus  yasak oldqu icin arabamizla qoturemiyoruz  simdi benm sorum kardesim izin alsa o izinle esim onu qoturebilirmi   sehir disina bilqisi olan yazabilirmi acaba

4 Cevaplar

0 oy
(91 puan) tarafından
E devletten seyahat izin belgesi alabilor esinde kardesinde
(94 puan) tarafından
Nasil aliniyoki kaqit olarak ne qosteriliyo
(91 puan) tarafından
E devletten basvurup sonra sonucuna bakilicak canim cevirmede e devletten gosterilicek
(94 puan) tarafından
Tm  canm cok saqol
-Reklam-
0 oy
(928 puan) tarafından
Kardeşin tek izin alsa esin dönüşte tek olacak durdurularsa ne dicek onada izin al bence e devletten alınıyor diye biliyorum
0 oy
(6,046 puan) tarafından
E devletten al demişler ama fasa fiso yani bı işe yaramıyor bende doğum raporu olduğu halde dönüşümü yapamadım hep reddedildi. Üstelik ikametim de doğum yaptığım yerde değildi ne kadar ugrastiysak reddedildi. Kaymakamlıktan alabildik izin kağıdını. 199 da hiç bisekilde düşmüyor. E devlette sürekli reddediyor 
(94 puan) tarafından
Yani kesin cozum kaymakamlik
(6,046 puan) tarafından
Aynen birde her kaymakamlik vermiyor. Bulunduğumuz semtinki vermedi başka semtten aldık
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tabi izin alabilirse gidebilir 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 294 göst.
2 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Hudam (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.