0 oy
314 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Hep baskalarimi sorcak azda ben sorayım:D Bugün biz hafif takilcaz akşama gözleme yapicam kahvaltılık turu falan işte sizin menüler neler bakalım canlar daha bulamayanlar içinde fikir olur belki♥️

17 Cevaplar

0 oy
(1,267 puan) tarafından
Ben mantar sote yapmayı düşünüyorum ama yanına ne yapayım bulamadım
(3,099 puan) tarafından
Benim kocamda tam mantar sote hastası ama çayla yemeyi seviyor ben sadece yanına bı mercimek çorbası falan yaparım genellikle
(1,267 puan) tarafından
Hmm çayla hiç denemedim demek ki menemen gibi yiyor ilginç.. mercimeği dün yaptım, kafamda deli sorular
(3,099 puan) tarafından
Öyle seviyor valla canım bende anliyamiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Yayla çorbası, menemen, makarna, ortaya patlican yogurtlaması yapcam :)
(3,099 puan) tarafından
Bu menü karnımı aciktirdi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ay hic fikrim yok yaa
(3,099 puan) tarafından
Burdan bak artık canım sanada fikir olur:)
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Burda yerimi alım belki biraz fikir olur bana çünki hiç aklımda bisi yok
(3,099 puan) tarafından
Bende sırf o yüzden paylaştım canım bende yemek bulmakta çok zorlaniyorum
(1,018 puan) tarafından
Aynen ya sabahtandır düsunuyorum hic bisi aklima gelmiyor
0 oy
tarafından
Fırında tavuk sebzeli pilav cacık salata canım tatlı bilmiyorum hala düşünüyorum
(3,099 puan) tarafından
Her iftarda tatlı yapiyomusun canım ben çok üşeniyorum ya bugün eşim sütlaç istedi onu yapcam
tarafından
Yapıyorum canım çünkü çok seviliyor bizim evde
0 oy
(1,664 puan) tarafından

Gözleme yapıcakmışsınız daha ne hafifi :))  Benim için çok meşakatli bir yemek . Yanına çorba söğüş oh zitafet ... afiyet olsun  :)))

(3,099 puan) tarafından
Başım ağrıyor canım nasıl yapcam onu düşünüyorum ama hasret kaldım sactaki gibi lezzetli olmaz ama nefsimizi sondurelim bari dedim:)
(1,664 puan) tarafından
Maşallah  ağzımızın tadı bozulmasın,bereketli olsun inşallah
(3,099 puan) tarafından
Sağol canım çok teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından

Kız soruyla alakasız ama bebiş kaç yaşında sen hamile kaldın :D

tarafından
Benimki 6 aylık olacak arada bende 2. Yi istiyorum gibi sana sorim dedim :D
(3,099 puan) tarafından
Bende hamileyim 2. Ye 18 haftalık olduk ama sana şöyle bir tavsiye veriyim tabikide kendin bilirsin ama çocuğun daha küçükmüş ben bile çok perişan oluyorum
tarafından
1 yaşına gelince yapim dimi :D şimdi lazere de başlamayi düşünüyorum, şuan lazer daha önemli hamile kalınca bari ağdaya gitme derdi olmaz :D şeytanca düşünceler kafamdan gitmiyor vallaha ondan herkese danışıyorum :D
(3,099 puan) tarafından
Yani bencede biraz bekle canım valla benim eşim ısrar etmeseydi kızım 3 yaşına gelene kadar düşünmüyordum
tarafından
Kız bende asla diyordum 2 yaşına kadar ama benimkide aşırı hevesli çok çok istiyor böyle yapınca beni de istetiyor ama bi 6 ay daha beklicem inşallah
0 oy
tarafından
Mercimek çorbasi 

Patates kızartma 

Köfte 

Ispanaklı börek 
(3,099 puan) tarafından
Afiyet olsun canım şimdiden:)
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Börek karışık kızartma corbaaa
(3,099 puan) tarafından
Simdidwn afiyet olsun canım:)
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Kesme çorba 

Domatesli bulgur pilavı 

Tavuk sote 

Yoğurt 

Magnolya
(3,099 puan) tarafından
Menü mis gibi canim :)
0 oy
(880 puan) tarafından
Benimde dünden kalma çorbam ve musakkam var yanına da makarna haşlarım bide cacık 
(3,099 puan) tarafından
Oh mis canım afiyet olsun simdiden:)
0 oy
(264 puan) tarafından
dünden bir tencere dolusu sarma var yanına sutlac düşünüyorum bakalım 
(3,099 puan) tarafından
Mis gibi canim afiyet olsun:)
(264 puan) tarafından
saol cnm
0 oy
(44,604 puan) tarafından
tavuklu patlıcan yemeği bulgur pilavı yapicam cacık salata 
(3,099 puan) tarafından
Afiyet olsun canım:)
0 oy
tarafından
Ben tavuk doner yapicam ama nasil yapicam bilmiyorum:))bakalim orataya nasil birşey cikacak aksamdan corbam var bide kakaolu puding var yeter şükür 
(3,099 puan) tarafından
Canım kolay aslında bende o tür şeyleri evde yapıyorum tantuni falan türü daha lezzetli geliyor bana
tarafından
Sen nasıl yapıyorsun canim ilk.defa yapicam ben ekmek icine sonra soğan marul.falan koyucam oyle guel oluyor da tavugu.nasıl pisiriyosun baharat ne.katiyosun
(3,099 puan) tarafından
Canım döner için tavuk göğsünü baharatlayip buzluğa atiyorum donunca çıkartıyorum ince ince dilimliyorum hafif buzu gittiğinde sonra tavaya koyup yağ ile kizartiyorum sonra işte sögusunu hazırlıyorum soğan salatası yapıyorum domates dilimliyorum eğer istersek döner için patates kizartiyorum sonra dönerler pişince önce ekmeğin arasını açıp donerlerin üstüne bı güzel basıyorum sonra arasına malzemelerini koyuyorum
(3,099 puan) tarafından
Baharatta hangi tatlardan hoslaniyorsan onu koyabilirsin canım ben baharatıni önceden hazırlıyorum işte pulbiberdir karabiber kimyon kekik toz biber çok az salça yağ ile önce baharatları harmanliyorum sonra tavuk göğsünun üstüne aynı pogacanin üstüne yumurta sürer gibi sürüyorum her tarafina
tarafından
Çok sağolun dediğiniz gibi yapicam bende tesekkur ederim
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Kaynanama geldim ben . Çiğ köfte yapicam. Gorumcem soslu makarna yapicak . Bide patlıcan közleyecz

.. ohh enfess
(3,099 puan) tarafından
Oh mis gibi valla kız
(5,557 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Ay bilmiyorum ya üff
(3,099 puan) tarafından
Bak kız baci burdan fikir olsun yazanlardan

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 696 göst.
3 Mayıs 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Ceylan_19 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 787 göst.
6 Mayıs 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 286 göst.
10 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksone (2,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 718 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...