0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhabalar kızlar sırf size şu soruyu yöneltmek için kendime yeni hesap açıp sormak istedim çünkü ben yediremiyorum artık.

Dün aksam 2 görümcemin yanında eşim bana hakaretler etti ve de bana vurdu daha önce diğer evli olan görümcemin ve kocasının yanında da bana vurmuştu o zaman cocugum yoktu ama şimdi bir çocuğum var ve ben bunu artık yediremiyorum dün yatağı ayırdım yüzüğümü çıkarttım ve boşanmak istedigimi söyledim kulak arkası yaptı ben yatağı ayırdığım için çok sinirlendi ve bir daha sakin yanima geleyim deme dedi ben hiç sesimi çıkartmadım çünkü eşimden soğudum ve çok kırgınım artık iflah olmayız diyorum Cok aileci ve şiddet meyillisi bir insan olduğu için artık katlanamiyorum ona bugün kadir gecesi yarın ise benim ilk anneler günümdü ben bunlari kabul etmiyorum sizce ne yapmalıyım bana bir yol gösterir misiniz 

24 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Senin kocanin burnunu bi kırmak lâzım anlayacağı dilden
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Gösterilecek yol yok kuzum bir işe kalktıysan tamamla yksa hiiiç tınlamayacak ya ortalığı ayağa kaldırmayacaktın yada kaldırdıysan devamını getireceksn empati kuracakta olursm o bana vururken onun o ağzına sçrdm snra kapı dışarı ederdm bnm lafta kalmaz soluğu mahkemede alırdm
(1 puan) tarafından
Haklısın bu sefer lafta kalmicak bu sefer gidicem çünkü dediğin gibi tinlamayacak nasılsa bosaanamiyor benden demesin
0 oy
(850 puan) tarafından
İlk kez sana el kaldırdığında yapmalıydın, şimdi de yapabilirsin çocuğunu bahane olarak görme sakın, hiçbir çocuk babasının annesini dövdüğünü ona kötü davrandığını görerek büyümek iatemez, baba olsa zaten yapmaz. Çocuğunu bu travmalarla büyütme. Geri adım atma kurtar kendini. 
(1 puan) tarafından
Atmayacagim asla içimde yangın var sönmez bu yangın bu hapishaneden kurtulmadan
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ilk vurdugunde bitirrcektn
(1 puan) tarafından
Aptallık iste

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 236 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde kalici (24 puan) tarafından soruldu
0 oy