0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Ben çok sıkıldım sizde evde oturup çocuğumun büyümesinin evde gecmesinden. 13 aylik kizim dogmaya yakın çıktı su virüs illeti emeklemueye baslarken evdeydi yürümeye başladı evdeydi disi cikti evdeydi. Cok imreniyorum eskiden dogurupta rahatca cocuklarini gezdiren annelere yinede cok şükür sağlıklı bir evladim var. Pencereden bakiyor cocuklar geciyo heyecanli hryecanli el salliyo geçenlere cama vuruyo dun çıktık esimi bekledik disarda yürüdük biraz herkese el salliyo üzüldüm haline onunda hakkiydi diger bebekler gibi gezmek. Yazin tatile gitmeyi istiyoruz yakin mesafeye ankaradayiz bartin yada akcakocaya cesaret edemiyorum ya virus kaparsa diye ama cocugumda bir deniz görsün istiyorum. Yarin birgün ölüp gitsem cocugumla hicbiyere gitmemis hic anim olmamis olucak. Esimde markette çalışıyor insanlarla ic ice aksama kadar. Aldiklarida elektrik su doğalgaz kira bunlarla bitiyor yinede cok şükür bu pandemi zamani issiz kalip dukkanini kapatip bunalima girip intihar edenler var beterin beteri var yani Allah tez zamanda su illeti bitirirde herkes bi rahat nefes alir insallah tek duam bu sizde durumlar nasil bizde böyle

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kızımda kimseyi görmeye görmeye iyice yabanileşti. Herkesten çekiniyor eskiden böyle değildi. Valla artık sabredecek gücümüz kalmadı bir an önce bitsin şu illet başkada birşey istemiyorum.
-Reklam-
0 oy
(427 puan) tarafından
Beterin beteri vardir elbet ama varsa koyde felan yasayan tanidiklariniz bi zaman kacip kafayi diblemeeye gdiebilirsnz aslinda degisiklik olur temiz koy havasi alir bari benm kizimda  bnde ewe tikandim kaldm kizim az daha buyusun bnde oyle yapcam cnku

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 287 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 344 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.