0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İçim çok sıkılıyor boğazımda anlam veremediğim bir agrı var yük gibi daraltıyor beni evde uzmanınca sanki biri boğazıma oturuyor nefesim çıkmıyor çıkıp yürüyüş yapıyorum hergün evde sıkılıyorum artık hergün yeni gelen pis haberlerden dişarı çıkmak bile içimden gelmiyor her an kızımdan dolayı bişey olacak miş gibi panik atakmı acaba??? Çok panik biriyim doğum yapacam bi gün pat diye 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah CC buyuruyor: Kalpler Allah'ın zikriyle mutmain olur. Rabb'im sana bir sıkıntı vermişse ondan başka kimse bunu gideremez. Dua et canım aç bı kuran mealiyle dinle oku
tarafından
Kızıma hamileyken çok okuyodum şimdi bunda dünya işine çok meşgul oldum hatim niyet ettim tamamlayamadı çok üzülüyorm kendi halime
tarafından
İslam'ı araştır kuzum benim. Bir insanın müslüman olabilmesi için ne gerekiyor. Biz kendimize müslüman diyoruz ama Rabb'imizin katında neyiz. Bu dünyada kim yoğurduna ekşi diyor. Hem reddetmemiz gereken tağutu araştır. Peygamberlerin ortak daveti olan tevhidi ise araştır. Bilmediğin şeyler varsa hayatına geçir. Bak nasıl zamanını dolu dolu şeylerle geçireceksin. Rabb'im yolunu açık etsin
tarafından
Amin ecamain inşallah canım gerçekten çok eksiğimiz var Allah bizleri affetsin
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ahh hamile depresyonum gözumun önünden gecti bnde ayni anlattign gibiydim oturur aglardim durduk yere hatta bazen aglamam gelmiyo diye duygusal filmler açardim aglamak icin o derece içim sklirdi 

Hamileliginin tadini çikar ilknur dusunme böyle seyler
tarafından
Kız nasıl çıkarayım bacım anam bi kızım var Allah razı olsun ztn hamileliğimi bana unutturdu :)
(7,972 puan) tarafından
Snde kızınla oyna gül eglen fazlasiyla ilgi göster bebek dogunca zaten muhtemeln ona yogunlascaksiniz sevgin ikiye böluncek şimdiden kızınla vakit gecir bol bol
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Psikolojimiz bozuldu çünkü neler neler görüyoruz insan dışarı çıkmaya korkuyor. Allah evlatlarımızı korusun 
tarafından
Aynen oyle valla Amin amin inşallah
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Bol bol oku kendine cnm
tarafından
Okuyorum inşallah şifa olur
0 oy
(2,792 puan) tarafından
En azından her gün yürüyüş yapıyomuşsun ne güzel.

1 buçuk senedir evden dışarı çıkmadım sıkılmak ne kelime limon bile bu kadar sıkılmamıştır 
tarafından
Kalp çarpintim var benim çıkmazsam o ev de baygınlık geçiririm vallahi, niye çıkmıyor sun ki
(2,792 puan) tarafından
Hastalık çıktı çıkalı eve kapandım kocam sağolsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
0 oy
14 cevap 250 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Papatya02 (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 189 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...