0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından

Kizlar gri gibi duruyordu bezi bidaha açıp baktim yesil gibi duruyor ya bu yesil mi gri mi formül mama ile besleniyoruz arada anne sutu

image

8 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Canim yeşildir o mamadan.olmus olabilir 
(223 puan) tarafından
Ya agliyorum deminden beri çok korkuyorum ya ilk post attim yaparken gri gibiydi heyecanlandim korktum  simdi bidaha bakiyim dedim değil rengi yeşil geldi gözüme gri dediğimiz cok acik olması lazım çünkü ya allahbkoruusun cok küçük::(
-Reklam-
0 oy
(119,224 puan) tarafından
yesil o canim
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Canım biz ne desek boş imkan varsa doktora götür
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yeşil canm koyu yesil benim bebegimde böyle yapıyor formül mamadan kaynaklanıyordur mama alan bebeklerde yeşil kaka başka herhangi bir belirti yoksa ateş bebekte huysuzluk gaitada kan vs. Yoksa normal kabul ediliyor
0 oy
(592 puan) tarafından
Canım sağlıkcıyım bebeklerde yeşil kaka gayet normaldir bazen midesi anne sutunden emilim yapamaz hatta demir takviyesine basladıysan ondan kaynaklı olabilir kullanmaya devam ettikce siyaha dönebilir kan vs yoksa endiselenme ama icim rahat etsin diyorsan yinede yakın bir hastaneye git istersen
(1,850 puan) tarafından
Acilin ben doktorum :))))
(592 puan) tarafından
Yok canım doktor degilim ama saglık okudum arkadaşı endiseli gorunce az cok bildiğimi paylasayım dedim yinede ici rahat etmezse uzmana danişması en sağlıklısı :)
0 oy
(470 puan) tarafından
Üşütmüş cnm ayaklarını sıcak tut
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Mama veriyorsan normal kuzum bizimki hiç anne sütü kakası yapmadı hep böyle kakası

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 841 göst.
10 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
2 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...