0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim çiğ domates çiğnerken kabuğunu ısırmak. Dişlerimle tam bastırarak çiğneyemiyorum tikim var :))) bide dondurma çubuğunu iki dişin arasına sürtmek. Of çok kötü oldum :)) sizin?

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Biri yanımda burun çektiğinde suratına yapistirasim geliyor
tarafından
Puaahahhahha
tarafından
Genzini çektiğinde peki? :))
tarafından
Anında ordan uzaklasirim ahahah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acayip ses çıkartıp  sakiz cignenmesi tahamul edemiyorum  ya
tarafından
Caggıdı caggıdi:))
tarafından
Ahahahahahajajajajajajajaja
tarafından
Başkasına bende dw öyle ağız şapırtısı özellikle ahahha
tarafından
Ay ben  lutfen sakisi cikar diyom cikarmasa en son cok pis kiziyom ahahahah ama kendim cognedimde insanlari rahatsiz etmem anlamasin bile sadece yanlizken hahahahahaha cok ses cikararak çiğnerim
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Tırnaklarla duvarı çizmek balonu tırmalamak ıyyy Bi tuhaf oldum bide şey var yani hayatta çocuklarımı dudaktan öpmem öpemem yanağını öperken kafasını çevirir yanlışlıkla dudağına denk gelirse damağım kaşınıyor acayip tuhaf oluyorum ya 
tarafından
İlk kez duydum :D
tarafından
Bu tık bendede var bak bir oku :)) bu tırnak tiki çok kotu
(12,494 puan) tarafından
Aynı anda birbirimize yorum yapmışız :)
tarafından
Buda tuhaf :))
0 oy
tarafından
Göbek deliğime dokunulunca felç gibi yamuluyorum ve bunu evlendiğim zaman öğrendim ahahah 
tarafından
Deli :D
tarafından
Efendim ahhaha :D eşim ilk olduğu zaman lan noluyor aloo kız polisi ambulansı neyi arayım diyor bende noldunu anlamıyorum tuhaf yaa
0 oy
tarafından
Şeftaliyi kabuklu yiyemem tüylerim diken diken olur bir değişik olurum bide yaş üzümü kabuğuğla yiyemem direk az bir ısırıp yutarım hemen. :)
tarafından
Teyzemin de tiki var ona :))
tarafından
:) ...................
0 oy
(2,757 puan) tarafından
Koltuk  altıma  elini uzatırsan  kahkaha  atarım ☺️ 
tarafından
Yapmak isterdim ya:))
(2,757 puan) tarafından
Eşim  yapıyorrrr☺️☺️
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Zeytin çekirdeğini benim dahi olsa sofrada bakamam elleyip çöpe atamam 
tarafından
Aaa evet garipmiş bu
0 oy
tarafından
Agiz sapirdatilmasi, yanimda sakiz cignenmesi veya erik elma gibi seylerr asiri kotu ediyor beni :((
0 oy
tarafından
Demir kapılara uzun tırnaklarını sürüp çekiyolar ya çok tiksnyrm çok kıcuğıma gidiyrm onu yapana bitane saplatasm geliyr
(966 puan) tarafından
Okurken bile bu degksik oldum iyygyy bende. Nefret ederim o sesten
0 oy
tarafından
Ben çıtır şeyler yiyemiyorum başladı yerken bile çıtırtısından bayılasım geliyor çıtır ekmek bile yiyemiyorum:)
tarafından
Çıtır ekmek yemiyomusun:)) çok şey kaybetmişsin
tarafından
Ben böyle çok iyiyim kardeşim ay bahsederken bile içim sünger gibi oldu ayyy:)))
0 oy
tarafından

Ayy tırnaklarım hafif uzasa duvara fayansa kaşığa çatala neye batarsa huylaniyorum aceyip bir tık olmuş heleki fayansa :sick: birde kaşık sesi tencere sesi tabak çizilme sesi

(12,494 puan) tarafından
Okurken tuhaf oldum duvara tikim var benimde ayy gözümün önüne geliyor ;)
tarafından
Çok kötü ben tek sanıyordum kendimi yere bişey düşse hafif tinrnagim uzun olsa alamam değdiği an tuhaf oluyo
tarafından
:)))..
0 oy
(338 puan) tarafından
Ağzı şapırtadan kişiye defil git yanımdan demek istiyorum 2cisi şeftaliye yiyenide hiç semem suyunu akıta akıta ay anlatırken kaşındım miğdem bulandı 
tarafından
:D sesli güldüm
0 oy
(928 puan) tarafından
Bende nisastaya dokunamiyorum Güllü lokuma bayılıyorum ama onun dışı hep nişastalı ya peceteyle tutup yiyorum dokunamiyorum diye bide diş gıcırdatılmasindan nefret ediyorum
tarafından
Nişastadan ne istedin kız
(928 puan) tarafından
Bilmiyorum ya dişlerim kamasiyor çok kötü dokununca küçüklüğümden beri dokunamiyorum
0 oy
(295 puan) tarafından
Esim haric annemin dahi ayagi uzerime desin uzerimdeki elbiseleri deyisiyorum 
tarafından
En garibi buymuş.
(295 puan) tarafından
Evet herkes garipsiyo ama abim babam para bile teklif etti dokunamdim esimede nasil dokunuyorum hala anlamis deyilim cocuklugumda bile añnem cokk aglardin diyo
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Şeftali bamya kayısı filan elleyemiyorum yiyemiyorm
tarafından
Aaaa tüylü diye :)
(2,321 puan) tarafından
Evet maalesef:)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Garip mı degilmi bilmem ama Keçeli kalem sesine kendimi bı yerden atasim geliyor.birde ıslak kapı kollarına dokunmak bütün vücudumu kemiriyor.bir sürü takıntım var aslında 
tarafından
:D ıslanmış halıya basmak? Nemli havluya kurulanmak?
0 oy
(365 puan) tarafından
Gerçekten işkence çekiyorum bunlar olduğunda ağız şapırdatmak burun çekmesi en kötüsü sakız bi gram tahammülüm yok 
tarafından
Ağız şapirdatmak genellikle çok rahatsız ediyo evet ya
0 oy
tarafından
Birinin bana dokunması, bide yünlü yıkanmış çamaşiri elime alamam Allahım dişlerim gıcır gıcır oluyor 
tarafından
Birinin sana dokunması derken:)
tarafından
Konuşurken yada oturturken bana deymesi bile beni deli eder kocama bile zor aliştim :D agagaf
tarafından
Ay senin için zordur bu huy. Kolay gelsin :))
0 oy
(17,884 puan) tarafından
Bende triko bişey ısırsam tüylerim dikenn diken oluyo yada tabak filan gıcırdasa aynı bide yanlarıma habersiz dokunulursa belime filanbçok kötü oluyorum eşimde bile bile yapıyo hep bi ton küfür yiyo ama :D
tarafından
Küfür etme kız aşk olsun
(17,884 puan) tarafından
:D çok ağır küfür değil ya ananııı diyorm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
29 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 163 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,441 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,432 göst.
26 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

381,242 soru

11,413,456 cevap

34,959 kullanıcı