0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

3

image

Kızım gece gündüz uyumazdi 19 aylık oldu sorsanız gece 4 kadar uyumazdik. Apartman hep şikayetçiydi sesinden hep mizmizdi. Baybay bitkisel uyku ilacı aldık 11 de verdim şuan bayıldı. Ayrıca eczaneye sorduk ağlamayı kendine huy edindiği için hiperakrif bebekler için kesin çözüm ve hiç bir yan etkisi olmaz bitkisel demiş. Allah razı olsun kızım resmen bayıldı. 

17 Cevaplar

0 oy
(17,876 puan) tarafından
Bitkisel bişi olmaz canım 
tarafından
Bitkisel demiş kuzum eczane
-Reklam-
0 oy
(9,264 puan) tarafından
Bi  şişeyi içirdin mi naptn :D
tarafından
Yok kuzum ayına göre bizim ay 20 damla yani 1 çay kaşığı
0 oy
tarafından
Bitkisel de olsa zararı yokmu ya bağımlılık olmazmı sonra çok sık verme kendi alışsın artık uyumaya 
tarafından
Yok üzerinde ilac değildir yaziyor zaten. Pahalıda bi urun yorumlara bakarak almistim
tarafından
Sen eski kullanıcı Rabia degil misin canım
tarafından
Evet canim o benim :)
tarafından
Baktım puanın az 3 gün yazıyor :))
tarafından
Evet evet gittim de geri geldim shsjsjj
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Kız fotosunu atsana ve kaç aydan itibaren veriliyor 
tarafından
Onu eczaneye bir sor kuzum ama bitkisel hatta trendyolda da satışta olan bir ürün şuan
(13,202 puan) tarafından
4-10 yaş arası 40 damlaya kadar veriliyor
tarafından
Bana 20 damla dedi yaşına göre yani
(13,202 puan) tarafından
Evet canım doğru
(4,716 puan) tarafından
Teşekkür ederim kızlar bakıcam
0 oy
tarafından
Benim oğlum da gündüz uykusu çok güzel. Akşam en gec 9 da yatar ama gece 3 de ayakta. Düzene de sokuyor mu acaba 
tarafından
Düzene sokar mesela 1 gün gündüz uyutmazsin akşama kadar diren akşam 10 da ver sabaha kadar bayılır kuzum
tarafından
Bacım benimkini ben uyutmuyorum hiç. Mesela sabah 4 5 te kalkar güne 9 10 gibi uyur ben yatağına yatirmasam olduğu yerde uyuyor. 12 gibi uyanır 3 4 gibi tekrar uyur 5 te kalkar 8 9 da uyur gece 2 3 kalkar yatar 4 5 te ayakta. Sadece gece uyanmasın sabah 6 da bile kalkmaya raziyim o saati bulsa keşke. Bide kalkıyor bazen kendi kendine oynuyor bazen aşırı sesli. Yatağını duvara yanastiramiyorum dış çıkarıyoruz bu aralar tekrardan kafasını duvara vuruyor yanıma yanastirsam saçımı çekiyor. Yere koysam parkede bulduğu boşluğa ya oyuncak ya biberon ya da hiç bişey bulamazsa elinle pat pat vuruyor. Yani söyle 9 da felan yatsa sabah 6 7 de kalksa istediğim çok bişey değil ama işte doğduğundan beri saat Sektirmez mama içmeye kalkardı şimdi de ister mama ver verme o saate kalkacak. 3 aylık kızım var aksam yatar sabah 6 7 de kalkar :) çok şükür bide o öyle olsa gece oturur delirirdim herhalde
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Ben resim alablrmiyim ne kadar fiyati 
tarafından
Attım kuzum ama ters çıkmış eşim 65 TL almış ve içinde reçetesi falan yok bitkisel hani şurup kağıdı falan yok içinde damla
tarafından
Trendyoldan geçen ay 54 liraya aldim ben
0 oy
tarafından
Kiz yazik degil mi sen annesinin daha iyi bilirsin ama şimdiden uyuşturma çocuğun vücudunu  
tarafından
Kuzum yapacak bir şeyim yok uyumuyor ne gündüz ne gece gözlerinin altı çökmüş zayıflıyor. Hiperakrif olduğu için doktor hiç bir şeyi yok dedi
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben verdim de bir kere canım kız öğlene kadar sızdı içim acıdı daha vermiyorum :D
tarafından
Kuzum bitkisel trendyolda da satışta
(1,326 puan) tarafından
Zaten canm doktorum da aynısını söyledi bişey olmaz diye günde 5 damla ver dedi ama ben evde alışınca ona dayanadım bide çok bilmiş büyüklerimiz kızdı fikir verdiler veremedim eşimde kızınca
tarafından
Öyle bir şey yok ki tamamen bitkisel papatya vs var içinde
(1,326 puan) tarafından
Zaten öyle kötü bsy olsa doktor vermezdi ama benm kaynana yok şöyle böyle demekten geri kalmadı :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla 6.5. aydan beri kullanıyorum doğal zaten onla uykusu düzene girdi oğlumun. 
tarafından
Bende kullanıyorum ve çok kişi duydum kuzum
0 oy
(5 puan) tarafından
Bu 4 yaş sonrası için kullanılıyor bebeğiniz daha çok küçük
(5 puan) tarafından
Evet baktım ama ürün reçetesi ne bakınca 4yaş sonrası için kullanılır yazıyor ben etkisine bir şey demiyorum memnun kalmış olabilirsiniz belki gözünüz den kaçmıştır
tarafından
Kuzum alanların çocukları benimkinden küçük 6 aylık kullanan varmış bak üst yoruma
(5 puan) tarafından
Evet haklısınız gördüm
tarafından
Ve trendyolda diş döneminde olan bebek anneleri bile kullanmış. 700 yorum vardı birde eczacı ve doktor tavsiyesi ile aldık biz kuzum çokta memnun kaldım bugün kızım aylardır ilk defa uyudu
(13,202 puan) tarafından
6.5 aylıktı şimdi 8 e dönecek tabi. Eşim araştırmadan asla almaz doktorumuz da isim vermeden bunu içerik olarak tavsiye etti. Bilenler bilir yenidoğandan beri gece gündüz beşik sallardım kurtuldum. İnternette dozları varmış eşim bakmış benim vaktim olmadı bakmaya.
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Hic ama hic tavsiye etmem... ileride hasara yol açabilir bebekte saglik acısından rabbim korusun..
tarafından
Peki içerisinde bana bir ilaç göster? İçeriği papatya vs kuzum. Bu da tıpkı rezene çayı gibi bitkisel damla şurup yada ilaç değil ki
(1,077 puan) tarafından
Canim etkili olmasindan belli.  Ben bu kanıya 2 doktorun gorusunden sonra vardım
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Uykuda büyümesi icin gerekli. İyi yapmışsın inşallah bu sayede düzene girer uykusu
0 oy
(487 puan) tarafından
13 aylık kızıma Dr tavsiyesiyle aldım ama bizde pek işe yaramadı uykusu geliyor evet ama asla deliksiz uyumuyo ben yerine yatırıyorum o uyaniyo sizde yaramış ne mutlu
tarafından
Bizde yaradı 1 saate uyudu kuzum
0 oy
tarafından
Yani bitkiselde olsa bilemedim bir doktora flaan mi.sorsaydiniz acaba..
tarafından
Doktor tavsiyesiyle aldık zaten canım benim
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bu gibi ilaçlar bitkisel ürünler vs. İlerde çocuğu uyuşuk yapıyor iyi etki bırakmıyor çocuğun üzerinde diyorlar o yüzden tavsiye etmem sonuçta uyusuyo çocuk yani bisey varki oyle uyuyor dimi yinede sana kalmış 
0 oy
tarafından
Ayy bende ramazana 1 hafta kala kızım ı sutten kestim ve böyle oturup agliyordum uykusuzluktan birde 3.bebegim yani hiç uykusu yoktu gerçekten 2 hafta kadar kullandım ve hamdolsun baya baya duzene girdi simdi akşam 9bucukta yatiriyirum sabah 7de de kalkiyor gece 1-2 mızırdanıuor ama buna sikur cunku gece 15 kere kalkiyordu sabah kalkiyordumki buyun kemiklrim kırılmış sanki bende trendyoldan almıştım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 200 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 166 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 428 göst.
14 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fidan5555 (17 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...