0 oy
442 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Zaten sağlıksız bir şey olsaydı aile doktorumuz ve eczacı tavsiye etmezdi canlarim benim yapacağım bir şey yoktu gözlerini ovuşturmaktan dolayı mikrop kapiyor sürekli göz doktoruna gidiyoruz. Ve gece gündüz 1 saat uyuyor toplam. 23 saat ayakta 19 aylık buyurun yorumlar çoğu yorumda anneler memnun

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım sen burda niye paylaşıyorsun ki süper anneler onlar herşeyin en iyisini bilir
tarafından
Kim süper anne kuzum anlamadım
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kimseye bisey ispatlama kuzum dr vermişse bisey biliyorda veriyor boşuna okumamış 
tarafından
Tabikide doğal değil hiç bir şey ama ateslendigi zaman doğal yollarla düşüremiyoruz mecburen ateş düşürücü kullanıyoruz. Buda onun gibi kuzum elimde olan bir şey yoktu 19 ay direndim
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Bay bay surubundan bahsediyorsaniz o uyku ialci degil sadece surup olarak kullanilir ve icerisinde ilaca dair bir sey yok :D Bay bay olmasin baska bir sey olsun bebeklere veriler uyku suruplarinda ialc yok herkes doktor masallah :DD
tarafından
Benimde anlamadığım kuzum adam onca yılı boşuna mı okumuş tavsiye etti aldım bende kaldı ki 6 aylık kullanan varmış
(6,202 puan) tarafından
He de gec Allah icin o surubun icinde ilaca dair bir kalinti gostersinler bana hepsi bitki papatya vs tarzi
tarafından
Evet bende dedim hayır diyorlar bitkisel uyku ilacı yokmuş
(6,202 puan) tarafından
Bi göz doktoruna gozuksunler rica ediyorum :)
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Yorumları bilmeme ama kendi çocuğuna kötü birşey olsa verecek değilsin ya En iyisini annesi bilir.
tarafından
Kuzum ben çok üzüyordum ona sabahlara kadar tek başına oturuyordu. Gündüzde akşama kadar oyun. Gözlerini ovalaya ovalaya mikrop kaptırdı göz doktoruna götürdüm hemde özele bu arada birde. Aile hekimimizde bu ilacı önerdi
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Tatlım o ilaç değil ki, bitkisel bi damla. İlaç diyince insana depresan gibi geliyo
tarafından
Yok kuzum damla demiştim aslında ama bu posta ilaç yazmışım
(5,491 puan) tarafından
Sanki anti depresan değil ya mübarek. Millet de abartacak yer arıyo
tarafından
Evet zaten bende onu anlamadım sanki ben kafama göre kullandım
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Canım böyle bir uyku problemi varsa zaten müdahale etmek gerek tabi uyku çok önemli yapcak bşy yok
tarafından
Çok problem 6 aydan sonra günde 1 saat uyuyordu canım benim
(25,223 puan) tarafından
Napıcan cnm mecbur yani zehir değil ya verdiğin keyfin için vermiyorsun millet gibi hemen. Başkaları hemen uyumuyo diye dayıyo ilacı bebeğe senşn durum farklı
tarafından
Kuzum Allah biliyor ya isteyerek vermedim
0 oy
(120,034 puan) tarafından
dr verdiyse kullan ama onceki postunu gormedim ben
tarafından
Bir önceki postumu görmedin mi
0 oy
(758 puan) tarafından
Canım 19 aylık bebek neden uyumaz ki doktor Bi teşhis koyamadı mı ve ilaç işe yaradı mı
tarafından
Uyumuyor doktor çok hiperakrif dedi uykuya dalamama nedeni ise enerjisi yüksek olduğu için. Parka falan da götüremiyorum 7 aylık bir oğlum daha var 5. Katta oturuyorum asansör yok bebek arabası çanta iki bebek inemiyorum eşim evde olduğu zaman götürüyor
0 oy
tarafından
Doktor ver dediyse profesör mu burdakiler uyku bebeklerin zihinsel fiziksel gelişimleri için çok önemli tabiki ilaçsız uyuması daha sağlıklı ama 1 saat uykuyla nasıl gelişecek çocuk 
tarafından
Gelişimi durdu zaten kuzum kilo alımı hiç yoktu bu ay doktor ondan önerdi
0 oy
tarafından

Buraya paylaşarak kendi ayağına sıkmışsın burda adam akıllı bişey paylaşılmaz ama sen kaynana görümce elti paylaş yorum yağar boşver sen onun anasısın yaa kim ister evladı kötü olsun kedi bile evladına birisi yaklaşınca tırmalıyor takma kimseyi 

(13,203 puan) tarafından
Kız aynı damlayı kim soruysa yazdım ona cevap ben de kullanıyorum 6.5 aylıktan beri Kereme her ne hikmetse kıza yüklenecekleri tuttu hem de dedim benimki 6.5 aylık diye
tarafından
Kız çocuk uyumuyoda napcan vericen çaresiz onunda uykuya ihtiyacı var yazık günah çocuğa
(13,203 puan) tarafından
Vallahi 20 dk uyuyordu şimdi bazen 2.5 saat bile uyuyor ilaç değil ki melisa ve papatya çayı
tarafından
İşde içeriğini bilmeden yorum olmuş
tarafından
Kuzum benim kız 19 aylığı doldurdu. 6 aydan sonra neler çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Hiç uyku yok gözünü ovmaktan hep enfeksiyon kaptı gözü göz doktoruna gidiyoruz şuan günde 1 saat uyuyor 23 ayakta. 6 aya kadar gelişimi çok iyiydi 6 aydan sonra kilo alımı çok yavaşladı bu aylarda ise çocuğum resmen eridi uykusuzluktan

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 94 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 294 göst.
13 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,382 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 527 göst.
1 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Caglakaratekinn (5,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 190 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,841 soru

11,511,287 cevap

35,172 kullanıcı

...