0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
6 gün önce reglme 12 gün vardı ve beta hcg testi yaptırdım 0.1 değer negatif çıktı ama mide bulantılarım ve diğer belirtilerim geçmediği için dün yine acile gittim tekrar test yaptılar test sonucu değerim 2.30 a çıkmış şuan reglme 5 gün var bu değer artar mı yaşayan var mı?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah artar geç döllenme olabilir yada kimyasal gebelikte az artışa neden oluyor 
(10 puan) tarafından
İnşallah kimyasal gebelik değildir duanız için çok teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(7,194 puan) tarafından
Regle 12 gün önce test yapılmaz ki daha o sıra anca dollenmeye başlar yumurta eğer bebek oluşursa da döllenmeden 8 gün sonra kanda kendini belli eder. Keşke biraz sabırlı olsaymissiniz. Rabbim muradinizi versin inşallah hayırlısı ile   
(10 puan) tarafından
Amin inşallah ben testi isteyerek yaptırmadım mide bulantıma dayanamadığım için acile gittik evli misin diye sorup kan testi istediler dün akşam yine mide bulantıma dayanamadım ve yine aynısını yaptılar 0.1 den 2.30 a çıktığı için açıkçası merak ettim buradaki yazıları da okudum bazılarında da aynı durum olup hamile çıkanlar olmuş o yüzden sormak istedim :)
(7,194 puan) tarafından
He anladim canım o zaman şöyle diyeyim benimde adetime 6 gün kala mide ağrısı ile uyandım öyle böyle değil saatlerce ağladım geçmedi acilde röntgen çekilecekti bunun için bebek var mı diye baktılar ve ben yavrusumu 6.25 değerle böyle öğrenmiştim :) darısı sana inşallah
(10 puan) tarafından
Allah bağışlasın amin inşallah güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederm inşallah bir gün bende bu duyguyu tadarım bende mide bulantılarından ağlıyorum dayanamıyorum artık 10 gündür geçmiyor
0 oy
(2,039 puan) tarafından
5 den aşağısı negatif oluyor canım adet günün yaklaştığı için böyle farklılıklar olabilir 
(10 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Benim de zamanım da böyle oldu cnm ama o adet yaklaşınca böyle oluyormuş yani hamilelikle alakalı değil 
(10 puan) tarafından
Yıl olmadı daha 7 aydır evliyim :)
(1,326 puan) tarafından
Sabret canım 7 aydır deniyor musunuz peki ondan mı
(1,326 puan) tarafından
Ben 1000 adet fatiha süresi okumuştum bide Meryem süresi okuttum kendime sürekli bide o ay ben soğan kürü denemiştim doktordan da kan demir hapı kullandım o ay hamile kaldım düşük oldu sonra birdaha bunları yaptım o ay gene hamileydm kızımı kucagıma aldm
(10 puan) tarafından
Meryem suresini kaç adet okuttunuz çok teşekkür ederim sizin dediklerini deneyeceğim 3 aydır deniyoruz
(1,326 puan) tarafından
Sayısı yok ama fazla olursa daha iyi olur benm 10 kişi okuduydu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 152 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mehtappp (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 381 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu