0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Burası sohbet yeri biliyorum ama burda bilgili kadın çok ayrıca gebelik yerimdeki postuma bakan yok sorum şu iki gün önce suyum az diye yatış verildi ve ben iki çocuğum bırakıcak kimsem yok diye ankaraya yatışa gitmedim evde havuç suyu normal su içiyorum bir hafta sonra tekrar giderim diye düşündüm ama bugün bebegim sahurda beri iki kez hissettim oda çok az iki saniyelik süreç sizce ben yanlış mi yaptım durum ciddi mi yoksa paronayak mi oldum 

2 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım keşke yatsaydın benimde 27 haftalık Ken öyle oldu hastanede yattım serumlarla suyumu arttı bide bol bol su iç ben günde 6 litre içmiştim doktorum öyle dedi bide istersen doktora git nst den bakmaları lazım ama bazen de bebek 2 gün hareket etmez diyorlar normal derler ama senin suyun az bence git doktora 
tarafından
Gidicem yarından sonra özele gidecem çünkü iyi bir doktora görünmek istiyorum neden çünkü doktor bana boşuna su içme su içmekle düzelmez dedi sordum da başka doktora görünmek istiyorum su içme diyen doktorun lafiyla hastaneye yatmayım dedim
(1,326 puan) tarafından
Saçmalamış sakın gitme ben su içerek çoğaltım
tarafından
Aynen yaa bende içeyim işte bol bol bide başka doktora görünüm
-Reklam-
0 oy
(119 puan) tarafından
mrb cnm. doktor yatış verdiyse yatmalısın. annen kardeşin yok mu gerekirse bırak onlara ama doktorun tavsiyesini dinle bence. geçmiş olsun bu arada. 
tarafından
Doktor a dedim ki suyum azsa bol su içmeliyim demi oda yok dedi
tarafından
Bende o doktorun lafiyla hastaneye yatmayım dedim
tarafından
Yarından sonra özele gidicem o da aynısını derse durum ciddi ise yatarım canım
(119 puan) tarafından
hakkında hayırlısı neyse o olsun cnm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 274 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mifamilia (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 308 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,807 cevap

34,864 kullanıcı

...