0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
60 000 TL kadar altininiz calinsa evden ve sonradan farketseniz üzülür muydunuz yada herşey Allah'tan Allah sağlık sıhhat versin çalışılır kazanılır diyenlerden mi 

29 Cevaplar

0 oy
(25,223 puan) tarafından

Geberirim heralde üzüntüden :Dddd dünya malına verilen önem farklı 60 bin tl çalınması farklı çok ama çok üzülürüm tabiki de üzülmem diyen yalancının önde gidenidir :D 

-Reklam-
0 oy
tarafından
çok üzülürdüm kolay kazanılmıyor 
0 oy
tarafından
60 bin calinmis insanin 100 tlsi kaybolsa uzuluyor hos parayi cuvalla kazaninca 60a uzulmezsin ama emekle kazanilan 1 tl bile kiymetli
0 oy
(48,952 puan) tarafından
üzülurum sonuçta oda calisip kazandigim paradir
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Dünya malına zerre önem vermiyorum insanlara garip gelebilir ama çalışıp yemedikten sonra ne anlamı var hiç bir zaman bu şekilde birikim yapıp ta bı kenara atmam keyfimden geriye kalırsa kalır.benim öyle param olsa kenarda yiyemedim diye üzülürüm galiba 
0 oy
(594 puan) tarafından
Benimde çalındı hemde çalan kişinin anası tatil yaparken ben girdim doğumuna evime aldım çocuğunun giydiği zıbın dan bebek arabasına kadar Herseyini aldım ekmeğimi paylaştım onunla yok zamanımda oda bana teşekkür olarak altınlarımı çalıp kızlarınıda evime bırakıp haber vermeden turkiyeye kaçtı ne diyim ama çok canım yandı altınında bıraktım benim ona yaptıklarıma karşılık bunu yapmasına yandı canım çok 
tarafından
Anaum en azından sizin kim olduğu belli valla ya birdaha konuşmazdim o kişiyle inşallah hakkıni alırsın hem bu dünyada hem ahirette
(594 puan) tarafından
Kocamın hatrina konuşuyorum oda yüzü var gibi bakıyor halen suratıma çocuğu çocuğuna değilde kendinden çıksın başka bise demiyorum valla ben çocuğumun geleceği için tek kuruşa dokunmazken o benden çaldığı altınları bozup gözüme soka soka harcamış ruhum duymamış
0 oy
(120,002 puan) tarafından
uzulmeyi birak kahrolurum 60 bin biriktirme kolaymi bu zamanda
0 oy
(1,166 puan) tarafından
her  kes  uzulur. canim. p kadar caba  sarf et para  biriktir  sora  biri calsin gitsin. yani..    
0 oy
(103 puan) tarafından
Ben 60bin parçaya bölünürdüm üzüntüden kahrımdan. Rabbim yardımcın olsun helal para inşallah döner <3 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 330 göst.
24 Temmuz 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 403 göst.
0 oy
28 cevap 280 göst.
0 oy
1 cevap 28 göst.

384,716 soru

11,508,184 cevap

35,165 kullanıcı

...