0 oy
206 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (12 puan) tarafından
Böyle müzikli bi şey istiyorum memnunmuydunuz

17 Cevaplar

+1 oy
(319 puan) tarafından
Bizim doktorumuz zararlı almayın dedi o yüzden kullanmadık 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım zaten Bi kaç ay kullanacak pahalı bişey almana gerek yok ben arkadaşımdan aldım kullandım emekleyince binmek istemiyorlar zaten 
(25,224 puan) tarafından
Kankama katılıyom
(319 puan) tarafından
Aynen 6. Ayda koydum 9 da emekledi simdi hic durmak istemiyor. Lavobaya falan giderken koyuyorum yoksa iceri gircek :D
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben kullanmadım 
0 oy
(14 puan) tarafından
Kullandim canım hafif bisey almaya bak müzikli olması güzelde çok büyük ağır bisey alma
(12 puan) tarafından
Ben de o yüzden karar veremedim mağazalar kapalı internetten ağır mi hafif mi anlaşılmıyor
(14 puan) tarafından
Anladım acele etme bi kaç güne açılır her yer o zmn alirsin
0 oy
(5,363 puan) tarafından
Kullanyorum cnm düğmeleri var basınca ördek sesı müzik çlşyor kırmızı ışıkları var çok sevyor ıkı ay önce aldk 250 tl 
0 oy
tarafından
kullanmadim doktorlar onermiyor oneren de yarim saat kullan diyor yarim saat icin gerek yok bence gec yurusun ama zararsiz olsun daha ii
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Kullandım ama almadım ben kızından kalan yuruteci oğlumda kullandım:D oda klasik bisiydi sjsja
0 oy
(478 puan) tarafından
Hoppala yürüteç var. Bize hediye aldılar ben bunu hoppala seçtim. Önünde de müzikli ışıklı oyuncak var. ****** sesleri de var. Çok güzel. Çok az kullanıyoruz ama çok seviyor. Özellikle hoppala yapmak çok hoşuma gidiyor. 9 aylık. Doktorumuz 8. Ayında koyabilirsiniz demişti. Çocuk kenini salarsa hemen alın demişti. 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Kızım da kullandım da oğlum da kullanmadım canm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ayy müzikli alma derim anlamadan basıyor sürekli de çalıyor anlamsız saçma sapan şeyler sadece gürültü. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Önörmöyörlörrrrr ama kullandım :) 
(319 puan) tarafından
Ahahahahahhahahahaha bnde bnde . Saatlerce icinde tutmadigin surece problem yok zatii
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben kullandım canim ama pahalı bise almana gerek yok biz 4 5 ay kullanabildik sonra içinden çıkmaya başladı kaldırdım bende 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Aldım klasik bişey dr kullanmayın deyince bıraktık, kaynanamda oturur vaziyette yemek yedirmeye çalışıyorum şimdi ogluma
0 oy
(601 puan) tarafından
pahali bisey almana gerek yok 6 aydan sonra konuluyo zaten benim oglum emeklemedi ama 10 aylikken yürüdü zaten
0 oy
tarafından
Aldık bir iki bindi kendi sürmedi bize sürdürmek istedi.ben de bıraktım sürmeyi.bir daha da binmedi
0 oy
(198 puan) tarafından
Bnce müzükli değilde normal oyuncaklı alsan daha iyi bn 6 aylıkken bindirdim şuan 8 aylık otoban gibi geziyo çok seviyo müzikli oyuncakları var tabi yerde oturarak oynuyo öyle daha iyi 
0 oy
(258 puan) tarafından

Ben bunda  kullandım devrilme.riski yok. Çok da memnun  kaldım. Bu olmasa wc falan gidemez çatlar ölürdüm. 

image

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 122 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 231 göst.
+1 oy
20 cevap 494 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde SnurT (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.