0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (1,905 puan) tarafından
Allaha havale ediyorum akittigim her damla göz yaşımin hesabini rabbim sorsun o kadar kırdı ki kalbimi bu mübarek ayda beni aglatiyor Allah büyük iyice soğudum ondan 

8 Cevaplar

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Noldu kız ne yapti
(1,905 puan) tarafından
Sürekli annesigile gitmemi istiyor altlı üstlü oturuyoruz ki 2 gündür bir mutlaka ya onlar gelir ya da biz ineriz ama hep inmiyor zorla gidiyormuşum gittiğim ettiğim halde iftara yakın tartıştık kaç gündür de laf sokması çabası yani ama rabbime havale ettim o gönlümü de içimi de biliyor
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Görmezden gelirsen ve seni kırmaya çalışırken kurulmadığını umursamadığını görürse bu sefer üzülen sarsılan o okur.. boşver görmezden gel omuzda mutlu olduğunu görsün ki kendini okadar önemli sanmasin
(1,905 puan) tarafından
Ah canım nasıl görmezden gelir nr yapılır hiç bilmiyorum ama pişman etti beni iyice
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Üfff bugün de herkes kocadan dertli bende dahil Allah sonumuz hayır etsin 
(1,905 puan) tarafından
Amin cümlemizin canım
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Biz erken inip çıkıyoruz 2 güne bi olsa şükretcem
(1,905 puan) tarafından
2 gün de bir derken bugün onlar geldiyse yarın biz iniyoruz mesela bundan bahsettim
(3,888 puan) tarafından
Ödünç gibi bişey oluyo sizinki boşver kavga etme kocanla çıkmadığın zaman da gelir huzurunu bozma bunun için . Biz Allahın hergünü inip çıkıyoru alıştım artık
0 oy
(694 puan) tarafından
Amin eşin senin ailene nasıl çok mu iç içe ki senin öyle olmanı istiyor
(1,905 puan) tarafından
2 aydır gitmiyorum aileme virüs var falan diye üstelik arabayla 10 dk
(694 puan) tarafından
Vala önce kendiler bizden istediklerini yapsınlar da sonra bize laf söylesinler iyiymis sen onlarla iç içe ol kendi naoiyo senin ailene valla kurban ederim benim eşimde benim.aileme gidip gelmez bende onun ailesini arayıp sormam kusura bakmasainlar
0 oy
(84 puan) tarafından
Ay ne var hergun hergun bizde altlı üstlü oturuyoruz ama hergun gitmiyorum 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm inşallah ne oldu ne sorununuz var
0 oy
(365 puan) tarafından
Allah’a havale etmek yerine tam tersi hayır duası etsen inan daha güzel şeyler olacak ne kadar üzdüğünde tam tersi dua et ona daha faydasını göreceksin biznillah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 331 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 2,040 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,195 göst.
0 oy
9 cevap 431 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu