0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Kızlar ya bu görümceler baş belası değil mi ya bende bitane var düşman başına evlendiğim de 10 yaşındaydı şimdi 20 yaşında keşke çocuk kalsaydı eşimin ailesi ile aram çok iyidi kaynanamda çok iyi birisi görümcemin yüzüne aramız açıldı gibi bisi beni kötülemeye çalışıyo gibi hep hareketleri vs herşeye burnunu sokmaya çalışıyo gibi sizde de böyle şeyler oluyormu

17 Cevaplar

0 oy
(689 puan) tarafından
Cok sukur no gorumce yes huzur
tarafından
Benimde  yok cok sukur kaynim var oda kardesim gibi elti gelince nolur bilmem:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden yapıyo bunları 
0 oy
tarafından
Bitane var benim de konuşmuyorum burnu havada geziyor hep muhatabım degil
(726 puan) tarafından
Canım konuşmuyorum derken nasıl yapıyorsun denk gelmiyormusunuz illa kaynana falan giderken
0 oy
(288 puan) tarafından
Eşimle geçen tartıştık görümcem eşimi dövdü sagolsunlar:))
0 oy
(539 puan) tarafından
Ergen kafasında canım yarin evlenince anlar allaha havale bosver 
0 oy
(270 puan) tarafından
Kız bende 7 tane görumce var Allah her birinden razı olsun çok iyiler hepsi de
(270 puan) tarafından
Yok kız bana uzaklar 7 yıldır evliyim toplasan 2 kere görmüşüm onları
(10,411 puan) tarafından
Öyle desene ben 10 senelik evliyim bi ay öncesine kadar çok iyiydik taki ben Corona olana kadar benim görünce her kese çorbalar yemekler götürdü bi bana getirmedi hakbuki benim alt katımda evi
(270 puan) tarafından
Senin ki fenaymis ya benimkiler hepsi evli ve benden buyukler
(10,411 puan) tarafından
Bana bunu yapan evli zaten
(270 puan) tarafından
Yaaa e bunun derdi ne ki
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Yok cnm benimde 1 tane görumce var geldigimde bekardi cok iyi anlastik su an evli 2 cocugu var şukur hic degismedi cok ssveriz ve anlasiriz :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Benimde bekar 23 yaşında bi görümce var düşman başına evdeki gelinle birbirlerini yıyiyolar bazen bizede laf çakıyor ama cevabını alıyor
0 oy
(835 puan) tarafından
Neden yapıyo bunları sana düşmanmi o benim 2 tane görümcem var gül gibiler maşallah
0 oy
(670 puan) tarafından
Bende de var hiç fırsat kacirmazlar kötülemekte beni birde çok düşünür gibi yaparlar görseniz 
0 oy
(891 puan) tarafından
Yo değil şükür bende bir gorumceyim abimle yengemin yigenlerimin bir sorununda hepimiz bütün kizlar koşarız ilgileniriz hep yengemden yanayız çocuklarıyla ilgilenir ihtiyaçlarını gideririz size öylesi denk gelmiş şükür benm görümceler de pek müdahale etmez
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bende gorumceyim bizim gelin seytanin teki kahvesine kadar yapar gotururdum ayagina seytanin iyi gosterdi kendini sorunlarim oldugu bi donemde ustelik hamileydim yigenimin dogum gununu unuttum diye olmayan lafi soyledi taa nisnliyken benim aklima gelmeyen seyleri ben yapmisimda alinmista ben kotu niyetle yapmisimda dedi durdu yani ici b.kmus benim saf aklim kalbim anlamamis ki o kadar severdim tek kizim kardes oldu bana derdim simdi konusmuyom 1 yildir ohh kafam rahat benim gorumcelerimde melek cunki ben iyiyim 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Kendisine ortak bilmiş sanırım büyüdükçe seni kıskanıyor da olabilir. Benim gorumcem benimle yaşıt çıkarken hoscakal dememişim bu yüzden 2 yıl kus kaldı hem bana hem abisine. Simdi barıştı güya  sagolsun hiic muhatap olmuyorum hos geldin güle güle o kadar
0 oy
(3,050 puan) tarafından
Bi tane dünyalar tatlısı görümcem var sagolsun her konuda bana destek olur. Bişey olsun beni savunur. Senin kinin yaşı küçük karakteri tam oturmamıştır belki daha inşallah düzelir. 
0 oy
tarafından
Yoo ben çok severim valla daha biraz önce kapattık tlfnu uzun uzun konuşuruz sohbet ederiz :) iki tane var ikisi de çok iyi sağolsunlar
0 oy
(601 puan) tarafından
allah herkese bendeki gibi görümceler nasip etsin inşallah bende ki gibi kaynana kayinbaba nasip etsin inşallah 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende iki tane var bal mis kaymaklar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 249 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 416 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde A2020&2021. (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 306 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde sehzadem benim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 482 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,121 cevap

34,863 kullanıcı

...