0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (2,363 puan) tarafından
Günaydin hanimlar ben esimle evlendigim gunden beri esimin ailesi bana karsi cok soguk fazla arayip sormazlar beni gorumceme bile gittigimizde oturup konusmaz benimle neyse annem kışlık yapiyo gorumcemde istedi bende numarasini yolladim hangi kavanozdan istiyosan soylersin yazdim aramis hemen esimi demis karin cok saygisiz ya ben size dune kadar saygisizlik yapmadim beni kayle bile almiyodunuz bi eltim daha var o hic arayip sormaz onu ama o daha kiymetli cok sıkı pıkılar ben aradigim halde beni takmiyo hanimefendi esimde dun aksam diyo ne kadar soguksun sen boyle yapmaya devam ettikce bizimkilerden yuz goremiceksin diyo 

5 Cevaplar

0 oy
(119,518 puan) tarafından
al birini vur otekine
(2,363 puan) tarafından
Aynen oyle gıcık seyler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Heyyyy Allahım yarabbim ninsanlar varmış yaa sen daha ne yapacksn onlara
(2,363 puan) tarafından
Valla ben cok aradim kendisi hala gibi bir gun arayip demedi cocuk nasil diye ben hep gosterdim ona aradim hatir hal sordum yine kotu ben oldum
tarafından
Allahim senin yardımcın olsun ben burda görümce elti  sorunları gördükçe kendikilerimi daha çok sevmeye başladım yaa kurban olayım ben onlara bunlar ne biçim insanlar bacım bu ne yaa sanki onlar elin evine gitmediler evlenmediler
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Aaa terbiyesizlik resmen annenin yaptigi kisliktan ona ne ki herkeisn kendi annesi kaynanasi var vermiyeydin keske esinde anneci herlde kaynana gorumce nefret ederm esinin diycegi sey begenmeyebilrisiniz benm karim saygili olcaksiniz bana kotulemiyceksiniz demeliydi bence
(2,363 puan) tarafından
Esimde onlardan aşagi kalir yani yok
(1,986 puan) tarafından
Oyle insanlara bir kizarimmki eski esjm oyleydi anne abla ne derse emirlernde durrdh beni assagilardi se...siz Allah yardimcin olsn
0 oy
tarafından
Senin hatrın yoksa eşinin hatrı icin yapsınlar ozamn
(2,363 puan) tarafından
Artik yapmasinlar hadi dedim buyugum saygili olayim ama bi insanda nezaketten anlar bide kendisi ogretmen ayaklari okumus onun kafasi degil
0 oy
(3,052 puan) tarafından
İki kavanoz alıp kafasına atmak lazım da neyse. Daha ne istiyor ki. Sana yaptığı muameleye anca bu kadar hoş görü olur zaten. Hangisini istiyorsan gönderir demişsin zaten. Başkası olsa annem göndermez kendine kadar yapıyor  derdi. Hem soğuk hemde mükemmel hizmet bekliyor. 
(2,363 puan) tarafından
Kiz valla ne zaman gitsem diken ustunde gibiyim onun yaninda
(3,052 puan) tarafından
Rahat ol canım. Niye bu kadar kasıyorsun. O da Allah'ın bi kulu. Senin benim gibi etten kemikten. Sen Umursadıkça daha da üstüne gelir.
(2,363 puan) tarafından
Artik aramiyorum zaten um
(2,363 puan) tarafından
Umursamiyorum
(3,052 puan) tarafından
Bu tür insanlarla mesafe iyidir. En sevmedigin şeydir. Sorun varsa kendin konuşup çözersin. O ne öyle ilk okul çocuğu gibi şikayet ediyor. Bi daha aynısını yapıp eşini ararsa. Ablanın ağzı yok mu kendi diyemiyor mu da sana şikayet ediyor de. Benimle sorunu varsa benimle çözsün. Sende kadın muhabbetine karışıp araya girme de.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 419 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde A2020&2021. (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 306 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde sehzadem benim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 374 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 483 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,416,942 cevap

34,968 kullanıcı

...