0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,898 puan) tarafından
Örtsem bile bızıldanıp ağlıyor tepinip acıyor üzerini iki tane alt giydiriyorum uzun kollu zıbın bi de üst var corapsiz uyur acaba üşür mu kızlar sizinkiler nasıl 

14 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yok kız aynı bizimki de örttürmüyor valla. 
-Reklam-
0 oy
(119,455 puan) tarafından
ayyy baby boyumda oyle 
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Sırf bu yüzden uyku tulumu aldım.. 
(3,898 puan) tarafından
Kısa alcam büyük bi ihtimal yaz geliyo simdi
(1,690 puan) tarafından
Evet kuzum mantıklı :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sıkılıyor kesin örtünmekten bazı bebeler sevmiyor üstüne bisey örtmeyi 
(3,898 puan) tarafından
Hastalanir diye korkuyorum işte
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Benim kız  2,5 yaşında  hep açar üstünü, çözüm olarak artık kalın giydiriyorum bnde tabi rahat kıyafetler, geceleri de uyandıkça örterim  şuan havalar iyi çorap giydirmiyorum 
(3,898 puan) tarafından
Evet bende bi ara pijamasini bi tane giydircektim acıyor üzerini, buralar daha soğuk bu gidişle yelek de giydirecem geceleri
0 oy
(125 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşını geçti hala örttüğüm an tepenir basta naslsa oyle gidiyor
0 oy
(309 puan) tarafından
Yok ya üşümez kuzum merak etme benim iki oğlumda 3 aylıkken başlıyorlar üstlerini açmaya hatta kundakdaykem bile kimildayarak açıyordu üstlerini hatta şuan bırak üstünü açmayı geceleri ve sabah krsi uyandığımda ikisinde dolabın önünden kapı esikliginden tuvalet banyo kapısı önlerinden salon ortasından mutfak dan  veya odada minderi üzerinden topluyorum onları uyurken debelenerek evin her yerini geziyorlar 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Valla benim oğlum da hiç örttürmez 9 aylıkken kıştı hava serindi ama petek yanında yattığı için ben uyku tulumu giydiriyordum ayaklı falan şimdi havalar ısındı kısa kollu ile uyuyor ayakta çorap yok asla uyurken giydirmem çorap 11 aylık şuan hala örtemem pek hep açar üstünü
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Uyku tulumu giydiriyoruz da geceler soğuk 
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Bizim ki code öyle.. hava sıcaktı çorap giydiriyorum ama bu gece serin bende giydim ons da giydirdim
0 oy
tarafından
Kız benim oğlumda öyle..kalın giydiysem.uyumuyo çıkar diye.mizmizlaniyo 3 yaşında.yaz klima açarız usurum.o buz gibi yatar .bende fazla rahat alistirmisim sanırım..
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Benim kızım da örtmez 10 buçuk aylık ama senin kadar giydirmem sadece bir alt uzun kollu zıbın yatar öyle hangi şehir desin bilmem ama çocuk serinde güzel uyur 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benimde öyle malesef Sabaha kadar üst örtüyorum :d
0 oy
(7,206 puan) tarafından
18 aylık oldu bitti üstü açık yatıyor ben örtüyorm ağlayarak tekmeliyor açıyor üstünü valla . Hiç çorap giydirmem zıbın üstüne pijama takımı sadece şuan sıcak diye 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 256 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,308 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 267 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 593 göst.