0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben ramazandan onca sabah 1 saat yururdum ev icinde sonra isleri yapip egzersiz  yapardm ama inanlmaz yorardi beni bu tempo artk planli olmak istyorum ve bebegimlede bakit gecirmek istyorum planlariniz nasil sizn en cok ev isi vaktimi alyor

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz oğlumla beraber yapıyoruz evde tâbi jsjsjs otursam hade hade diye tutar kaldırır elimden beraber yani 
tarafından
Anladm canm benm oglum daha kucuk pek anlamaz
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ramazandan önce onu öğlen uyuttuktan sonra yapıyordum ya da önüne yiyecek falan koyup öyle yapıyordum bir şekilde oyalanıyordu.. Ramazanda da akşam uyuttuktan sonra yapıyordum.. Sonra corona oldum mecbur bıraktım ama başlayacağım tekrar 
(1,690 puan) tarafından
Kuzum komşuların anlayışlı insanlarsa eğer yapabilirsin.. Ama burada okuyorum bazı komşularla yaşanan sıkıntıları o yüzden söyledim öyle :)
tarafından
Ben en alt kattaym.canm
(1,690 puan) tarafından
Aa o zaman rahat olursun kuzum akşam yap temizliğini bebiş öğle uykusundayken de spor yaparsın :)
tarafından
Yâni ama sabah kalkinca yurumem lazim alişkanlik edindim bekarkendenoyleydim
(1,690 puan) tarafından
Ay onu ben de çok istiyorum ama oğlumda dolayı yapamıyorum.. Benim hep hayalimdi bahar zamanı oğlumu bebek arabasına koyup 1 saat bile olsa yürüyüşe çıkmak.. Ama oğlum o kadar yaramaz ki asla durmuyor bebek arabasında.. Şuan 27 aylık doğduğundan beri durmadı bebek arabasında.. İlla kucak istiyordu.. Kilolu da bir bebekti taşıyamıyordum uzun zaman :) yürümeye başlayınca da arabadan inip yürümek istedi hep, elimden tutup yürüse yine dam yemeyeceğim :) :) alıp başını gidiyor :) :) o yüzden hiç yapamadım onu :) senin kuzucuk duruyorsa uyanınca karnını doyur onun çık valla yürüyüşe çok iyi gelir havalar da düzeldi artık
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Valla ben 1 hafta yaptım et kırığı oldum bacaklarım tutmuyordu diz kapaklarım kıtır kıtır ediyordu tabi ben çok kiloluyum vücudumda incelmeker olmuştu benim ablam geliyordu iki çocukla zor oluyordu habire habire gelemedi yapa bildiğim kadar yaptım sonra bıraktım
(1,615 puan) tarafından
Evet mesela oğluma hamile kaldığım da kızım 17 aylıktı emmiyordu ama yine de bana ihtiyacı vardı hatta çocuğun dengesş çok şaştı bozuldu mafoldu şimdi oğlum 11 aylık çoook küçük ve ben 3 cüye hamileyim benim için çok ama çok zor olcak
tarafından
Zor olmazmi ya milletin 3 yasinda hâla kararszlar ikinciye rabbim kolaylik versin insallah
(1,615 puan) tarafından
Amin inşallah canım kayın valide karşımda oturuyor kızı ile altlı üstlü benim 2 çocuğum olmasına rağmen bana hiç yardımcı olmaz görümcemin 1 buçuk yaşındaki kızına bakar bana lafta sadece bakalım 3cü doğunca bir faydası olucak mı
tarafından
Kimseden bisey bekleme canm bsvr
(1,615 puan) tarafından
Ama zaten istemiyorum da gelmesini ben oğlumu doğurduğumda sözde kızımı hem odasına hem tuvalete alıştıracaktı bana yardımcı olacaktı nerdeeee ben doğum yaptım eve geldim kızım geceleri ağlaya ağlaya benim yanıma geliyordu yine benim yanımda uyuyordu gündüzleri desen benşm kızıma değil yine görümcemin kızına benim evimde bakıyordu ya tama birşey demiyorum baksın kızının evladı sonuçta ama bana yardımcı olmak için gelip bana yardımcı olmuyordu yeni doğum yaptım yaa oğlumun sarılığı yükseldi çocuk yoğun bakıma alındı daha sonra yanlış test sonuçları yüzünden idrar yolu enfeksiyonu çıktı 20 güne kadar yoğun bakımda yattı ben o süreçte çok yıprandım inan kızımın gürültüsünü bile istemiyordum çünkü çok üzgündüm ama o hala görümcemin kızına bizde bakmaya devam etti bir kere olsun demediler bu kızın morali bozuk oğlu topun bakımda doğduğundan beri ben kızıma evde bakayım demedi hem yeni dopum yapmama rağrem asla dinlenmedim yemeğimi temizliğini hep ben yaptım mesela sabah kalkıyorduk oğlum o sıra evdeydi oturuyordu kahvaltı hazırlamak için beni bekliyordu ben oğlumu emziriyorum daha elimi yüzümü yıkamamışım çocuğa bakıyorum onu da geçtim ablamı hadi gel birlikte kahvaltı edelim diye çağırıp kahvaltıyı ablama hazırlattırıyordu kızımı da tuvalete alıştırması ben olduğu kadar çişine alıştırdım tuvaleti için bez istiyor hala geceleri de bağlıyorum mesela ben kızım ve oğlumla uğraşırken uykusuz kalırken o kızımın odasında fosur fosur uyuyordu ama Allah gördü hep o şahidim gelmesini de kalmasını da istemiyorum
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben yapamıyorum malesef cnm keşke yapsam.
tarafından
Yapan anneler var bâya
0 oy
(9,010 puan) tarafından
İşlerimi oğlum uyanıkken halledebilirsem o uyurken yapıyorum yada akşam eşim eve gelince oğlum la ilgileniyo ben spor yapıyorum. Spor dediysem Leslie veya evde ip atlama
tarafından
Hmm bi düzen olmali ya benim esimin gelme saati cok gec bende kendi kendime duzen oturtmaya cabalyorum
(9,010 puan) tarafından
Bebeğiniz kaç aylık biliyorum ama bebekle düzen oturtmak çok zor atakti disti derken hep sar başa oluyo bizde düzen falan tutmuyo. Siz ne sporu yapiyosunuz evde
tarafından
Yuruyus ve egzersuz
0 oy
tarafından
evi toplamaya kalkinca 24 saat spor yapiliyor cnm
0 oy
tarafından

Benim oğlum 28 aylık benim yaptığım hareketleri yapıyo ben yaparken :D

0 oy
tarafından
Ben çok yaptım valla bayada zayıfladım. Gündüz uyurken yapıyordum uyandıktan sonra ev işleri falan yapıyordum. Tamamen spora odaklanmistim iş yapılıyor bir şekilde.
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Beraber yapiyoruz yada ben yapiyorum o çizgi film izliyor belli olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 845 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 203 göst.