0 oy
145 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Arkadaşlar herkeze hayırlı geceler ben hamileliğimde 8. Ayımdayım nasipse haziran sonu doğum dedi doktor. Birde muayenemde bi doktorum bebeğin eşinin aşşagıda bu sebeple erken doğum yada kanama olabileceğini dikkat etmem gerektiğini vs. Söyledi. Yaklaşık 3.4 gündür belimde ve kasıklarımda ağrım oluyor bu durumu yaşayanlar oldumı ben diğer hamilelıklerimde böyle bir sorun yaşamadığım için sizlere danısmak istedim şimdiden sağolun hakkınızı helal edin

4 Cevaplar

0 oy
(1,615 puan) tarafından
Bunlar yalancı sancılar yani Allah'ın izni ile birşey yok ise yalancı sancılar eşi aşağıdaymış ben pek denk gelmedşm böyle bir duruma ama doktorun dikkat et dediyse dikkat et canım şüphe ettiğin bir durumda acile git
(15 puan) tarafından
Allahtan diğer doğumlardan tecrübeliyim doğum başlamıyo biliyorum ama agrılarda korkutmuyo diğil yani sanırım dediğin gibi yalancı sancılar tamam kuzum tesekkür ettim
(1,615 puan) tarafından
Sen korku sokma canım içine kötü birşry olsa zaten hissedersin acile gidersin birşey olursada
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Belde ağrı karın büyüdükçe omuriliğe baskı yapıyor ağrı oluyor     sık sık kontrole git  bence. Benimde 33 haftada erken doğum yaptım ama kasılma çok oluyordu  
(15 puan) tarafından
Evet şu pandemiden bi sıra bulabilsem gidicem kuzum daha bu akşam baktım yine sıra yok hayırlısı diyorum bakalım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Agrilar siddetliyse ya da dinlenince gecmiyorsa bi hastaneye gidin
0 oy
tarafından
Benim de plasenta aşağıda ve aynı ağrılar bende de oluyor. 25 haftalığım daha. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
0 oy
2 cevap 154 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.

378,017 soru