0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (266 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

16 həftədən quzumu hiss edirdim ama 22-5 olduğ hiss etmirəm. Birdə ki bu vaxta qədər hərəkətləri düzənli idi indi yoxdu.çox həyəcan keçirirəm . Görəsən nolub ? :'(

2 Cevaplar

0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm doktora git kontrol etsin sen ellerini koyduğunda hiç hissetmiuor musun
(266 puan) tarafından
Hissetmiyorum sanki heç bir şey yok gibi. Yarın ayrıntılı ultrason günüm. Şuan o kadar heyecanını ve korkuluyum ki ((
(677 puan) tarafından
Cikolata falan ye vişne suyu iç cnm sonra uzan yatağa kumanda koy karnının üstüne hareket ederse hissedersin korkma Allah in izniyle bisey olmaz ama yarin mutlaka git doktora
tarafından
Zeynep.helal olsun nasıl anladın yazılanı:)
(266 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm ya. Allah razı olsun söylediklerinin hepisini yaptım ama tık  yok (inşallah bir şey olmamışdır. Ona bir şey olursa nasıl yaşarım bennnn.... (((((
(677 puan) tarafından
:) iki kere okudum
-Reklam-
0 oy
(14 puan) tarafından
canım narahat olma inşallah bir şey yoxdur məndə sənin kimi idim çox şükür 38 e geldik çıxdıq. Bebislerimiz çox zaman duzensiz hərəkət edirlər bizde de bir həftə çox hərəkətli bir həftə az hərəkətli olur.Yaxsi olacaq inşallah həftən balacadı ona görə də ola bilər duzensiz hərəkətlər yenədə hekimine de ged
(266 puan) tarafından
Çox sağol can . İnan o qədər narahatam ki ,ətrafdakılarda qorxuzur məni .vapşe həyacanlanıram . Biraz rahatlıq tapdım Allah razı olsun bacı )
(14 puan) tarafından
Cümləmizdən ürəyim ihmal etmə ged yoxlan

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 119 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eymir (1,044 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (191 puan) tarafından soruldu