0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
6 mayısta sezaryan doğum yaptım nedense akşamları çok canım sıkılıyo gündüz daha iyiyim sanki gece olunca içim sıkılıyo çok duygusallaştım 2 kere ağladım sebepsiz yere  annem kalıyo yanımda haftaya pazartesi eşim kayınvalidemi kayınpederimi almaya gidecek köye onları almaya gideceği gün annem işe başlamış oluyo ilk bebeğim daha yeni yeni altını değiştirebiliyorum dikiş yerlerim de acıyo tek başıma kalmaktan çok korkuyorum hemen gidip gelcem diyo inşallah annem vardiyasını ayarlayabilirse onlar geldikten sonra gidecek işe. Kayınvalidem eşimle bana küsmüştü eski yazdıklarımdan bilenler bilir hiç bı suçumuz olmadan hamileligimi küs geçirdik zaten eşim gelince bı laf ederse sakın aldırma bana soyle direk dedi sağolsun bı yandan da onlar gelecek diye içim sıkılıyo galiba telefonda daha 1 kere sordu napıyo acıyomuymuş yerleri diye hamileliğim boyunca hiç görmedi göbekli halimi kızımın azıcık sarılığı var gözlerinin önünde demek ki çok emzirmiyo diye laf attı ordan sarılık için de ne yapabilirim 

Uzun oldu kusura bakmayın hakkınızı helal edin cevap vermeye çalışcam hepinize ♥️

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oluyor böyle malesef bnde öyleydim bi de 3 ay ağladım ama geçiyor canm sarılık için bol emzirmek gerekiyor öyle 2 saatte falan değil ben saatte bir emziriyordum gece gündüz bazen yarim saatte batıl olabilir hiç bi ise yaramıyordur belki ama sarı bi yazmam vardı hep onu örttüm bi de gece ışığı hiç kapatmadım açık kaldı çok uzun sürmedi sadece azıcık.gozlerinden vardı o da 1 haftada geçti 
(260 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım deniycem
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Hiç kafana takma bebegin sağlıklıysa gerisi boş  bol bol yürü  müzik  dinle sevdiğin yemekleri ye annenle sohbet et

Herşey çok güzel olucak  bunları hepimiz  yaşadık 
(260 puan) tarafından
Sağlıklı çok şükür teşekkür ederim canım
0 oy
(678 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz  bu bir süreç geçecek diye duusnjn şimdi onlar geliyor diye de için sıkılıyordur çok normal bende öyleydim 1 hafta sonra toparladım herkes evine geçince kendime geldim umarım kısa kalır onlarda derin nefes al herkes evine  çekilecek ve rahatlicam  diye düşün inan  geçiyor 
(260 puan) tarafından
İnşallah kuzum gerçekten çok sinir bozucu bı kaynanam var herşeye karışıyo daha niye yıkamadı annesi demiş daha 5 günlük bebegim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 232 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
28 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 248 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 343 göst.

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı

...