0 oy
640 göst.
Diğer kategorisinde (748 puan) tarafından

Esiniz hasta oldugunuzda sizle ilgilenip sen yat cocuklara bakim dermi benim esim bana cok duskundur allah razi olsun beni iyi edene kadar ugrasir cabalar hastanelere ozel araclar cagirir goturur ay canim esim benim ya <3

24 Cevaplar

+5 oy
(6,672 puan) tarafından
Nispet mi bu şimdi 
(2,556 puan) tarafından
Hemen linç etmeye yer arıyorsunuz kadını ya aldatıldım veya şiddet gördüm mü demesi lazımdı acaba birazda mutlu postlar okuyalım görelim takma sen canım Allah daha da mutlu etsin inşallah
tarafından
Aman mutluluk çekemeyen çok herşeye bir yorumları oluyor
(6,672 puan) tarafından
Sizin gibi düşünmek zorunda değilim niye bu kadar zorunuza gidiyor ona yorum yaptım ben
(2,556 puan) tarafından
Senin neden bu kadar zoruna gidiyor kadının mutluluğunu paylaşması ?
(6,672 puan) tarafından
Gösteriş gibi geldi bana senin niye zoruna gitti bu yorumu yapmam
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Soru sordun sandım hava atmışsın gibi 
(748 puan) tarafından
Yok canim bunlarda oyle sey admin saniyorlar kendilerini kmseyi ilglndrmez girmesinler posta cvp vermesinler
tarafından
Ben bu postta art niyet nispet goremedim. Aldatma siddet postlarindan daha guzel ne guzl birazda mutlu kadin postlari okuyalim sklmadnzmı aldatma postlrndn
(748 puan) tarafından
Yok canim bunlar kottulukten besleniyorlar sanirim mutluluk postlari yaramior dayak yedim evden kovuldum aldtldim desem hemen ah ah vah vah mutluyum deyince bise oluyo bunlara
(2,267 puan) tarafından
Of ne kadar saçma saçma yorum yapiyosunuz ya . Mutluluğu paylaşmak var şu şekilde abarta abarta yazmak var ki biz buna nispet diyoruz . Açık açık nispet bu yaptığı neye karşı savunmaya geciyosunuz bu kadar. Kimsenin kimsenin mutluluğundan gözü yok tavır önemli bunu anlayamıyosaniz da yormayin artık
tarafından
Madem.arkadas bu sorunun cevabını merak ediyor soruyor mutlu kadın postlarına  cevap arıyor benim cevabim seninki gibi mutluluk vermeyecek ben hiç hasta olmamalıyım olunca bile burdan suyunu kalkıp kendi içmez bana emreder hasta hasta küçük iki.cocugumla yatalak ebesinin altını alır kayinnam ebe kayinbabam kayinlarim  a sabah öğle akşam yemek verir çocuklarım evin işi aksama kadar bende kayinnam elimde bir örgü sadece işemeye kalkar yatalak ebe de yattığı yerde bana acır kaynanama soverdi
+2 oy
tarafından
Ben burada nispet görmedim bir eşin vazifesidir ustune titremek zorundadır. Ben hasta olsam eşim götürür yada o hasta ayni derecede bende onu götürürum. Hayatimiz paylaşıyoruz sonuçta
(748 puan) tarafından
Nispet ne bende anlayamadim sacma sapan insanlar cikabiliyor arada yani soru sormak ta mi yasak sanki cinsellik sordum ayip bise sordum tovbe allahim tuhaf insanlar
tarafından
Aman boşverr burada çok mutluluk postlarina kötü yorumlar geliyor. Çekemiyorlar malesef
(748 puan) tarafından
Valla ya sacma sapan posta girmeyin begenmiosaniz yazmayin cevaplamayin dimi silah dayamadik kimseye
tarafından
Valla oyle canım. Hic sinirlenmee keyfini cikar birak onlar sinir olsun
+1 oy
tarafından
Benimki fazla ilgili bende hasta olunca kendi halimde kalmayı seviyorum. Sürekli dibimde diruyo bisey istiyor musun bisey yapayım mı daraltoyor beni 
(940 puan) tarafından
Canım bunu ye şunu ye diyor
Bem genel olarak ra pek iştahlı değilim yetmediğinden dolayo hasta olduğunu düşünüp üzerime?çok geliyor
(748 puan) tarafından
Ne guzel iste sana bise olcak diye korkuyor sen fazla ilgiyemi gelemiosun hastayken mi olesin ilgiden bunaliosun genelmi
tarafından
Yok genelde severim de hsta olunca daralıyorum
(940 puan) tarafından
Bendeeeee:)))
(940 puan) tarafından
Bendeeeee:)))yok hastayken canım
+1 oy
tarafından
Nasıl nispet yapabilirim 

Kimsenin eşi karısını bir köşeye atmaz merak etme canim herkesinki titrer sonuçta esi
+1 oy
(5,399 puan) tarafından
Saolsun bnm eşimde oyle vala özele goturur durumuz düşük oldugu halde hani hasta olsam ağrı kesici içirir ilaçlar alır doğum yptm hastanede bi daka başmdan ayrılmadı yani Allah razı olsun 
0 oy
(940 puan) tarafından
Oooo ödü kopar hasta olurum diye sağolsun 
(748 puan) tarafından
Ne guzel hayirli eş
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Şuan ağrıdan geberiyorum umrunda dil 
(748 puan) tarafından
Neyin var canim benim cok gecmis olsun allahim sifani versib
(2,350 puan) tarafından
Amin canım inşallah sürekli çıban çıkıyor götürmedi hiç hastaneye dün yine çıktı iki gün önce sırtımda vardı o geçti bu karnımdaki beni maffetti ağrıyor kipirdayamiyorum zorla bulaşık vs yıkadım kivarniyorum karnımı bağladım resmen eşarpla iyi geldi sıkıca baglayinca
(748 puan) tarafından
Allahim vijdansiz ya uzuldum canim
0 oy
tarafından
Yani  durumuna göre değişiyor aslında ruh haline göre diyim
0 oy
(3,871 puan) tarafından
Yok yapmaz , 10 dk başımda durur en fazla , sonra işinin başına gider
0 oy
(2,947 puan) tarafından

Ben hastalanınca eşim benden daha çok hastalanır her nedense. ÜZÜNTÜDEN olabilir :D

(748 puan) tarafından
Oooo bu yorumada bayildim beraber hastalanmak ne romantik :) acini paylasio adam
(2,947 puan) tarafından
Yaa aşırı romantik sonucta yatan o bakan kişi ben oluyorum ama ;(
(748 puan) tarafından
Tüh tüh sen hic hasta olma senin yerine ben hasta olurum dio
0 oy
tarafından
Evleneli 3 sene oluyor ben hasta olmadim hic sjjssjsksksk 
(748 puan) tarafından
İns hic olmazsin canm bende seni. Gbydim bi hasta oldum hastaliklar pesimi birakmadi
tarafından
İnsalalh canim sende iyiles cabucak
(748 puan) tarafından
Sagol canim benim
0 oy
tarafından
Cok sukur benimkide ilgilidir
(748 puan) tarafından
Ne guzel ne mutlu canim sana
tarafından
Oyke canm ♥️
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bağişikliğim yuksek oldugu için hastalanmadim hiç :D ama hastalanirsam bebişler gibi bakar
(748 puan) tarafından
Oh ne guzel kiz :) sen yinede hastalnma allah korusun
(6,203 puan) tarafından
Tabiii kapandim:)))
(6,203 puan) tarafından
Aynen aynen hasta olmak kotudur
tarafından
Ay ben kararsizlik icindesin sandim. Hayirli olsun Allah hakkiyla örtünmeyi nasip etsin cok yakismis
(6,203 puan) tarafından
Teşekkür ederiiiim:)
0 oy
tarafından
Cocuk yok su an hamileyim.ilk bebek ama gecen yaz belimden cok cektim ve hic kalkmadim kahvaltimi bas ucuma hazirlar suyuma varincaya kadar ole giderdi ise  bi tuvalete kalkabiliodum sonra ameliyat oldum ameliyatta  da ole ben razıyım ondan  allah da  bin kere razi olsun 
(748 puan) tarafından
Ay ne guzel masallah canim nazar degmesin insallah
tarafından
Amin canim herkesinkine rabbimde zorda olanlara kolaylik versin ve eslerini  dogru yola getirsin insallah
0 oy
(678 puan) tarafından
Rahatladın mı bacım bunları yazınca 
tarafından
Puahahajsbs
0 oy
tarafından
Allah'a şükür adamcağızımın hakkını yiyemem o konuda bir masaj yap derim onu yapmaz oda olmasın napalim :-D:-D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Her zaman üstüme titrer Allah razı olsun 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Allah ondan bin kere razı olsun hasta olsam zaten bakar ama azcık yorgun olsam bile sen git uyu ben bakarım der ve benim gibi cok ilgilidir mükemmel bi anneden farki yok yedirir icirir altını açar banyo yaptırır uyutur herseyjni yapar hic gocunmaz 
(9,626 puan) tarafından
Amin canım benim Rabbim herkesin yuvasına mutluluk versin inşallah ❤ baya linclenmissin bidaha nispet yapar gibi anlatma milletin zoruna gitmiş ☺☺  çünkü seninde diğer kadersiz kadınlarımız gibi sabah aksam dayak yiyip burda anlatman lazımdı burda kimse mutluluklarını anlatamaz
(748 puan) tarafından
Allah kadinlarimizi korusub kotu vijdansin kalpsiz erkeklerden kadinin dusmeni yine kadin maalesef kotulukten beslenen kadinlardan nefret ediyorum kendi kotuluklerinde bogulsunlar ne diyeyim
(9,626 puan) tarafından
Allaha havale et canım herkes buradaki şiddet gören kadın veya mutsuz evliliği olan insanları düşünüyomus gibi yapıyo ama ona bakılırsa çoğu kadinimizda cocugu olmuyo ve burda çocuklarımızı bile paylaşıyoruz o zaman onu da mi nispet olarak paylaşıyoruz içtiğimiz kahveler paylasilirken bakin ben içiyorum içemeyenler görsün diyip mi paylaşıyoruz yani biraz saçmalık oluyo zaten vicdani olan insanin kalbinden kötülük hasetlik fesatlık geçerek paylaşım yapmaz ki seninde gösteriş yaptığın için paylaşım yaptığını düşünmüyorum detay vermeseydin bile nispet yapiyo diyenler olurdu o yüzden sen bosver Rabbim senin kalbini biliyo kimseye bise kanıtlamak zorunda değilsin..sanki bizim eslerimizle hic mi sürtüşme tartışmamız olmuyo tabiki oluyo ama hemen toparlıyoruz kimin evliliği 4 4lük..mutsuzluğunu paylaşanların da yanında oluyoruz dertlerini paylaşıyoruz biz herturlu derdini sıkıntısını mutluluğunu acısını  paylasan insanların yanındayız bosver sen herkes kalbinin ekmeğini yer
(748 puan) tarafından
Agzina saglik canim cok sagolasin dusuncelerin dusuncelerim allah razi olsun senden
(9,626 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canim benim huyunuz mutluluğunuz daim olsun Rabbim evinde sıkıntı yaşayan herkesin yuvasına huzur versin inşallah
0 oy
(13,131 puan) tarafından
Bende çoğu eş böyledir Allah razı olsun eşim de öyledir ♡

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,280 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,010 göst.
14 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,492 soru

11,421,684 cevap