0 oy
1,003 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Veya o paylaşıyor siz paylasmiyormusunuz yoksa tam tersi mi veya karşılıklı mi birşey dediğimde eşe hitap eden güzel şeyler yani. Veya şöyle soralım siz paylaşsanız esiniz paylasmasa sıkıntı çıkarır mısınız

24 Cevaplar

+1 oy
(48,368 puan) tarafından
bes farkli açıdan sorulan soruya soyle cevap veriyorum eskiden paylasirdik simdi ben sadece kizim icin paylasiyorum esime kirk yilda bir ☺️ oda sanirim iyle yapiyor ☺️☺️☺️
tarafından
Anladım tabi Bebis olunca öncelik onların:))
(12,264 puan) tarafından
Okuyunca beyin eror verdi neye cvp vericem diyi düşünmekten ;)) sartller arttı trafo patladı ;)
(48,368 puan) tarafından
☺️ esine aşkı nameler paylaşıyor musun o senin icin paylasiyor mu. eger biriniz paylasip diğerinin paylasmazsa trip atiyor musun sen neden paylasmadin diye☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Paylaşıyor evet ama ben sadece özel günlerde paylaşırım.Paylasmasa da bı sorun yaratmiyorum çünkü profilde fotoğraf var
tarafından
Doğru oda mantikli
0 oy
(591 puan) tarafından
Hiç takılmam böyle seylere cok bos muhabbetler benim için zaten bizim herseyımız ortak ikimizde istedıgımız seyı paylasıyoruz 
tarafından
Tabiki ortak  bazen insan karşılık bekler ama sanki :)
(591 puan) tarafından
Yok be zaten hep paylasımları ya ben oluyorum yada kızımız
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Ben paylaşırım arada ama o benimle ilgili bi şeyler paylaşmayı geç hiç bir şey paylaşmaz sosyal medya kullanıyor ama ajan gibi kullanıyor:D:D sıkıntı çıkarmam hadi bi şeyler paylaşsa beni paylaşmasa neyse ama sevmiyor tarzı değil yani karakter meselesi

tarafından
Doğru karakter meselesiyse o ayrı:)
0 oy
(476 puan) tarafından
Bende o da nadiren paylaşırız. Ama ben paylaştım diye o paylaşmaz ya da o paylaştı diye bende paylaşmam. O ne zaman canı isterse ben ne zaman canım isterse. Genelde özel günlerde falan paylaşırız yani .
tarafından
En azından onu yapabiliyormuş özel günleri yani
(476 puan) tarafından
Şikayetçi değilim valla bir tanıdığım devamlı kocasıyla kocası onunla paylaşıyo falan bir sürü ama bilsen adam kadından memnun değil kadın adamdan şikayetçi devamlı. Böylesi daha iyi bizim için en azından evde huzurumuz var millet bilmesede olur yani.
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Hiç paylaşmaz ben de nadir paylaşırım çokta önemli değil açıkçası sonuçta sanal ortam yani evimde yuvamda nasıl olduğu önemli 
tarafından
Orası da mühim tabiki haklısın
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Benim hiçbi sosyal medya hesabim yok cnm..eşimin de yoktu yeni acti..bebegi beni fln paylasiyo..ozellikle annelrler gününde bebegimle benim.fotolarimi koyup baya duygusal bisey yazmisti..tebrik ettim kendisini:)
tarafından
RABBIM ağzınizin tadını bozmasin :)
(3,901 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Hayır paylaşamıyoruz hiç sevmem öyle şeyleri eşimi sevdiğimi neden herkese ilan edeyimki eşim de sevmez 
tarafından
Ne güzel mutlu olun hep
0 oy
(738 puan) tarafından
Hayır paylasmiyoruz beni sevdiğini ben biliyorum millete ispatlamasina gerek yok. Bu tür şeyleri de sorun etmem.
tarafından
Neguzel
0 oy
tarafından
Sıkıntı çıkarmam çünkü oralarda paylaşıyorsa eğer göstermelik sevgi yaşıyor demektir. Ne ben paylaşırım ne de o. Kimseye birşey ispat etmek zorunda değiliz sonuçta. Ha göstermelik olmasa bile nazar diye birşey var ondan korkar eşim. 
tarafından
Tabiki oda öyle ama her paylaşan da göstermelik mi yaşıyor demektir . Ama nazar konusunda çok haklısın en iyisini yapiyosunuz
tarafından
Yani birilerine birseyler ispat etme çabası içerisinde oluyorlar canım. Sonuçta orda paylaştığın herşeyi ekli oldugun kişiler görüyor. Sen bildikten sonra seni sevdiğini ne manası var ki orda senin için birşeyler paylaşmasınin.
0 oy
tarafından
Ikimiz de paylasiriz
tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
Eşim fotomuzu paylaşır kalp koyar profil fotoğrafında da ikimiz varız ama ben öyle pek paylaşmam profil fotomda da oğlumla ben varız 
tarafından
Tam tersi yani
tarafından
Aynen eşim paylaş der yohh derim
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben paylaşırım arada cok nadir ama esim paylaşmaz inşaat mühendisi olduğu icin hep ustalar çalışanları vs ekli onun icin hiçte sıkıntı çıkarmadım xunku o da haklı elin adamları bizi bilmek zorunda değil 
tarafından
Tabi işinin götürdüğü gibi en doğrusu
0 oy
(24 puan) tarafından
Paylaşmaz kesinlikle arkadaşları falan var resim atmıyor çünkü çok kıskanç eşim asla paylaşmaz ismimi bile yazmamız Ayşegül ismi A.g.yazmis ismimi
tarafından
Ne güzel mutlu olun hep
(24 puan) tarafından
Alllah razı olsun canım sizde olun
0 oy
tarafından
Benim ki ne paylaşır nede kendimi paylaşmama izin verir sıkıntı yok gösterişsiz sevgi en sağlamı 
tarafından
Bencede en güzeli
(24 puan) tarafından
Aynen bazen resim atıyorum bağırıyor kızıyor koyma nede kendi atar asla sevmez öyle seyleri
tarafından
Çokta haklı ben çocuklarımı bile paylaşmam kişilik hakları var birilerine neyin ispatı bence bu devirde insanlar değil fotoğraflar mutlu bir paylaşım için onca çaba
0 oy
tarafından
Benim eşim asla paylaşmaz sosyal medya falan asla kullanmaz telefonundan milyon tane er rütbeli numarası var haram der bazen çok nadir çocuklarımızı paylaşır bende asla paylaşmam öle nadir
tarafından
Ne güzel MASSAALLAH
tarafından
Sagol cnm 9 yıl oldu artık
(24 puan) tarafından
Eşimde öyle asla bırakmaz resimlere çocukları bizi kendini paylasmaz kıskanç haddinden fazla
0 oy
(833 puan) tarafından
Benim eşim paylaşmaz wp profiline bile resim koymaz kiskanirrr.
tarafından
MAŞŞALLAH
0 oy
tarafından
Eşim beni paylasmaz kessinlikle çünkü etrafı full erkek neden göstersin ki bende esimi paylaşmam ikimiz de bebeğimizi paylaşırız ayda 1 onun dışında yok 
tarafından
Hmmm ne güzel
tarafından
Öyle canmm
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ben daha cok çocuklarımla ilgili seyler paylasirim oda kafasini ne zamn eserse ozmn paylasir 
tarafından
Oda güzel:)
0 oy
(12,504 puan) tarafından
İkimizde böyle şeyleri paylaşmıyoruz :) doğru bulmuyoruz kendimizce.. En güzeli anı yaşamak bence :) 
tarafından
Doğru bencede:)

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 663 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 542 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 626 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,280 puan) tarafından soruldu