0 oy
2,185 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
Merhaba anneler benim kizim 2 yasinda ve surekli masturbasyona benzeyen sekiller yapiyor ter icinde kaliyor ne yaptiysam olmadi artik cok uzuluyorum ne yaocagimi bilmiyorum internetten cok arastirdim ama bunun normal oldugunu soyluyorlar youtubden kizimi dovmemek icin zor tutuyorum kendimi ne yapmam lazim basina gelen varmi boyle  birsey yardim edin lutfen

68 Cevaplar

0 oy
(9,318 puan) tarafından
Bezi yok mu...
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Canım bu belli bir dönemde normal senin yaoman gereken asla ona yapma etme demeyeceksin o an dikkatini başka birşey cekmelisin dışarı çıkar oyun oyna şarkı söyle dans et karşısında ne bilim banyoya gidin bunalr örnek aklıma gelenler bebeğin neyi seviyorsa onlarla unutturabilirsin 
0 oy
(476 puan) tarafından
Çok cok normal bir durum biz kreste kiz erkek bir çok çocukta bu durumu yaşıyoruz kesinle kızmayın o davranışa tepki göstermeyin çocuk sizin o davranış üzerinde durduğunuzu anlamasın. Fark ettiğiniz an dikkat dağıtmalısınız, oyuncak, oyun, yiyecek, içecek vs gibi seylerle dikkatibi ondan uzaklaştırın ama sakın o davranısa tepkiniz oldugunu belli etmeyin, 2 yaş çok fazla inatlaştıkları bir dönem siz yapma dedikce yapacaktır. Kızarsanız üstelerseniz daha da şiddetli bir şekilde bu devam eder. Sakin kalın onun bir bebek olduğunu ve bunun cinsellikle uzaktan yakından alakası olmadığını unutmayın lütfen.
0 oy
(91 puan) tarafından
Sen cocugunu pedogoga gotur biri cocuguna oyle birsey yapmis olabilirmi 
0 oy
(75 puan) tarafından
Benim oglumda yapiyodu bende senin gibi çıldırıyodum zor tutuyodum kendimi buyudukce bıraktı 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 127 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Durunun Annesi (4,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
15 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ptrck (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 37 göst.
17 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,974 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 402 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu

381,716 soru

11,427,725 cevap

34,986 kullanıcı

...