+1 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (479 puan) tarafından
Çok üzülüyorum elimden hiçbir şey gelmiyor o şeytani yahudileirin sevinci çok zoruma gidiyor. Rabbim zulüm edenleri kahretsin. 

10 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından

Amin 

Hani inanamıyorum hani diyorum sakadir yalandır neblm insanın bukdr kötü bukdr cani olabldgne inanasim gelmiyor

(479 puan) tarafından
Okdr caniler ki şehit olan bebek ve çocukşarı görünce içim yanıyor neden Türkiye bieşy yapmıyor anlamdım
(3,769 puan) tarafından
Müslüman olarak maalesef pek birşey yapmıyoruz ama inşallah gereken neyse yapılır
(479 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Kahroldum bende aksamdan beri videolar izledikçe:(
(479 puan) tarafından
Aynen vallahide ağlıyorum şuan çok üzüldüm o yahudileirin sosyalistleirn başına taş düşer inşallah
0 oy
tarafından

Yapabilecegimiz seyler 

Fetih suresi okumak 

Ya kahhar zikrini cekmek 

Bol bol dua etmek . :( 

(479 puan) tarafından
Yaptım kuzum rabbim dualarımız kabul etsin inşallah
tarafından
Amin kuzum aminnn .Ben de cok uzuluyorum .
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yahudilerin her zaman yaptığı ley bayramları kana bulamak ven şehitlere üzülmüyorum na yetim dul kalanlara içim parçalanıyor Rabb'im srn ümmeti Muhammed i bu gaflet uykusundan uyandır
(479 puan) tarafından
Rabbim nasıl kabeyi yıkmaya geldiklerinde üstlerine ebabil kuşları taş atıysa, yalvarırım sana aynısını bu cani İsraile yap
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Dua edicez ALLAH yardımcıları olsun ☝

Ya Rab, sen kimsesizlerin sahibi, mazlumların sığınağısın, bizlere rahmet, merhamet ve nusret eyle. Sen bizim Mevlamızsın, zalimlere karşı bize yardım eyle. Şu mübarek gün ve geceler hürmetine, ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'yı ve Peygamberler şehri Kudüs'ü zalimlerin işgalinden kurtar Allah'ım. Ya Rab.

(2,323 puan) tarafından
Amin amin inşaAllah. Rabbim Kahhar ismiyle İsraili kahretsin inşaAllah.
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Videoları gördükçe kahroluyorum. Rabbim helak etsin İsraili! Yerle bir olsun İsrail ve askerleri. Allahın laneti üzerlerine olsun inşaAllah hem bu dünyada hem ahirette cayır cayır yanarlar kafirler!!! 
(479 puan) tarafından
Hiç sorma canım sabahtan beri kahroldjm im yanıyor
0 oy
tarafından
Amin Amin Bende çok üzüldüm canım ama elden bişey gelmiyor buranin büyükşehir belediyesi bugün Kudüs için miting düzenledi 
0 oy
tarafından
İcim yaniyo benimde izledimce dua edelim insallah kahrolsun israil
0 oy
(879 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcıları olsun bizim duanrtmekten başka elimizden gelen yok başka akşamdan beri dua ediyorum inşallah kahrolurlar Kudüs'ümuzun fethini tekrar görmek nasip olur 
0 oy
tarafından
Bu mubarek gunlerde dualar edelim allah hepsini helq etsin insallah roketleri onlarin baslarinda patlasin mazlimlarin ahi onlardan çıksın insallah cok kötüyüm suan cooook

İlgili sorular

+2 oy
7 cevap 222 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
+4 oy
12 cevap 298 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde SarEsleMom (12,513 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 287 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 182 göst.