0 oy
295 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Olabilir miyim  acaba yapar mıyım sizce?

Hamileliği  duyunca  68 idim.

1 ay evvel baktım 82 yim.

Bebek 10 aylık. 

Ve benim 54 olmam lazım. Yapabilir miyim olabilir miyim  motive  edici  bi kaç söz  alabilir miyim  sevgili kızlar..

12 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Senin vücudun senin kararın :) tabii ki olabilirsin. Biraz zaman ver kendine diyetini yap sporunu yap hemen pes etme birkaç hafta sabredersen inceldiğini görüp zaten motive olursun

tarafından
Ben ise günlük sonuç bekliom haklısın çok teşekkür ederim ,Allah ne muradın  varsa versin ❣
(1,699 puan) tarafından
Ben de bayramdan sonra hemen başlicam. İnan çok denedim ama başaramamıştım ama bu sefer kararlıyım. Ben de aynı gün sonuç beklediğimden olmuyordu o yüzden şimdi böyle söylüyorum:) sabrın ve azmin delemeyeceği taş yok kuzumm ☺️
tarafından
Inşallah ⚘
-Reklam-
0 oy
(5,551 puan) tarafından
Tabi ki de yapabilirsin.  Bende 77 kilo olmuşum 60 65 olacam   cuma diyete başladım.  Bol bol hareket etmeye çalışıyorum.  Dün tarçınlı su yaptım kendime.  Hindiba kahvesi sipariş verdim gece . Bakalım artık 
tarafından
Diyetinde neler var, ya inş olurz
(5,551 puan) tarafından
Oğlumun süt ve süt ürünlerine yumurtaya alerjisi var.  Sabah kahvaltı da peynir yumurta yiyemem . Domates ve salatalık dilimleyip yiyorum. Saat 11 gibi bi elma yiyorum.  Öğlen  ise salata tarzı yapıyorum saat 3 4 gibi olunca bir kac badem ceviz yiyorum. Aksam yemeğinde ne varsa avuc içi kadar ekmekle ama porsiyonu baya düşürerek yiyorum.  8 den sonra bisey yemiyorum sadcee bir bardak yeşil çay içiyorum.  Tarçınlı su yaptım.  Onu da hun icinde tuketiyorum tabii
tarafından
Ya benim sorunum da ne biliyor musun  aslında  cay içmem ve bunu şekerli içmem ama bi iki şeker değil 1 su bardağına 5 ,6 küp atmak işte bir de evdryim   hep buda kaliyor bana :(((
(5,551 puan) tarafından
Yavaş yavaş azalt bence.  Ben cay kaşığının ucu kadar atıyorum ama yine de kilo aliyorum. Su içsem yarar bana
0 oy
(118,470 puan) tarafından
olursun basic fit gitsene
tarafından
Inşallah ya
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Kesinlikle zayıflarsın bi motive de benden gelsin 70 kilo ile hamile kaldım 92 dogum oldu sonra emsin süt olsun diye yedim 103 kilo olmuşum gecen sene ekim ayında başladım dikkat etmeye sebze ağırlıklı beslenmeye cok bişey yapmadım inan pazar günü 77 yi gördüm sende veririsin inşallah
tarafından
Ya çok çok sahol inşallah
(1,024 puan) tarafından
Ben 38 yaşındayım kilo vermek yaş gectikce biraz daha zorlanıyor bence sana tavsiyem seher akgün vidyoları izle yaptıklarını yapmasanda motive oluyorsun kilo kilo aldık gıram gıram vereceğiz
tarafından
Çok sağol bakayım simdi
0 oy
tarafından
Bnm de olmam lazım o kiloda ya.
tarafından
Inş ya
tarafından
Hamileyken bir kere düştüm
0 oy
tarafından

Olursun bacım neden olamıyasın olanların ne fazlası var. Boğazını tut yeter çocuk peşinde zaten sporunu yapmış olursun :) dengeli beslenmeye özen göster haftada 1 gün kendini ödüllendir tabi Kilo vermişsen. En fazla 6 ayda istediğini elde edersin 

tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Şu an kaç kilosun marsilyali:D
tarafından
82 idi 1 ay ince
0 oy
tarafından
Ben 58den 87ye çıktım 1sene icinde 58 kiloma geri döndüm 
tarafından
Ama nasıl başardın
tarafından
Sadece emzirdim canım ekstra hicbrisey yapmadim daha cok abur cubur yedim valla bende bilmiyorum nasil verdigimi
tarafından
Yaa :))
Bu arada bi ara sen mobilyanı atmıştın kızın teki cıktı sen hava atyon falan dedi dimi sen o musun ?
tarafından
Hahahsjsh evet
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bebegni emziriyonmu
tarafından
Evet emyo
(1,175 puan) tarafından
Tüh yardımcı olameycem :D
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Bi an olmam lazimi almam lazim diye okudum verim istedigin kadar kiloyu diycektim kiz
tarafından
Yaa:)
0 oy
(8,839 puan) tarafından
Azimli ve kararlı olursan tâbi ki olursun ben 74 den 56 ya geldim 4 ay da diyet ve sporla yeterki yeterince iste ve kararlı ol
(9,727 puan) tarafından
Ayni vermisiz :) bende 74.5 dan 53e indim :)
tarafından
Ya çok guzel
0 oy
(9,727 puan) tarafından
Ben yaptım canım 74.5 ile doguma girdim. Şuan 53 kiloyum :) boyun kacki
tarafından
Ahh melek ya napcam ben off
(9,727 puan) tarafından
Valla canım irade meselesi biraz. Birde dpgumdan hemen sonra daha hizli gidiyo kilolar. Ben emziriyorum bide bol su ictim. Süt olsun diye hic yemek şunu bunu yemedim. Hatta ilk 10 gun sadece çorba ictim dusun. Mesela ablam 69 kilo suan kizi 1 yasinda ama veremiyo yapisti kilo ustune. Diyet spor. Birde yapiylada alakali. Ben çok hizli alip veririm. Diyetisyenle gorusmeyi dusundunmu hic. Arkadasim baya verdi diyetisyenle
tarafından
Ya melek ben  süt  olsun  die uğraştım biliosun  benim bebek ek gıda  istemiyor mecbur süt içsin diye yiom
(9,727 puan) tarafından
Ama ne yediginde onemli canim. Mesela ekmek makarna pilav kizartma paketli gıda bebeye süt degil sana kilo olur :)
tarafından
Ay tatlı yiom bebek için süt  olsun die

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 501 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
16 cevap 404 göst.
3 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 230 göst.
13 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde haticeacur (16 puan) tarafından soruldu

374,541 soru

11,201,576 cevap

34,497 kullanıcı

...