0 oy
1,382 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (30 puan) tarafından

3buçuk yaşındaki kızım yemiyo içmiyo deliricem artık kaç gündür böyle :( sofraya oturuyo böğk deyip kalkıyo acaba rahatsız mı dedim karnın ağrıyo mu miden bulanıyo mu diyorum o da yok sofradan kalkınca herşey normal iştah açıcı bişeyler öneren var mı yolucam artık saçımı başımı

14 Cevaplar

+1 oy
(535 puan) tarafından
Bende surda beklim oğlum 4 yaşında akşama kadar bisey vermezsem asla yemez nasıl duruyor anlamıyorum 
(535 puan) tarafından
Bizde aynı resmen tehdit le yediriyorum 15 kilo doktor kilosu ortalama diyo ama çok zayıf duruyo
(30 puan) tarafından
bizimki yaşıtlarından uzun bi de kız kulesi gibi geziyo değnek kızım benim:D
(535 puan) tarafından
maşallah valla sağlıklı olsunlarda. Bide şu çevre olmasa yok zayıf yok yemek vermiyon  mu falanlar şişko oLsun istiyolar
(30 puan) tarafından
Ben zaten 45 kilo karıyım çocuğum nasıl şişko olsun:)))) hiç etrafı takmıyorum canım her dediğine kulak verirsek onların ohoooooo
(535 puan) tarafından
Aynen öyle kimseyi memnun etmek zorunda değiliz:))
-Reklam-
+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Isim olarak bilmiyorum da Eczaneden vitamin ilacı alabilirsin Ama belki de kan değerleri düşüşte iştahı ondan da kapanabilir bir sağlık ocağına götürüp Yarın tahlil yaptır bence ona göre zaten ilacını verir doktor
(30 puan) tarafından
Evet doğru söylüyosunuz önce bi tahlil yaptırmalıyım çok teşekkür ederim
(5,938 puan) tarafından
Rica ederim ne demek
+1 oy
(373 puan) tarafından
onu kasitli yapiyolar teyzemin kizda oyle her biblokma yedirnce süt icrio onu yiyor yine ayni şekilde bide dikati daglmasi icn çizgi filim vido aciyor o ona dalmisken oda yemek yediryor o çocukların kasitli  yaptığı birşey 
(30 puan) tarafından
3buçuk yaşındaki çocuğa kaşık mı tutayım versem de almaz ki zaten 7/24 çizgi film açık süt demişken çikolatalı süte bayılan çocuk ona bile dönüp bakmıyo çok da güzel yemek yerdi noldu bu çocuğa ya
+1 oy
(2,484 puan) tarafından
1-2 gün kendi haline bıraksan bakalım ne yapıcak gelip yemek isticek mi?

Olmadi cuma hastaneye gotur kuzum
(30 puan) tarafından
Hemen hemen 4 gün oldu sanırım dediğiniz gibi acıkınca nasılsa gelir dedim yok gelmiyo yatmadan önce süt içiyo normalde anca o kadar yani
0 oy
tarafından
PEKİ ONUN SEVDİĞİ ŞEYLER HİÇ YOKMU ONLARDAN YAP YEDİR CANIM BENİMKİDE 4 YAŞINDA MAKARNA'PILAV'PATATES KIZARTMASI,YOĞURTLU ÇORBA KÖFTE TAVUK KANAT ÖZELLİKLE SALATALIK  FALAN YİYO BENIMKI AMA ONUN DIŞINDA BAŞKA YEMEK KOYSAM YEMİYO ONU AĞZINA SÜRMÜYO SENDE ŞİMDİLİK BOYLE YAPSAN DAHA İYİ BİRDE EGER Kİ BAKDIN HİÇ YEMİYO O VAKİT MUTLAKA SORUN VAR DEMEKTİR İŞTAH AÇICI SURUPLAR FALAN VERİR DOKTOR 
tarafından
Kizzz korkma bacım bu zamane bebeler hep böyle şimdi ne yiyo inanamassin ciğ patates elinden aldım sakladım ama buldu yine yiyo yesin bakalım elma gibi yiyo bildiğin
(30 puan) tarafından
Hahahhh ah gidim öldürcek bu çocuklar bizi :)))
tarafından
Bugünde söylemesi ayıptır menemen yaptım onunda suyuna ekmek banarak yiyo kendisini yemiyo kerata
(30 puan) tarafından
Olsun o da yeter canım hiç yememesinden iyidir:)
tarafından
Tabi canım yesinde varsın kalani ben yerim masallah yarım ekmek bitti bile
0 oy
(996 puan) tarafından
Canım çocuklarda ara ara böyle durumlar oluyor malasef biz yetişkin olduğumuz halde canımız yemek istemiyo bazen 

Bende çocuğunu zorlama meyve tarzı şeyler ver yada onun sevdigi şeyleri yap 

Belki sıcaklardan iştah kaybı olabilir yada gerçekten soğuk falan almıştır canı istemiyordur usteleme bi süre dedigimi yap 

Malesef ki çocuklar böyle benim de 2 kızım civar biri 5 yaşında biri 4 yaşında ara ara böyle olabiliyo 
(30 puan) tarafından
Geçiş dönemleri bitirdi beni artık :(
(996 puan) tarafından
İşte canım o dönemler omur boyu geçmiyo malesef çocuk büyütmek kolay değil ne yazıkki beni. 2 kızım var aralarında 1 yaş var Ben çok zorlaniyordum şimdi 3 cusu yolda bakalım hayırlısı
(30 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kurtarsın canım bende de 3 aylık var bitane bi ona bi ona sefer ediyorum çocuk büyütmek gerçekten çok zor
0 oy
(124 puan) tarafından
benim oglum sofradan  kalkiyor  sofra toplanmadan aciktim diyor bende anlamadim dolaplari karistiriyor yiyecek ariyor yesede yemesede heo ac oda 3 yasinda 12 kilio yedikleri nereye gidiyor anlamiyorin 
(30 puan) tarafından
Ay bu modeller böyle galiba :)
0 oy
(150 puan) tarafından

Normalde pek ilaç kullanma taraftarı değilim ama artık çok ağzında bekletip yemeyi reddedince doktorumuz verdi çok faydası oldu 

image

(30 puan) tarafından
Bizim sağlık ocağı pek ilgilenmiyo yarın götürücem ama bakalm olmadı kendi yöntemlerimle eczacıya danışıcam sağol canım aklımda olsun
0 oy
tarafından
Aralarda abur cuburu çok mu veriyorsun canım 
(30 puan) tarafından
Abur cubur fazla olmamak kaydıyla yiyo haliyle ama o yokken de yanaşmıyo yemeğe
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Hamile mısınız peki ?
(30 puan) tarafından
Yok değilim 3 aylık bebişim var yani değilimdir herhalde ay niye ki :O
(3,446 puan) tarafından
Ha e tamm o zaman sonuçta kardeşi olmuş dikkat çekmek için bu tarz davranışlar olabilir ilginizi ona yönelirseniz bi süre düzelir inşallah inanın kardeş kıskançlığı nelere sebep oluyor
(30 puan) tarafından
Görünürde hiç kıskanmıyo maşallah hatta bugün uyuyakalmışım kardeşinin Emziğini vermiş üstünü örtmüş anne sen uyu ben kardeşimi hiç ağlatmadım diyo normalde de öyle küçük anne gibi ama bilemedim ya belki de kıskanıyo belli etmiyo
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bizimkide ayniydi napiyirdum fayda etmiyordu vitamin falanda verdim yine hic bir şeye yakin durmuyordu..artik kafaya takmamaya başladim şimdi kendisi yemek istiyor
(30 puan) tarafından
Bende bırakıcam artık ya
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Bi dr götür vitaminlerine kanına haktır ona göre vitamin ilacı kan ilaci verir biide balık yağı içir oda iştahını açar 
(30 puan) tarafından
Balık yağı bi ara düşündüm fiyatları görünce geri adım attım ne kadar pahalı ya
(1,499 puan) tarafından
Ne kadardı ki canım benim aldığım varda acaba ondan pahalı mı diye sordum
(30 puan) tarafından
Fish-oil 70 küsurdu en son
(1,499 puan) tarafından
Ben ersağ diye bi bitkisel ürünler satan bi yer var ordan alıyorum eğer üye isen 52 lira değilsen 65 liraya veriyor ben oğluma kullandım içtiği zaman iştahı açılıyordu ve derslerindede fark etmişti bu bide çilek aromalı
(30 puan) tarafından
Az kaldı şu ersağa üye olucam bende herkes çok memnun
0 oy
(518 puan) tarafından
Benim oğlum 9 a girecek halen ayni,sinir sahibi oldum anca sevdiği şeyler olursa o da valla iki üç kaşık ne zaman sorsam tok
(30 puan) tarafından
Benimki de ne zaman sorsam sıkılıyo ye kızım sıkılıyorum iç kızım sıkılıyorum:/
0 oy
(327 puan) tarafından
Benim kizimda 3 bucuk yasinda 13 kilo dr normal desi ama bana gore zayif geliyo cok hiperaktif yerinde durmuyo hic o yuzden kilo almiyo bence. Yemek konusuda sürekli biseyler yemek istiyo gün boyu agzim boş kalmasin diyo ama meyve sebze tarzi yiyo daha cok. Aksam yemegini falan zorla yiyo. Az az tez tez yiyo kilo almiyo cocuk bende takiyorum bazen 
(30 puan) tarafından
Benimki hiç meyve yemiyo ya babası et getirmiş bugün çok şükür maşallah benden fazla yedi
(327 puan) tarafından
Canım neyi seviyosa onu ver daha çok et seviyosa yesin bol bol yararli zaten tavuk falanda sever belki pilav ustu et yada tavuk ilgisini cekebilir

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 268 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &rumrum& (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 254 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 279 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Dilaykorkmazoglu (24 puan) tarafından soruldu

380,180 soru

11,381,516 cevap

34,874 kullanıcı