0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Kızlar oğlum 1 yaşına girecek inş 15 gün sonra anne sütü yanında ek olarak ne vericem devam sütü mu inek sütü mü bazen sutum az oluyor büyüdükçe de yetmiyor bilgili olanlar bi baksin

15 Cevaplar

0 oy
(1,989 puan) tarafından
Devam sütü içerdi oğlum 17 aylık olunca normal süte geçtik canım
(135 puan) tarafından
Yani 5 ay kadar fln daha normal süt vermiyim canım
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben inek sütü verdm biberomda güzel güzel isti ama sonra vucudunda benekler cıktı alerjisi var glaiba. Sonra vermedm. Sonra bidaha veriyim dedm gne cıktı. Onu da cok seviyor sütü. Keçi yi deniycem
(1,175 puan) tarafından
15 aylk buarada
(135 puan) tarafından
Korkuyorum inş yoktur alerjisi fln ya
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Normal süt ağır gelebilir canım istersen önce devam sütüyle başla biraz daha büynce normal süte geçersin
(135 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim cevabın için
0 oy
(59 puan) tarafından
Bende 1 yaşından sonra inek sütü vermeye başladım cnm sulandırarak veriyorum şuan 
(135 puan) tarafından
Ha seyreltince daha mı iyi oldu canım yani
(954 puan) tarafından
İlk başlarda ağır gelebilir yavaş yavaş alıştırmak için .gozlemlersin bi sıkıntı yoksa sulandırma dan da devam edersin
0 oy
(1,849 puan) tarafından
13 aya kadar aptamil kullandim sonra bebelac a gectim. 18 aylıkken oglen uykusundan once kutu devam sütlerinden vermeye başladım 
(135 puan) tarafından
Anne sütü almıyor mu canım
(1,849 puan) tarafından
Yok canim almıyor. Bence 1 bucuk yasina kadar falan inek sutu verme zaten anne sutu aliyormus. Devam sutu verebilirsin
(135 puan) tarafından
Tmm canım saol
0 oy
tarafından
Bizimkinin bir yaşına girmesine 1 ay var canım ablası önünde süt içince istedi bir ara ağladı baya sulandırıp az birşey verdim hem alerjisi varmı diye bakmak için şükür alerjik birşey göstermedi vücudu kefir veriyorm çok az yarm çay bardağı kadar felan önce onu da az bı verdm alerjik birşey olmadı şükür kefir i sütten daha çok sevdi ama
(135 puan) tarafından
Kefiri sık sık duyuyorum deniycem inş bi canım teşekkür ederim
tarafından
Dene canım çok faydalı diye duymstm bende
0 oy
(1,158 puan) tarafından
15 aylik oglum mama veriyorum gunde 2 kere anne sutu almiyor daha yeni yeni devam sutu vermeye basladim onuda muhallebisine ya da meyve puresine katip veriyorum inet sutunu daha hic denemedim heralde 2 yasina yakin denemeye baslarim 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Devam sutu verin inek sutunun hicbir etkisi yok aksina zarari var demir eksikligi yaratiyor
(135 puan) tarafından
Ya profilin değişmiş kapandın mi canım
(6,203 puan) tarafından
Evet kapandim:)
(135 puan) tarafından
Ya bilmiyorum zaten çok sempati duyuyordum sana böyle görünce de çok mutlu oldum daim olsun inş canım
(6,203 puan) tarafından
Çok tesekkur ederim :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Anne sütü alıyorsa neden süt vericeksin ki. Normal yemekler yicek zamanı şuan. Benimki de 1 yaşında emiyo başka bişey vermeyi de düşünmüyorum 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben 1 yaşından sonra 12 aylık olunca inek sütü verdim.2 yaşa kadar vermeyenleri hiç anlamiyorum alerjik bir durum yoksa sorun yok bence bir deneyin alerjisi varsa vermeyi bırakın.
0 oy
(237 puan) tarafından
Benim 1 yaşında inek sütü ver ek istiyorum da Bi faydası yok deniyor 1 2 defa sulandırdım verdim
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Sut genel olarak önerilmiyor bebeklere artık. Anne sütü alıyorsa devam sütüne de gerek yok zaten. Onun yerine ayran kefir gibi prebiyotikli gıdalar verebilirsin.
0 oy
tarafından

A101 den milkino alıyorum ben onu çok seviyo 

image

0 oy
tarafından
Oğlum 21 aylık 2 yaşına girince keçi sütü vercem şu ana kadar devam sütü ya da i.nek sütü vermedim
0 oy
(3,729 puan) tarafından
21 aylık anne sütüne devam 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 136 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 224 göst.
14 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebrarkusum (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 234 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
7 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,546 puan) tarafından soruldu

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı

...