0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (485 puan) tarafından
Arkadaşlar 8 haftalık hamileyim dün doktora gittim kesenin arkasında çok az sıvı alanı var dedi progestan yazdı dünden beri kullanıyorum mide bulantısı halsizlik baş dönmesi yaptı kullanan varmı normalmi mutfağa giremiyorum tek lokma ağzıma koyamiyorum acı kullanmadan yoktu bu şikayetler

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yan etkileri bunlar canım normal yani
-Reklam-
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Fitil olarak kullanırsan hem daha etkili hem de o yan etkileri göstermez canım 
(485 puan) tarafından
Fitil olarak kullanıyorum zaten
(1,267 puan) tarafından
Anladım canım bende hiç o etkileri göstermedi ben de fitil olarak kullanmıştım. Geçmiş olsun doktoruna danışabilirsin
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Evet yan Etkilerini onlar  bende alışana kadar yerimden kalkamaz dim

Dijtiruna şöyle ve fıtil olarak kullanmanı önerir büyük ihtimal
(485 puan) tarafından
Alışınca düzeliyor mu
(12,777 puan) tarafından
Yani kişiye göre cnm ben bekarken kullanmıştım 1 ay sonra kullandım etkisi olmamıştı ama doktorum var  ise etkisi fitil olarak kullan dedi yoktu normal kullandim
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Bana doktoe uyku hali yapar sersemlik yapar o yüzden fitil gibi alttan koy demişti.
(485 puan) tarafından
Fitil olarak kullanıyorum
(13,702 puan) tarafından
Fitil olduğu halde mi bu belirtileri veriyo aaaa şaşırdım
(485 puan) tarafından
Evet maalesef
0 oy
(38 puan) tarafından
Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun umarım en kısa zamanda problemler ortadan kalkar ve sağlıklı bir şekilde yavrunuza kavuşursunuz :) 

Ben yaklaşık 7 ay boyunca kullandım. Evet başlarda vücutun alışık olmadığı bi olaya karşı bu şekilde tepki verebiliyor ama şuan da artık 8 haftalık hamile beşki de hamileliğin doğal akışı da olabilir yaşadığınız mide problemi. Her anne bedeni kendine özeldir ve hamileliğin ne zaman da nasıl geçeceği tamamen kişiseldir. Siz ilaçtan yana düşünmeyin yaşadığınız sıkıntıyı bol bol dinlenmeye, bol su tüketmeye, her gün haşlanmış 1 yumurta yemeye, ceviz yemeye devam edin. Mideniz sizi yenmesin , o size ayak uydursun ve her şey sizin için çok güzel olsuun :)
(485 puan) tarafından
Teşekkürler yorumunuz için kokulu şeyler yiyemiyorum malesef çok kötü yapıyor
(38 puan) tarafından
Bu geçici bi süreç inanın. Biraz daha sizi rahatlatıcı şeyler deneyin. Lavanta yağını sıcak suya damlatıp bulunduğunuz odaya yayılmasını sağlayabilirsiniz biraz daha rahatlatın kendinizi geçecektir eminim
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ben fitil olarak değil de hap olarak içiyordum.. Ama bana yan etki yapmadı.. Ama kullanan çoğu kişi bu yan etkilerini yaşamış.. Ben gece yatmadan önce içiyordum belki o yüzden yan etki yaşamamış olabilirim.. Eğer sen gündüz kullanıyorsan gece kullanmayı dene
0 oy
tarafından
Yan etkileri çok ne yazık ki
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Yan etkisi canım bunlar ben hamileyken günde 4 tane içiyordum :( 
(485 puan) tarafından
Ooo sabah fitil yaptım şimdi etkisi geçti çok şükür iyiyim ama kullanınca maffediyo
(1,730 puan) tarafından
O da ben fitil olarak kullanamiyordum ağızdan alıyordum içince de kendime gelemiyordum
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Canım zamanında bende kullandım bende öyle oldum doktoruma yazdım.oda gece yatarken küllan dedi  gündüz kullanıp dışarıya çıkma.neredeyse bana markete giderken araba çarpıyordu gece iç yatarken uyku hali ile zaten ne olduğunu anlamazsin
(485 puan) tarafından
Bende öyle yapacagim gündüz kullanmicam oğluma bakacak halim kalmıyor
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Halsizlik uyku halı falan yapıyor  ama bulantiyi duymadım ağızdan mı alıyorsun progestani
0 oy
tarafından
Aşırı tansiyonumu düşünüyordu baş dönmesi yapiyordu
0 oy
tarafından
Normaldir canm bende kullandm hamileligimin 5. Ayinda kesenin yaninda kanama baslamisti bndede ayni seyler olmustu dinlen canm bol bol ekmek arqsi peynir zeytin yiyodm ebn belki sanada iyi gelir cubuk kraker yiyodm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 60 göst.
0 oy
0 cevap 59 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde AyseBurak (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu