0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba. 4,5 aylık hamileyim afedersiniz idrardan sonra bir yanma oluyor. Tek başına yanma idrar yolları enfeksiyonu demek için yeterli mi? Daha önce sağlık ocağına gittiğim de ebe bu haftalarda enfeksiyon olabilir dikkat et suyu çok iç , üşüme , çamaşırını değiştir günlük temiz tut, hareket et bol bol demişti. Ve sanırım enfeksiyonu kaptım ben. Dün sağlık ocağına gittim ama kapalıydı. Tam da bu saatlerde gittim hatta. Neyse sorum şu Devlet Hastanesi'ne kadın doğuma anca randevu ile gidebiliyorum ama acile gitsem direk oradaki doktor yardımcı olur mu? Enfeksiyon geçirip acilde muayene olan hamile var mı merak ettim. Yoksa randevu bekleyeceğim. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Seni kadın doguma yönlerdirirler acildekiler gece nobetci kadın dogum varsa orda bakilr ama tahlil yapılması gerk
tarafından
İnşallah vardır nöbetçi yaa. Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,291 puan) tarafından
Acile git tek kullanıp toz veriyorlar ilerleyince daha kötü oluyor sık ve az idrar yapmam idrardan sonra yanma agri aci oluyor ben cok çektim hamilelikte
tarafından
Ağrı acı yok ama yanma var şimdi yok diye ilerleyen zamanlarda olmayacağı anlamına da gelmiyor birkaç gündür rahatsız ediyordu en iyisi eşim gelince onunla gideyim yaa tek başına hiç çekilmiyor o hastane koridorlari :-/
(4,291 puan) tarafından
Bol bol su iç en kısa zamanda git canim cok ilerleyince kanlı idrar bile yapabiliyor cok cektim enfeksiyon dan bende
tarafından
Ayyy sistit miydi neydi öyle bir şey diyorlardı kanlı idrar ablam da çok çekti yaa. Çok çok teşekkür ederim canım sana da geçmiş olsun inşallah bir daha olmazsın
(4,291 puan) tarafından
Sagol canim artık çok dikkat ediyorum esimle ayni tuvaleti bile kullanmam o nornale Gürer ben klozete asla benim tuvalete giremez girince bile hemen enfeksiyon kapıyorum cok zor yani bu durun Rabbım sana da sifa versin geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Tahlil yaparlar sorun olmaz canım
tarafından
Sağ ol canım teşekkürler
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet canim baslancgic olabilir idrar testi ver emin ol ileriki seviyesi sistit mesanem de sancı oldu benim acilde açtım gözümü bir aydır antibiyotik kullaniyorum
0 oy
(119,770 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
sildim kiz gormusundur ins
(2,374 puan) tarafından
Hahahhj sana tost yapmış ne güzel   :Dd
Kiz ayaklandı tutunup kalkiyo herseyi yere atiyo evin anasini aglatti  :D
anaaam cok fenalar yaa
(2,374 puan) tarafından
Aynen sevdos dur sana resmini atim  :D
nere atcan bakim
(2,374 puan) tarafından
Senin son posta atcam
0 oy
(2,374 puan) tarafından

Sirkeli su ile yika surekli çamaşır desistir temiz tut

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 398 göst.
26 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Küçük anne12 (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
13 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbrayalcn (465 puan) tarafından soruldu

382,930 soru

11,462,257 cevap

35,052 kullanıcı

...