+1 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (1,134 puan) tarafından
Kızlar bilenler belki bilir bilmeyenler için paylaşmak istedim.  Bebeğiniz herhangi bişeyden  dolayı hasta olduğunda ona kan damlası vermemelisiniz. Çünkü hasta olunca kan damlası vücutta mikrop bakteri üretiyomuş,  hastalığı geçince vermeye başlayın bide kaç kilo ise bebeğiniz o kadar kan damlası vermelisiniz. Dün oğlumu çok iyi olan özel çocuk doktoruna götürmüştüm o söyledi sizinlede paylaşmak istedim 

8 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Önemli bilgi..henüz doğurmadım..ama teşekkür ederim♡
(1,134 puan) tarafından
Rica ederim canım sağlıkla kucağına al miniğini❤
(449 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım..Allah tüm bebekleri korusun seninkide olmakla♡♡
(1,134 puan) tarafından
Aminn inşallah kuzum kaçıncı haftandasin ilk bebiş mi cinsiyet ne ;))❤
(449 puan) tarafından
26 haftadayım canm..evet ilk)) daha dün öğrendim erkek))) göstermedi bi türlü 26haftanın sonunda gösterdi)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağol aşkoletam ☺❤
(1,134 puan) tarafından
Sende sağol aşkısı ☺❤
0 oy
tarafından
2 buçuk yaşında hiç vermedim maaşallah herşeyi de güzel
tarafından
Canım aslında herkesin kendi elinde doğal kan yapıcı şeyler varken gerek yok bence kan damlasına ilaç taraftarı hiç olmadım olmak da istemiyorum baştan beri herşeyi yedirdim sevmedi mi pes etmedim sevdirdim
(1,134 puan) tarafından
Öyle de kuzum bu bebekten bebeğe değişkenlik gösterir. Mesela benim kızım 2 yaşına girecek yemek konusunda çok çok zor bi bebek neler yapıyorum yemiyo zorla yada arkasından koşuyorum aç ta bıraktım olmuyo bi türlü  zayıf ama kan ve vitamin değerleri çok iyi doktor bile şaşırdı zayıf olmasına rağmen değerleri çok güzel demişti.
tarafından
Canım bak benim ablam da öyleymiş annem ağlarmis şimdi benden iyi sağlık olarak sağlığı iyi olsun boşver
(1,134 puan) tarafından
Aynen canım orası öyle  tabi önceleri çok takardım dert ederdim  ağlardım bile genetik faktör bide bebeğin iri kilolu boylu poslu olması anneden babadan gelen şeyler.  Azcik kilosu olsa bağışıklığı düşmez ayakta tutar geçen hastanede yattı 1 hafta bağışıklığı düştüğü için  ağzının içi aft oldu. Tek serumla beslendi yemek istiyo eline bişey aliyo ağzı aciyinca geri bırakıp ağlıyo yavrum,  gelde  kafaya takma üzülme iki yaşına girecek 10 kilo hastalandı mi kötü oluyo napiyim buna şükür diyom artık rabbim hepsine sağlık sıhhat versin korusun
tarafından
Oy canim ya anne yüreği dayanmıyor ama gerçekten genetik ben zayıfım eşim kilolu mesela oğlum da iyi şükür ama sağlıklı oldular varsın zayıf olsunlar
0 oy
tarafından
Evet doktorumda dedi.gecrn hafta hastaydı.antibiyotik bitince başla demire dedi.
(1,134 puan) tarafından
Sen benden önce öğrenmişsin demek ki canım:)
0 oy
tarafından
Bana sağlık ocağının verdigi damlaları dsakin kullanma demişti kızımın doktoru supravit verdi sariliktan dolayı onu kullan bitir yeterli demişti 
(1,134 puan) tarafından
Anladım canım ama işte hasta olunca vermemek lazimmis mikrop ürettiği için
0 oy
tarafından
Ben bi ara verdim onun üzerine kabız oldu daha da vermedim bir tek d vitamini veriyorum
(1,134 puan) tarafından
Kan değeri iyiyse sorun olmaz zaten canım işte  bende korkarım kansızlık olursa kendimi suçlarım yiyeceklerden illaki kan yapiyo aliyo tabi ama illaki ilaç ayrı bişey
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Sağol canım  Allah razı olsun 
(1,134 puan) tarafından
Sende sağol kuzum allah senden de razı olsun
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Cok tesekkurler canım cok bilgi verici bir post bildiren cok hos oldu
(1,134 puan) tarafından
Rica ederim canım

İlgili sorular

0 oy