0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Kucaktan inmeyen bir kızım var çok yoruluyorum ne zamn rahat ederim en azından kendini oyalasın istiyorum 

25 Cevaplar

+2 oy
(928 puan) tarafından
Valla benim oğlan 7 yaşında hala rahata eremedim bugün kızı uyuttum uykum vardı çok beş dakika uyuyim dedim gelmiş kulağımın dibinde bağırıyor şarkı söylüyor sesler çıkarıyor uyuyamadim evlendirek rahat ederiz  :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benimde öyleydi 13 aylik hala rahata eremedim :D
(16 puan) tarafından
Aslında her ay zorluğu vardır ama kucaktn nezamn iner acaba bizi ayakları gibi kullanıyor :)
+1 oy
tarafından

22 aylık hala yakamdan düşmemiş bi vazgeç git tek başina oyna yok anam yok kesinlik le bensiz bişey yapmiyor  ne kadar büyüseler okadar dertleri çok oluyor kundak lık bebek gibisi yok şuan :(

(16 puan) tarafından
Kızım 4 aylık şuan  çok zor bir bebekti gazlıydi sabah akşam agliyordu çok şükür 3 ayında bitti arada oluyor ama olsun bu gazından dolayı kucağa çok alıştı 1 dk bile sırt üstü durmak istemiyor tek buyutuyorm  birde bırakıp yemek dahi yiyemiyorum eşim işteyken
(7,441 puan) tarafından
Dis döneminde de surkeli kucak istiyorlar canım ve hiç birseyden memnun olmuyor yavrular tam bitti diyorsun arkasından bi tane daha 6-8 ay arası biraz daha rahattım ama o dönemde de ayaklandi sürekli bir yerlere tırmanırken yakalıyordum ama hiysuzlugu yoktu şuan 14 aylık olacak herşeye ağlıyor elinden asla birşey alamiyirum sinir küpü resmen azi dişleri şişmiş kucaktan inmiyor.zaten bu pandemi döneminde yalnız olmayan çok nadir kişiler var çocuklar evde tek olduğu içinde bize bağımlı büyüyor kimseyi görmüyor yanında farklı birileri olsa ona dikkati dağılır
+1 oy
(2,267 puan) tarafından
1 yaşından sonra yavaş yavaş rahatlama başlıyor. Her çocuk farklıdır annenin sabrına göre de değişir bu 
(16 puan) tarafından
Ahh insallh oturup oynasa ben onada raziyim kucağımdan bıraktığım anda ağlıyor
(2,267 puan) tarafından
Bunu bir anda değil canım yavaş yavaş bıraktırabilirsin . Hergun 5 er dk yerde ilgisini çekecek birseylerle oyala. Gün geçtikçe sana bağımlılığı azalacaktır. Ama önemli olan bebeğinin ilgi alanında olan şeylerle oyalaman.bebeklerin alışkanlıkları sanılanın aksine çabuk değişiyor
0 oy
(1,066 puan) tarafından
3 buçuk yaşında hala rahatlık yok :) 
(16 puan) tarafından
Demee yaa :)  su kucak olayı bitse en azından diyorum aksama kadar kucakta 1 dk sırt üstü yatmiyor
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Büyüdükçe asla rahat edemiyorsun küçükken daha rahatti diyorum hele ki bir yaş sonrası arka arkaya dis çıkarma dönemi azilar köpek dişleri falan resmen ruh gibi oluyirsun 
(16 puan) tarafından
Ben bebekligimden çok çektim canm sonrası acaba nasl olcak kızım çok gazlıydi sabaha kadar gazdan ağlardı 3.Ayinda bitti çok şükür ama şu kucak olayını  atlatsak en azından diyorum 1 dk sırt üstü durmuyor tek büyütüyorum birde eşim işteyken ağzıma yemek koyamiyorim
0 oy
tarafından
Tam rahata erdim diyosun çocuk diş çıkarıyo tam rahata erdim diyosun yürümeye başlıyo tam rahata erdim diyosun sokak istiyo sonra tuvalet eğitimi memeden kesme derken rahata eremiyon be bacım :D 
tarafından
Tam rahata erdim diyosun okula başlıyo tam rahata erdim diyon evlenecem diyo böylece bu kısır döngü gidyorrr :D
(16 puan) tarafından
Analara rahat yok :)
tarafından
He valla aynen onları da düşündüm de yazmaya üşendim
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Valla büyük oğlum 4 yaşında hala rahat değilimmm
(16 puan) tarafından
Neden peki ne gibi zorluğu var canm?
(2,523 puan) tarafından
Çok mızmız bi çocuk bi ara düzeldi ama şimdi beter olmuş zorla yemek yediriyorum herşeye aglıyor  valla 9 aylık bebeğim bile beni zorlamıyor ama oğlum zıvanadan çıktı
0 oy
tarafından
29 aylık hala rahat edemiyorum istekleri bitmiyo
0 oy
tarafından
23 aylik önce daha rahattım. tabi işimi daha kolay yapıyorum o kendi kendine oynuyor pesimde ama etrafı dağıtıp dolapları dökerek.ama küçükken zararı azdı 
0 oy
tarafından

Kız bence hep zor oluyor 4 aylık bir dk durmuyor bebişim bana diyorlar iyi günlerin :O

0 oy
tarafından
1 yaşında oturmaya başladığından beridir rahatım cnm.kontrolu eline aldıktan sonra kolay.dis uykusuzluk elbette var.
(16 puan) tarafından
İnsallh bende rahat ederim birazda olsa
0 oy
(44,603 puan) tarafından

3 yaşında rahata erdim tekrar ikinci oldu su an 16 aylık diyorum oda bı o kadar olsaydi:D

0 oy
(2,479 puan) tarafından
18 aylık oğlum çok şükür 1 haftadır oyuncaklarıyla filan oynuyor bazen de çizgi film açıyorum 
0 oy
(352 puan) tarafından
Rahata ermeden kastınız ne ki acaba...Kucuk çocuğu olan insanların hiçbirisinin bu soruya rahata erdim cevabını vereceğini sanmiyorum:))) Bence böyle yasayı kabullenip hayat tarzımız hâline getirmeliyiz...Zaten neticede çocuklu hayat, tam da bu oluyor yani...Bu durumu hayat tarzımız kabul ederseniz rahata ermiş oluyorsunuz ;)))
0 oy
(3,729 puan) tarafından
21 aylık bir koalam var bütün gün kucak kucagayiz
0 oy
tarafından
Kızım 4 yaşında rahata eremeden ikinci de yolda :)
0 oy
(14 puan) tarafından
Rahata ermekten kastın ne her çocuk kendine özgü ama bence anne olduk artık bizim için rahat yok evlense bile yok.  Haa uyku falan filansa 21 aylik olduk gece hala uyanırız bazen sabaha kadar uyur. Evde sürekli üstümde ama artık bi ortamda çocuklarla oyun oynuyor beni bile görmüyor gözü. Emekledimi daha güzel oyun kuruyorlar ama daha cok ev dağılıyor böyle böyle gidiyor her dönemin kendine gore zorlugu kendine gore güzelliği var iyi yanlarını görmek gerek yoksa annelik çok zor
0 oy
(2,241 puan) tarafından
yurumeye baslayinca kucakdan iniyorlar canim sonra sevmeye bile gelmiyolar kucaga :) ama iki yasinda hala rahatlayamadim kendi basina oynayan bir cocuk degil insallah seninki oyle olur ❤️
0 oy
tarafından
Büyütünce rahat edeceğiz sanıyoruz ama yanılıyoruz canım büyüdükçe zorlaşıyor heleki ergen olunca dahada zor 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 117 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde boncuğum♥️‍‍♥️ (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Citipiti (2,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.

378,690 soru

11,335,352 cevap

34,798 kullanıcı

...