0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Eşim işten geç gelecek  balkona oturudm   3 4 kız çocuğu 1 saattir dışarda sözde oyun oynuyor daha küçükler belli ışık yok çok az ışık var korkuyorum. Bir yöne ana babaları da yok başlarında  saklambaç oynuyorlar kuytu köşeye saklaniyorlar içim sıkıldı hadi bişey olursa bu çocuklara diye sapığı var supugu var :( gece gece çocuklar tek başına dışarıya koyuyor musunuz sizde yada ben mi abartiyorum

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Abartmıyorsun tabiki canım. Neler duyuyoruz görüyoruz haberlerde. Bu devirde çocuğu tek başına ekmek almaya bile göndermeyeceksin.
(1,108 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum balkondan da içeri giremedim bakarak oluyorumm çocuklara kendi cocugummuş gibi :(
-Reklam-
+1 oy
(48,271 puan) tarafından
beni bile annem yalniz birakmazdi hep camda balkonda beklerdi kaldiki bu devirde basibos birakamam
0 oy
tarafından
Dışarıya bırakmak mi şaka mı yan odada bırakmıyorum 
0 oy
tarafından
Ben gündüz bile dışarı koymuyorum, gece hiç koymam. Onlar nasıl rahat öyle. Bu zamanda akrabana guvenemiyorsun. Kimin ne yapacağı belli olmaz
0 oy
tarafından
Oynasinlar ne olck kız çocuklar aileleri takip edyodr
(1,108 puan) tarafından
Hiç kimse gözükmüyor yetişkin olarak oraya buraya saklaniyorlar ne bilim içim bı tuhaf oldu :( bide kız çocuğu
tarafından
Aynn hakli olabilirsn ailelerinin düşüncesiz ligi canım elimzden bişey gelmez
(748 puan) tarafından
Saklandgi uerde karanlikta biri taciz etse orda km gorcek cocukta ömür boyu tranva bidaha oyunda oynamak istemicek
tarafından
Ailesi dusnmuyo bzim elimizden bişey glmz kuzum
0 oy
tarafından
büyük konuşmak istemem bırakamam 
0 oy
(748 puan) tarafından
Ben hic disari cikarmiyorum parka goturup iki saat oyntip gelioruz eve oyun alni kurdun orda egliyorum asla salmam heleki gece hic gunduzde ben basinda olmazsam salmam 
0 oy
tarafından
Ben bahçeme indirmiyorum birak sokağa çıkartmayı 
0 oy
tarafından
Canim bizim mahalleyi görsen bu çocukların anne babalari nerede dersin. Gece 12'ye kadar sokakdalar allah korusun birsey olucak biz korkuyoruz ama ailelerin umrunda bile degil
0 oy
(3,446 puan) tarafından
5 yaşını bitirecek kızım varbirak yalnız ki koymayı ben 15 yaşındaki kuzenine güvenp yine bırakmam gözümün önünden
0 oy
(118,882 puan) tarafından
uuufff ne zor gunlerdeyiz ben cocukken gece yarisina kadar sokakta olurduk annemler kapida otururdu su zamanda gece camdan bakamiyoz
0 oy
tarafından
canim polise ihbar et hem.yasak hem de cocuklar aileleri sorumluluk alamamis belki uyarilirlar
0 oy
tarafından

Ya çok haklısın keşke inip hepsini ailesine teslim etsen bende kötü oldum:(

0 oy
tarafından
Tabiki abartmiyosun canim.bole yapiolar sonra muge anliya cikiyolar allahim butun evlatlari 

Kotulerden uzak tutsun iyilerle karsilastirsin her yerde
0 oy
(3,836 puan) tarafından
valla geceyi birak gündüz bile gozumu ayırmam kızımdan büyüdüğünde. dünya hali turlu insan var dışarıda kimseye guvenmem. onlarin aileleri de bi rahat yani 
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Ayy bian benimde içim sıkıldı inşallah bişey olmaz RABBİM korusun yavrularımızı 
0 oy
tarafından
Ah ahhh çocukken gece 2 Lere kadar kapının önünde oynardık herkes kapının önünde ya çay ya çekirdek yiyor olurdu arada babamgilde bizle oynardı şimdi çocuklar oynuyor diye korkuyoruz tedirginiz ETİMLE KEMİGİMLE TİKSİNDİM BU DEVİRDEN!
0 oy
tarafından
Önceden biz yazın gece 7 8 de çıkardk dışarı  akşm 12 de gelirdik eve oyun oynardk fln ozmnlr bize norml geliyordu dışaeı çıkmk şimdi büyğdm artk rabbm kısmet ederse bi çocuğum olck ozmn anlıyrm dışarısının nasl tehlikeli biyer olduğunu bence anne babalr bunu dikkate alsalar
0 oy
tarafından
Zaten ben anlamıyorum ki burda da var öyle aileler çocuklar dışarda gecenin bi saatime kadar bizim alt katta kız var yolda görsen genç kız sanarsın yaşı küçük ama yapılı gece hep sokakta annesi çalışıyo babası da bişey demiyo kız hep sokakta 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 215 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 186 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde SL (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kubraumut (3,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.