0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
14 aylık bebeğim var. Kayınvalidem ilk torun olunca heves edip sürekli bahçeye çıkalım çocuk hava alsın vitamin alsın bisikletinde sür torunumu filan diyor. Kırmak istemediğim için tamam diyordum.. Ama son iki çıkıştır komşunun 2 tane 3 4 yaşlarındq oğulları var toprağın çamurun içinde oynayıp oğlumu öpmeye geliyorlar. Sıktırıp duruyorlar. Ve her çocuğa böyleler. Bende korkuyorum normalde öpmelerine sevmelerine tabikide ses etmem ama herkesle iç içeler belki hastalar.. Bende bugğn kayınvalideme ben oğlumu şu arka tarafta bisikletinde sürüyğm korkuyorum dedim. Kayınvalidem çocukları ne kadae tembihlesede yok yine aynılardı... 2 ay önce bebeğim zaten covıd geçirdi ve ömrümden ömür gitti.. Bundan sonra çıkaralım hava alsın dediğinde çıkarmak istemediğimi belirtsem saçmalamıyorumdur değil mi. Eşim ile ara ara hava aldırıyoruz zaten çocuğu. Abarttığımı düşünmüyorum haklı mıyım bu şekil olmakla acaba abes kaçmaz demi kırmaktw istemiyorum kimseyi ama hastalık by sonuçta 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabiki saçmalamıyorsunuz. Kayınvalideniz de illa kendi çıkarmak istiyorsa kimsenin olmadığı yerlere çıkarsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güzel ve anlatıcı bir dille anlat tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tabiki haklısın asla izin verme normal şartlarda bile ben istemem  öyle bişey yani biyr çocugumu öpsünler dışardan gelip gelip. Gerekirse çocuklarada hayırr de yani 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
zaten siz virüs.olup o korkuyu yasamissiniz canim simdi ne olsa virus bulasacak korkusu olusur endiselerinde haklisin 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Tabiki haklısın sonuna kadar. 
0 oy
tarafından
Haklsn canm bence hep gozunun onunde olsun kimseye verme
0 oy
tarafından
Bence de haklısın ya bizde de aynı şey ben çıkmıyorum o da ikide bir çıkartayım parka gotureyim diyip duruyor çıkarsam ben çıkarırım zaten eve tıkılmış sıkılmışım 
0 oy
tarafından
Ben de hava alsın diye çıkarıyoeum ama çocuklar dediğin gibi rahat bırakmıyorlar kucaklamak öpmek istiyolar hemen uzaklaştırmaya çalışıyorum 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 216 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 322 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde Hkilinc (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.