0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (339 puan) tarafından
Evde kazanç için yaptığınız isler varmı 

Ben bugün burda paketleme işi duydum ama

4 Cevaplar

0 oy
(2,011 puan) tarafından
be  avon  yapıyorum kazanıyorum valla 
(339 puan) tarafından
Nasıl hayvanlar üzerinde derken
(2,493 puan) tarafından
Markalar sürekli inkâr ediyor zaten ama bilmiyorum yapmıyoruz diyenlerin çoğu yapıyor parfümlerini çok severdim hepsini verdim birine
(339 puan) tarafından
Bilmiyordum bakıyorlar miş ki hayvanlara hala anlamadım ben
(2,493 puan) tarafından
Havva berkin annesi bazı firmalar ürünlerini hayvanlar üzerinde deniyormuş onu diyorum canım
(339 puan) tarafından
Hmm anladım canım bu kötüymüş
-Reklam-
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Paketleme isinden uzak dur canim dolandiricilik cogu hele son zamanda daha daha artti 
(339 puan) tarafından
Canım burda bugün bi kadın anlattı kapora felan istemiyorlarmış isi teslim edince ibana yatırıyorlar miş bilemedim aklım karışık
(1,520 puan) tarafından
Vallahi hic inandirici gelmiyor nacizane fikrim tabi , tam arastirmadan etmeden bulasma canim
(339 puan) tarafından
Ya evet esim de dio durup dururken başımıza iş açma die ama heves ediyorum ne bilim
0 oy
tarafından

Bizim evin aşşağı yanında terzi var cama yapıştırmışlar fermuar sökme işi varmış bir kaç ay önceydi ancak benim asla ek iş yapma şansım yok çünkü 3 çocuk var oyüzden hiç sormadım umarım çıkar biyerden 

(339 puan) tarafından
Ya eşim beni hamilelik öncesi çalıştırmadı şimdi bende kendime ait kazanç istiyorum esim de bana durduk yere başına iş alma ben çalışıyorum dio ama bende evde kendime ait bi ek gelir yapmak istiyorum umarım düzgün bi yer bulurum
0 oy
(123 puan) tarafından
Farmasi yap canım valla şu zor dönemde en iyi en risk siz iş derim bende çok ek iş aradım ama hiç bir yerde yok ev bark kirlenecek terzi süsleme isi verdi geri farmasi ye başladım kazanıyorum çok şükür fenomen birinin ekibindeyim üstelik Allah razı olsun kazandırıyor destek oluyorlar 
(339 puan) tarafından
Farmasi nasıl bi iş benim çok bi çevrem yok ama ürün satacak nasıl satış yapiyorsun
(123 puan) tarafından
Benimde cevrem yok 1 yıldan beri annen kayinalode arası gidip geldim ama basardim xok şükür.urunleri yüzde 30 yüzde 40 karlı alıyorsun diyelim 100 tl lik parfüm sattın birine bunun 30 u senin karın gelen hediyeler var 3 ay boyunca onlar zaten 100 de yüz kar gerçekten çok iyi para var zaten bi sure sonra sana biz uye yapıyoruz çevren oluyor
(339 puan) tarafından
Diyelim aldım hadi satamazsam ürün elimde kalırsa onu düşünüyorum ben
(123 puan) tarafından
Elinde kalmaz canım neden kalsın katalogtan bakarlar isteğini siparis veriler biri krem alir biri şampuan istiyorum der herkes ihtiyacı neyse onu sipariş verir sana sende girersen sipariş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 148 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayse57575 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
0 oy
0 cevap 40 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ayse57575 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu